Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-10-25 -
Vokiečių kalbos dienos gimnazijoje „Deutsch macht Spass“

Spalio 14–20 dienomis visoje Lietuvoje vyko vokiečių kalbos dienos „Ö kaip vokiškai?“. Šis projektas, kurį inicijuoja Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Lietuvoje, Goethe\'s institutas, Centrinė užsienio švietimo sistemos valdyba (ZfA), Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD) ir Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK), vyksta jau ketvirtus metus.


 

Prie šios iniciatyvos taip pat aktyviai prisijungė ir Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija. Visą savaitę gimnazijoje vyko su vokiečių kalba susiję renginiai. Mokykloje pražydo vokiečių kalbos sodas, kurį per technologijų pamokas sodino mokiniai kartu su technologijų mokytoju Valdu Geču.  Mokinių mainų programos dalyviai, kurdami mokinių mainų programos reklamą, pristatė savo viešnagę Bad Iburge.  Per vokiečių kalbos pamokas mokiniai sprendė kryžiažodžius apie Vokietiją bei vokiečių kalbą, atliko kūrybines užduotis.  Ypač  įdomios buvo integruotos pamokos. Pakeliauti po Vokietiją buvo pakviesti Pagėgių pradinės mokyklos ketvirtokai, kuriuos  kelionėje lydėjo jų mokytoja Aušra Majoravičienė ir vokiečių kalbos mokytoja Loreta Skvirbienė. Mokytojos vedė integruotą vokiečių kalbos ir pasaulio pažinimo pamoką „Kelionė į Vokietiją“. Keliaudami mokiniai daug sužinojo apie Vokietiją, susipažino su šalies vėliava bei jos spalvų reikšmėmis, spalvino vokiškus žodžius, dainavo, mokėsi vokiškų žodžių bei dėliojo Vokietijos dėlionę. 8a klasės mokiniai, besimokantys vokiečių kalbos, dalyvavo integruotoje vokiečių kalbos, lietuvių kalbos ir literatūros bei istorijos pamokoje „Vokiečių kalba – lietuvių kalbos  pusseserė“, kurią vedė vokiečių kalbos mokytoja Loreta Skvirbienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Vilma Vaivadienė bei istorijos mokytoja Kristina Dargužienė. Pamokoje mokiniai kalbėjo apie laimę, sužinojo mitinę jos sampratą, ieškojo vokiškų ir lietuviškų posakių apie  laimę atitikmenų bei remdamiesi vokiškais ir lietuviškais žodžiais bei posakiais apie laimę kūrė grafinę poeziją. 

Gimnazijoje vykstančios jau tradicinėmis tapusios Vokiečių kalbos dienos ne tik gilina mokinių vokiečių kalbos žinias, plečia akiratį, bet ir suteikia žinių apie šios kalbos mokėjimo privalumus bei vartojimo galimybes.

 

 

 

Loreta Skvirbienė,

vokiečių kalbos mokytoja

 
Atgal   Spausdinti