Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-09-14 -
„REIKIA ŽENGTI SU LAIKMEČIU KOJA KOJON“

 „Reikia žengti su laikmečiu koja kojon“, tarė Pagėgių savivaldybės kultūros centro darbuotojai ir, nepaisant milžiniško pasiruošimo Pagėgių krašto šventei, surado laiko nuvykti į Vilniuje, Kultūros ministerijoje vykusį seminarą „ Kaip pildyti kultūros paso paraiška“.


 

Kultūros pasas – kas tai ? Pasak Lietuvos kultūros ministerijos kultūrinės edukacijos politikos skyriaus vyriausios specialistės, projekto „ Kultūros pasas“ koordinatorės Jolitos Bečienės, kultūros pasas tai priemonė visų Lietuvos mokinių kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti, teikiant jiems tam tikras kultūros ir meno paslaugas.

 Pagėgių savivaldybės kultūros centro darbuotojai kultūrines paslaugas tikrai teikia šiuo metu ir dar daug minčių, idėjų turi ateičiai, kad tik komanda skaitlingesnė būtų. Nes šiuo metu kiekvienas kultūros centro darbuotojas yra „ du viename“.

Kokybiškas kultūros paslaugas Pagėgiuose Lietuvos moksleiviams gali teikti ne tik kultūros centras, bet ir kolegos iš kitų kultūros bei turizmo įstaigų. Svarbu turėti gerą idėją, užtikrinti gerą ir kokybišką kultūrinių pramogų pasiūlą, ją pristatyti šiam galingam Kultūros ministerijos ir Švietimo ir mokslo  ministerijos projektui ir stoti į didžiulę konkurenciją su kolegomis iš kultūros, turizmo sektoriaus. Ką iš to laimime? Nors ir nedidelį, tačiau finansavimą, ir pasitikrinti ar tikrai kokybiškas paslaugas teikiame ateinančiai kartai. Nes pasiūlyta kultūrinė veikla, ar tai būtų renginys, edukacinis užsiėmimas, pateks į sistemą ir visos Lietuvos pedagogai bei moksleiviai šiomis paslaugomis turės galimybę naudotis.  

Antroji dienos dalis buvo taip pat pažintinė. Kultūros darbuotojai lankėsi svečiuose pas LRT radijo laidų ir renginių vedėją, etnomuzikologę, politikę bei visuomenės veikėją Zitą Kelmickaitę. Z. Kelmickaitė ne pirmus metus savo laidoms siužetus renka Pagėgių krašte. Šį savaitgalį, per LRT laidą „Ryto suktinis“ su Zita Kelmickaite žiūrėsime laidą apie dešimtmetį mininčią Plaškių bendruomenę.

 Nors žinomai televizijos ir radijo pasaulio veikėjai darbas darbą gena, tačiau ponia Zita maloniai pravedė ekskursiją po LRT studijas, supažindino su kolegomis, pademonstravo visas laidos kūrimo plonybes.

Atsisveikindami su Z. Kelmickaite nesakėme „ viso gero“, sakėme „ iki pasimatymo“, mat šių metų gruodžio pradžioje laidų kūrėja svečiuosis Kalėdiniame Žąsų turguje Mažojoje Lietuvoje.

Pagėgių savivaldybės kultūros centro informacija 

 
Atgal   Spausdinti