Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-11-11 -
Pagėgiuose vyko diskusija apie pieno ūkio modernizaciją sunkmečiu

Lapkričio 8 d. Pagėgių savivaldybės kultūros centre vyko diskusija „Pieno ūkio modernizacija sunkmečiu – patirtys ir išmintys“, kurioje dalyvavo Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė ir administracijos direktorė Jūratė Mažutienė. Diskusijos dalyvius sveikino mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė ir džiaugėsi, kad savivaldybėje yra daug stiprių, darbščių ir atsidavusių darbui ūkininkų, taip pat dėkojo jiems už tai, kad sunkiu kasdieniu darbu kuria ne tik savo šeimos, bet ir savivaldybės gerovę.


Renginyje dalyvavęs LR Žemės ūkio ministras Andrius Palionis pabrėžė mažą nedidelių ūkių derybinę galią, kurią sustiprinti galėtų tik kooperacija, todėl kvietė pieno gamintojus kooperuotis.

Diskusijoje patyrę ekspertai dalinosi įžvalgomis apie Lietuvos pieno sektoriaus modernizavimo svarbą ir ekonominę naudą. ŽŪK „Lumpėnų Rambynas“ vadovai ir bendrovės „Lytagra“ atstovai atskleidė melžimo robotų ekonominę naudą ir privalumus pieno ūkyje. Diskusijos „kaltininkas“ ŽŪK „Lumpėnų Rambynas“ pirmininkas Remigijus Kelneris, šią vasarą modernizavęs ūkį ir pastatęs du „Lely“ robotus, dalinosi savo pieno ūkio modernizavimo patirtimi ir įžvalgomis. Šiuo metu pienininkystės sektorius išgyvena krizę, tačiau ŽŪK „Lumpėnų Rambynas“ bendruomenė įsitikinusi, kad sunkmetis yra geriausias laikas modernizuoti ir investuoti. Šio kooperatyvo bendruomenei ūkio modernizavimas ir plėtra reiškia darbo sąlygų darbuotojams ir gerovės gyvuliams gerinimą. 

  

 

Inga Kuzmarskienė

Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vyriausioji specialistė

 
Atgal   Spausdinti