Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-06-04 -
Pagėgių savivaldybės administracija - VIII Tarptautiniame Kaliningrado srities regionų-partnerių forume

Pagėgių savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjo pavaduotoja Loreta Razutienė bei Bendrojo ir juridinio skyriaus vedėja Dalia Šėperienė dalyvavo VIII Tarptautiniame Kaliningrado srities regionų-partnerių forume vykusiame š.m. gegužės 22– 23 dienomis. Forume dalyvavo atstovai iš visos tikslinės Interreg V-A programos teritorijos: Klaipėdos, Pagėgių savivaldybių, Jurbarko, Kauno rajono, Marijampolės, Alytaus rajonų savivaldybių. Forume taip pat dalyvavo regiono partneriai iš Lenkijos, Vokietijos, Norvegijos, Baltarusijos, kitų Rusijos Federacijos regionų, o taip pat Europos Sąjungos ambasadorius Rusijos Federacijoje Markus Ederer bei Lietuvos generalinis konsulas Kaliningrade Olegas Skinderskis.


 

Forumo dalyviams, be pagrindinio pranešimo apie partnerystės projektus ir bendradarbiavimą, buvo organizuoti trijų sričių apvalieji stalai, kuriuose buvo diskutuojama apie miesto planavimo, kultūros vystymo bei bendradarbiavimo galimybes regione. Pristatyti Kaliningrado srities ir jų partnerių įgyvendinami tarptautinio bendradarbiavimo projektai ir iniciatyvos, socialinės plėtros, turizmo skatinimo ir infrastruktūriniai projektai. Ypatingą dėmesį šeimininkai skyrė 2018 m. birželio 22-28 dienomis Kaliningrade vyksiančiam Pasaulio futbolo čempionatui. Forumo dalyviai taip pat susipažino su naujausiais įgyvendintais turizmo infrastruktūros projektais, aplankė vieną didžiausių Europoje gintaro kasyklą, kaimelyje Jantarnyj.

Forumas suteikė galimybę jo dalyviams užmegzti kontaktus bei aptarti vykdomus ir planuojamus darbus neformalioje aplinkoje su Kaliningrado srities savivaldybėmis bei kitais partneriais dėl tolimesnių bendrų projektų įgyvendinimo.

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus informacija


 
Atgal   Spausdinti