Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-05-14 -
Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamas projektas „Galimybė gyventi kitaip“

Remiantis įvairių atliktų tyrimų  išvadomis nustatyta,  kad ten,  kur yra  mažas gyventojų užimtumas, žemas pragyvenimo lygis, yra nemaža dalis gyventojų nepasitikinčių savimi, savo sugebėjimais, apimti nerimo, beviltiškumo, neretai piktnaudžiaujama alkoholiu, kas dar labiau „panardina“ į izoliaciją, vienatvę,  stresinę būseną,  galutinai prarandami darbiniai įgūdžiai, dėl ko iškrentama iš darbo rinkos.


 

Spręsti tokias susidariusias problemas,  pradėtas įgyvendinti projektas „Galimybė gyventi kitaip“, finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtrauktiems didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.3.1-ESFA-K-413 „Socialinę atskirtį patiriančių asmenų integracija į darbo rinką“.   

Projektą įgyvendina VšĮ „Sudoku“   kartu su partneriu Pagėgių savivaldybės socialinių paslaugų centru,  bendradarbiaujant su Pagėgių savivaldybės administracija bei  Tauragės darbo birža.

 Projekto įgyvendinimo veiklų pradžia- 2018-04.   Projekto trukmė 36 mėnesiai.

Pagrindinis projekto tikslas- padėti socialinę atskirtį patiriantiems asmenims integruotis į darbo rinką.

Projekto veiklos  skirtos padėti Pagėgių savivaldybės teritorijoje gyvenantiems asmenims, šeimoms didinti savo savivertę, pasitikėjimą savimi, esant reikalui vaduotis nuo piktnaudžiavimo alkoholiu.    Sieksime, kad kiekvienam  norinčiam padėti sau ar savo šeimai, būtų prieinamos nemokamos profesionalios individualios atvykstančių specialistų konsultacijos.

Labai laukiame bet kokios informacijos apie pagalbos reikalingumą.  Norime padėti Jums bei Jūsų šeimos nariams.  Daugiau informacijos galite sužinoti paskambinę tel.  8 446 56081, arba užėję į bet kurią savivaldybės seniūniją pagal gyvenamąją vietą,  ar Pagėgių savivaldybės socialinių paslaugų centrą, adresu:  Vilniaus gatvė 4 a, Pagėgių miestas.

                                                                                                                                                                      Projekto vykdytojo informacija

 
Atgal   Spausdinti