Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


archyvas
  2020   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2020-12-31  MERO SVEIKINIMAS

Daugiau

2020-12-31  Informacija dėl prevencinių priemonių

Pagėgių savivaldybės administracija atsižvelgdama į Policijos departamento prie LR Vidaus reikalų ministerijos kreipimąsi „Dėl prevencinių priemonių“ ir į susiklosčiusią epidemiologinę situaciją bei siekdama išvengti žmonių būriavimosi, nuo 2020 m. gruodžio 31 d. 12 val. iki 2021 m. sausio 3 d. 24 val., išjungs Pagėgių miesto Kalėdų eglės apšvietimą ir neorganizuos šventinių fejerverkų.

Daugiau

2020-12-31  Informacija dėl autobusų maršruto Vilnius-Šilutė laikino atšaukimo

Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 4 d. dėl techninių kliūčių maršrutu M-956 Vilnius-Šilutė per Kauną, Jurbarką (išvykimas iš Vilniaus 7.00 val., iš Šilutės 14.20 val.) autobusų eismas laikinai atšaukiamas. 

Daugiau

2020-12-31  Informacija dėl Pagėgių pirmines ambulatorines asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikiančių asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbo švenčių dienomis

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo2020 m. gruodžio 21 d. sprendimu Nr. V-2985 „Dėl laboratorinius COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) tyrimus atliekančių asmens sveikatos priežiūros įstaigų, pirmines ambulatorines ir kai kurias specializuotas asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikiančių asmens sveikatos priežiūros įstaigų, mobilių punktų, karščiavimo klinikų ir vaistinių darbo tam tikromis dienomis“ informuojame:

Daugiau

2020-12-30  Gyventojai raginami susilaikyti nuo nebūtinų kelionių (papildyta)

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas praneša, kad nuo artėjančio savaitgalio policija organizuos stacionarius kontrolės postus visų šalies savivaldybių centrų prieigose, kuriuose bus kontroliuojamos įvažiuojančios į miestus transporto priemonės. Dalis įvažiavimų bus užtverta techninėmis priemonėmis, įrengiamos stebėjimo kameros ar statomi draudžiamieji ženklai. Kiekviename poste dirbs mažiausiai du pareigūnai. Didelio eismo intensyvumo postuose bus pasitelkiami policijos rėmėjai, šauliai ir kitų institucijų pareigūnai.

Daugiau

2020-12-29  Pagėgiuose įgyvendintas dar vienas projektas

2019 m. gegužės 28 d. Pagėgių savivaldybės administracija pasirašė paramos sutartį su Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija dėl projekto „Lietuvos-Lenkijos istorija iš trijų miestų perspektyvos“, Nr. LT-PL-3R-254 (pagal Interreg VA programos Lietuva-Polska programą), finansavimo. Projekto paramos gavėjas ir pagrindinis projekto partneris – Pagėgių savivaldybės administracija, projekto partneriai – Kėdainių krašto muziejus, Punsko valsčius (Lenkijos Respublika).

Bendras projekto tikslas: stiprinti Punsko, Pagėgių ir Kėdainių savivaldybių bendradarbiavimą, palaikant, plėtojant ir didinant susidomėjimą bendru kultūros paveldu, siekiant pritraukti daugiau turistų iš LT ir PL regiono ir išsaugoti kultūros paveldą ateities kartoms.

Daugiau

2020-12-28  SOCIALINĖ PARAMA: kas man priklauso?

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (toliau – Ministerija), įgyvendindama Lietuvos Respublikos valstybės kontrolės atlikto valstybinio audito 2019 m. liepos 29 d. ataskaitoje    Nr. VA-5 „Ar socialinė parama užtikrina skurdžiai gyvenančių asmenų minimalius vartojimo poreikius ir skatina įsitraukti į darbo rinką“ nurodytas rekomendacijas, parengė ir paviešino Ministerijos interneto svetainėje informaciją apie socialinės paramos rūšis ir socialinio draudimo išmokas pagal gyvenimo atvejus. Susisteminta informacija paskelbta Ministerijos interneto svetainės skyriuje „Veiklos sritys“, skiltyje „Socialinė parama: kas man priklauso“, nuoroda – www.kasmanpriklauso.lt.

 

Daugiau

2020-12-23  MERO SVEIKINIMAS

Daugiau

2020-12-23  MERO PAVADUOTOJO SVEIKINIMAS
2020-12-22  Padėkota už tarnybą

Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Edgaras Kuturys atsisveikinimo su šiandien paskutinę dieną Pagėgių savivaldybės komisariato viršininko pareigas einančia tauragiške Edita Juciute.

Daugiau

2020-12-22  Gruodžio 23 d. Pagėgių savivaldybė prisijungs prie akcijos „TYLOS IR SOLIDARUMO VALANDA“

2020 m. gruodžio 18 d. Lietuvos savivaldybių asociacijos valdyba priėmė sprendimą, kad LSA kaip pagrindinė partnerė dalyvaus Nacionalinio savanorių pagalbos koordinavimo centro „Stiprūs kartu“ inicijuojamoje akcijoje „Tylos ir solidarumo valanda“.

Daugiau

2020-12-22  Gyventojų dėmesiui informacija dėl COVID-19 ligos valdymo priemonių

2020 m. gruodžio 9 d. Pagėgių savivaldybės administracijos direktorius – Pagėgių savivaldybės ekstremaliosios situacijos operacijų vadovas Virginijus Komskis paskelbė įsakymą Nr. A1-1140 „Dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymo priemonių“, kuris galioja iki karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje atšaukimo dienos ir yra aktualus visiems Savivaldybės gyventojams.

Daugiau

2020-12-21  VšĮ „Gamtos ateitis“ rekomenduoja: 2020 metų užbaigimo švenčių receptas – tvariau ir draugiškiau gamtai

Artėjančių didžiųjų metų švenčių nuotaikos jau ima vis labiau spalvinti mūsų kasdienybę, tad paruošėme Jums šūsnį rekomendacijų, kad šis nuostabus ir šiais metais nusimatantis kiek kitoks švenčių laikotarpis būtų kitoks visomis prasmėmis – tvaresnis, atsakingesnis ir draugiškesnis gamtai ir mums patiems. Pasistenkime švęsdami padaryti kuo mažau žalos aplinkai ir visai planetai, o besiruošdami šventėms pagalvokime ir apie vartojimo bei tvarumo temas. 

Daugiau

2020-12-21  Vyksta Pagėgių savivaldybės strateginio plėtros plano rengimas

Pagėgių savivaldybė kartu su VšĮ „Vilniaus regiono plėtros agentūra“ TŪB rengia Pagėgių savivaldybės strateginį plėtros planą (toliau – SPP) 2021-2031 metams. Lapkričio – gruodžio mėnesiais vyko susitikimai su darbo grupėmis, kurių formatas dėl šalyje paskelbto karantino buvo pakoreguotas, vyko nuotoliniu būdu per ZOOM platformą.

Daugiau

2020-12-18  Tarptautinės policijos asociacijos Pagėgių poskyris įgyvendino projektą ,,Saugią aplinką kurkime kartu”

Tarptautinės policijos asociacijos Pagėgių poskyris (toliau – Asociacija) baigė vykdyti Pagėgių savivaldybės finansuojamą projektą „Saugią aplinką kurkime kartu“, kurio tikslas skatinti visuomenės aktyvumą, pilietiškumą, savanoriavimą ir gerinti gyvenimo kokybę Pagėgių savivaldybėje.

Įgyvendinant projektą vietos gyventojai buvo skatinami kelti ir spręsti vietos bendruomenei svarbius klausimus, stiprintas bendruomeninių organizacijų ir vietos valdžios institucijų bendradarbiavimas, įgyvendintas savanoriškos veiklos organizavimas. Taip pat kartu su  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariatu aktyviai vykdyta nusikalstamų veikų ir teisės pažeidimų prevencija savivaldybėje.

Daugiau

2020-12-18  Vienodomis kalėdinėmis girliandomis pasipuošė Pušyno gatvės gyventojai

Pagėgių miesto Pušyno gatvės gyventojams dar prieš metus kilo idėja pasipuošti savo namus vienodomis kalėdinėmis girliandomis ir taip sukurti šventinę nuotaiką sau ir aplinkiniams. Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius kartu su Pagėgių seniūnijos seniūnu Dainiumi Maciukevičiumi džiaugiasi šia puikia idėja, kviečia apsilankyti ir pasigrožėti Pušyno gatvės gyventojų iniciatyva ir galbūt, pagal galimybes, prisidėti prie  šios gatvės gyventojų idėjos.

Pati mintis puoštis gimė šioje gatvėje gyvenančiai Rimai Buinauskienei. Kaip ji pati teigia, Pušyno gatvėje įsikūrę pagėgiškiai labai draugiški, artimai bendrauja vienas su kitu, rengia įvairius pasibuvimus, sveikina vienas kitą gimtadienių ir kitų švenčių progomis.

Daugiau

2020-12-18  Pagėgių savivaldybėje sėkmingai baigtas projektas

 

2019 metų gegužės 21 d. buvo pasirašyta Europos Sąjungos INTERREG V-A programos „Lietuva-Lenkija“ paramos sutartis su Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija dėl finansavimo projektui „Pasienio regiono partnerystės stiprinimas senėjimo ir socialinių paslaugų srityse“, Nr. LT-PL-3R-253.

Projektas pradėtas įgyvendinti 2019 metais balandžio 1 dieną. Numatyta projekto pabaiga buvo 2020 metų rugsėjo 30 d., tačiau paskelbus COVID-19 pandemiją, taip pat atsižvelgiant į susiklosčiusiąepidemiologinę situaciją visoje šalyje ir Pagėgių savivaldybėje, nepavyko laiku įgyvendinti numatytų veiklų, todėl projekto įgyvendinimo laikotarpis buvo pratęstas ir projekto pabaiga pratęsta iki 2021 m. kovo 31d. Bendra projekto trukmė – 24 mėnesiai.

Daugiau

2020-12-17  Gyventojų apklausa

Siekiant spęsti vandens kokybės gerinimo ir nuotekų tvarkymo problemas, Savivaldybės vadovai dar š.m. rugpjūčio 14 d. vykusiame nuotoliniame susitikime su LR Aplinkos ministerijos viceministre Justina Grigaravičiene ir kitais ministerijos darbuotojais aptarė Pagėgių savivaldybei aktualius vandens ir nuotekų tvarkymo klausimus bei vandentvarkos įmonių veiklos efektyvinimo galimybės, tai yra - Tauragės regiono vandens įmonių centralizavimą.

Daugiau

2020-12-17  Pagėgiuose baigiama atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra

Pagėgiuose baigti įgyvendinti dar 2016 m. pradėto projekto „Tauragės regiono komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra“ darbai, kuriuo siekiama išplėtoti komunalinių atliekų surinkimo ir paruošimo naudoti pakartotinai infrastruktūrą. Pagėgiuose įrengtos naujos požeminės ir antžeminės konteinerių aikštelės, didžiųjų atliekų surinkimo aikštelėje (DASA) įrengtas pastatas, skirtas pakartotinai naudoti tinkamiems daiktams laikinai saugoti, individualių namų valdoms išdalinti žaliųjų atliekų konteineriai bei kompostavimo dėžės.

Daugiau

2020-12-17  PASIRAŠYTA IŠ EUROPOS SĄJUNGOS STRUKTŪRINIŲ FONDŲ LĖŠŲ BENDRAI FINANSUOJAMO PROJEKTO NR. 06.2.1-TID-R-511-71-0009 „PAGĖGIŲ MIESTO ATEITIES GATVĖS INFRASTRUKTŪROS SUTVARKYMAS“ SUTARTIS

2020 m. gruodžio 14 d. Pagėgių savivaldybės administracija pasirašė iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 06.2.1-TID-R-511-71-0009 „Pagėgių miesto Ateities gatvės infrastruktūros sutvarkymas“ sutartį.

Daugiau

2020-12-14  Sveikino Stoniškių seniūnijos seniūnę

Gruodžio 14 dieną Stoniškių seniūnijai pradėjo vadovauti naujoji konkursą laimėjusi seniūnė Dalia Alkimavičienė. Seniūnę pasveikino ir visokeriopos sėkmės dirbant Stoniškių seniūnijos labui linkėjo Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, mero pavaduotojas Edgaras Kuturys ir Vilkyškių seniūnijos seniūno pavaduotoja, laikinai atlikusi Stoniškių seniūnijos seniūno funkcijas, Evelina Popendikytė-Stonienė.

Dalia Alkimavičienė – stoniškietė, todėl šio krašto žmonių rūpesčiai jai puikiai pažįstami. Naujoji seniūnė pasiruošusi priimti ir išklausyti gyventojų prašymus bei siūlymus. o dirbama kartu – nuveikti daug gražių darbų Stoniškių seniūnijos labui.

Daugiau

2020-12-14  Tarybos posėdis

2020 m. gruodžio 21., 9.00 val., vyks nuotolinis Pagėgių savivaldybės VI-jo šaukimo tarybos 22-asis posėdis.

Daugiau

2020-12-14  VILKYŠKIUOSE SUTVARKYTOS NUOVAŽOS

Vilkyškiuose dar buvo likusių sankryžų,  kuriose buvo palikti nebaigti kelio tvarkymo darbai, jeigu konkrečiau, paliktos nesutvarkytos nuovažos, taip pat reikėjo sutvarkyti kelias nuovažas, vedančias į daugiabučių kiemus.

Kadangi nuovažų įrengimas į ankščiau įgyvendinamus kelio rekonstrukcijos projektus nebuvo įtrauktas, o ir pačios nuovažos priklauso valstybinės reikšmės keliams,  sunku po kiek laiko rasti papildomą finansavimą ir tuo labiau, VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos pritarimą tvarkymo darbams dėl kelių miestelyje esančių nuovažų.

Daugiau

2020-12-11  Dėl bebrų populiacijos reguliavimo Benininkų upelyje

Informuojame, kad nuo 2020 m. gruodžio 11 dienos bus vykdomas bebrų populiacijos reguliavimas Benininkų upelyje.

Daugiau

2020-12-10  KVIETIMAS Nr. 01 TEIKTI PROGRAMAS FINANSAVIMUI GAUTI

DĖL PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS STRATEGINIO VEIKLOS PLANO 03 KULTŪROS, TURIZMO IR SPORTO PLĖTOTĖS PROGRAMOS 4 UŽDAVINIO „PLĖTOTI TURIZMO PASLAUGAS“ ĮGYVENDINIMO

Paraiškos priimamos iki 2020 m. gruodžio 15 d. 15:00 val.

Daugiau

2020-12-10  KVIETIMAS Nr. 02 TEIKTI PROGRAMAS FINANSAVIMUI GAUTI

DĖL PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS 2019-2021 METŲ STRATEGINIO VEIKLOS PLANO 03 KULTŪROS, TURIZMO IR SPORTO PLĖTOTĖS PROGRAMOS 5 UŽDAVINIO „UGDYTI SVEIKĄ IR AKTYVIĄ VISUOMENĘ“ ĮGYVENDINIMO

Paraiškos priimamos iki 2020 gruodžio 15 d. 15:00 val.

Daugiau

2020-12-09  Patvirtintas Pagėgių savivaldybės socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje 2021 m. projektams finansuoti skirtų lėšų paskirstymas

Informuojamame, kad Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. A1-1136 „Dėl lėšų paskirstymo socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje 2021 metams projektams finansuoti“, pavirtintas Pagėgių savivaldybės socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams finansuoti 2021 metams skirtų lėšų paskirstymas.

Daugiau

2020-12-08  REIŠKIAME UŽUOJAUTĄ DĖL KROATIJOS RESPUBLIKOS NEPAPRASTOJO IR ĮGALIOTOJO AMBASADORIAUS LIETUVOS RESPUBLIKOJE J. E. KREŠIMIR KEDMENEC MIRTIES

Liūdna žinia. 2020 m. gruodžio 8 d. po ligos mirė Kroatijos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje J.E. Krešimir Kedmenec. Nuoširdžiai užjaučiame velionio šeimą, artimuosius, Kroatijos Respublikos ambasados darbuotojus, visus jį pažinojusius.

Dar šių metų rugsėjo 19 d. Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius su ambasadoriumi susitiko Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje, kur vyko bibliotekoje eksponuojamos fotografijos darbų parodos „Kroatijos nematerialus kultūros paveldas, įtrauktas į UNESCO sąrašą“ atidarymas.

Kultūrinis bendradarbiavimas tarp Pagėgių savivaldybės ir Kroatijos Respublikos ambasados dirbant ambasadoriui Krešimir Kedmenec prasidėjo 2018 metais, tais pačiais metais Pagėgiuose buvo pristatyta pirmoji kroatų fotografo menininko Davoro Rostuharo paroda „Kroatija iš paukščio skrydžio“.

Daugiau

2020-12-08  KVIEČIAME TEIKTI NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMŲ PARAIŠKAS

Kviečiame neformaliojo vaikų švietimo teikėjus, ketinančius pretenduoti į neformaliojo vaikų švietimo (toliau – NVŠ) programų finansavimą 2021 m. vasario - birželio mėn.

Daugiau

2020-12-08  Finišuoja muziejaus infrastruktūros gerinimo darbai

Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Edgaras Kuturys lankėsi Martyno Jankaus muziejuje ir domėjosi, kaip vyksta pagal projekto „Lietuvos – Lenkijos istorija iš trijų miestų perspektyvos“, Nr. LT-PL-3R-254, veiklas dar birželio mėnesį pradėtas Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejaus teritorijos infrastruktūros sutvarkymas.

Nors muziejaus teritorija vis dar panaši į didelę statybų aikštelę, bet svečią pasitikusi Martyno Jankaus muziejaus direktorė Liudvika Burzdžiuvienė džiaugėsi, kad darbų pabaiga jau matosi: baigiamas tvarkyti kelias į muziejų ir automobilių stovėjimo aikštelė, pėsčiųjų takai, pastatyta lauko terasa, beveik įrengti modernūs lauko tualetai su valymo įrenginiais, išgrįsti privažiavimo prie muziejaus takeliai ir seniai laukta nuovaža neįgaliesiems, kas suteikia dar daugiau prieinamumo šiam pagrindiniam krašto turizmo objektui. Dar laukia teritorijos apželdinimo darbai, mažosios architektūros atnaujinimas bei paveikslų sodo apšvietimas.

Daugiau

2020-12-07  Informacija dėl autobusų maršrutų sustabdymo

Nuo 2020 m. gruodžio 8 d. sustabdomi vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais maršrutai, KENTRIAI - PAGĖGIAI - ŠILUTĖ – KENTRIAI ir PIETERAIČIAI - PAGĖGIAI - PANEMUNĖ - PAGĖGIAI - TAURAGĖ. Maršrutai stabdomi dėl Pagėgių savivaldybės mokyklose pagrindinio ir vidurinio ugdymo proceso organizavimo tik nuotoliniu būdu.

Daugiau

2020-12-07  PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDŽIŲ SALĖJE BAIGTI REMONTO IR SALĖS ATNAUJINIMO DARBAI

Pagėgių savivaldybės Tarybos posėdžių salėje baigti remonto ir kiti salės atnaujinimo darbai, nupirkti nauji baldai, šviestuvai, užuolaidos, televizoriai, nešiojamieji kompiuteriai, taip pat įdiegta elektroninė balsavimo-diskusijų sistema, įrengtas tarybos posėdžių sekretoriaus kabinetas. Posėdžių salės ir sekretoriaus kabineto remonto bei atnaujinimo darbai iš dalies finansuojami Europos sąjungos lėšomis (iš 2014-2020 Lietuva-Rusija bendradarbiavimo per sieną programos projekto „Elektroninė demokratija − sąlyga efektyviam Pagėgių ir Sovetsko vietos valdžios institucijų ir piliečių dialogui“, Nr. LT-RU-2-058) ir Pagėgių savivaldybės biudžeto lėšomis.

„Tarybos posėdžių salėje jau vyksta nuotoliniai Pagėgių savivaldybės tarybos posėdžiai, kiti susitikimai. Įdiegus naują elektroninę sistemą yra sudarytos sąlygos gyventojams tiesiogiai stebėti Tarybos posėdžius, iki šiol tokių sąlygų neturėjome. Džiaugiuosi, kad įgyvendinant šį projektą daug dėmesio skiriama viešojo valdymo kokybės gerinimui, elektroninės demokratijos priemonių skatinimui ir bendradarbiavimo tarp valdžios institucijų skatinimui.“ – teigia Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius.

Daugiau

2020-12-05  Pagėgių savivaldybėje nustatyti nauji susirgimai COVID-19

Šią savaitę Pagėgiuose atidarytas mobilus tyrimų punktas, kuriame imami mėginiai COVID-19 virusui nustatyti. Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius teigia, kad punktas pasiteisino, savivaldybės gyventojai aktyviai registruojasi, jiems patogiau ir arčiau atvykti.

Trečiadienį šiame punkte atlikti tyrimus užsiregistravo 18 savivaldybės gyventojų (buvo užpildytas visas punkto darbo laikas). Iš jų 9-iems patvirtinta COVID-19 liga (koronaviruso infekcija). Penktadienį punkte tyrimus atliko 14 asmenų, iš jų 9-iems taip pat patvirtinta koronaviruso infekcija. Šiuo metu Pagėgių savivaldybėje koronaviruso infekcija serga 34 asmenys.

Daugiau

2020-12-05  NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ TARYBOS POSĖDIS

Š. m. gruodžio 14 d. 9.00 val. nuotoliniu būdu vyks Pagėgių savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybos posėdis.

Daugiau

2020-12-04  Institucinės globos pertvarka – Mažaičių kaime, Stoniškių sen., bendruomeniniuose namuose įsikurs 8 vaikų šeima

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos iniciatyva nuo 2014 m. vykdoma Institucinės globos pertvarka – perėjimo nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų neįgaliesiems ir likusiems be tėvų globos vaikams Lietuvoje procesas. Pertvarkos tikslas – užtikrinti darnią aplinką ir sąlygas kiekvienam (ir neįgaliam) vaikui augti biologinėje šeimoje, o likusiems be tėvų globos vaikams – globėjų, įtėvių šeimose ar šeimynose. Taigi iki 2021 metų pradžios Lietuvoje turi nelikti institucinių vaikų globos namų, o juos pakeisti turėtų bendruomeniniai vaikų globos namai (BVGN) – panašūs į šeimos aplinką, kur vaikai turėtų asmeninę erdvę, patys tvarkydamiesi įgytų socialinių įgūdžių ir savarankiškumo, būtų užtikrinamas jų saugumas.

Daugiau

2020-12-03  Šiemet Pagėgių miesto eglė sužibo dar ryškiau

Gruodžio 1 d. Pagėgiuose įžiebta miesto eglė. Dėl šalyje paskelbto karantino ir vengiant žmonių susibūrimo, atsisakyta iškilmingos įžiebimo šventės, tačiau dėl to švenčių laukimas netapo mažiau prasmingas. Artėjančių švenčių nuotaika Pagėgius aplankė iškart įžiebus miesto puošmenas. Kalėdinis miesto parkas šiemet įžiebtas dar ryškiau, o ir pačiame mieste atsirado dar keletas jaukių ir patrauklių puošmenų.

Daugiau

2020-12-03  Kelių infrastruktūros darbai Pagėgių savivaldybėje

Vingio g. Kentriuose asfaltavimo darbus buvo planuota atlikti 2021 metais, tačiau gavus papildomą finansavimą, darbai atlikti dar šiemet. Artimiausiu metu bus atliekami baigiamieji kelio tvarkymo darbai.

Daugiau informacijos apie numatytus kelių infrastruktūros darbus Pagėgių savivaldybėje čia: /index.php?4040492797.

Daugiau

2020-12-03  Aptartos 2021 metų biudžeto sudarymo aktualijos

Lapkričio 25 d. vyko nuotolinis susirinkimas dėl 2021 metų Savivaldybės biudžeto projekto sudarymo. Susirinkime dalyvavo Biudžeto projekto rengimo darbo grupės nariai, Administracijos struktūrinių padalinių atstovai, Savivaldybės įstaigų vadovai bei finansininkai.

Daugiau

2020-12-02  Gyventojų dėmesiui

Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Tauragės ir Pagėgių skyriaus vedėjo įsakymas „Dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų nustatymo“.

Daugiau

2020-12-01  ANT RAMBYNO KALNO PASIRAŠYTA TAURAGĖS REGIONO PLĖTROS TARYBOS STEIGIMO SUTARTIS

Š.m. gruodžio 1 d. ant Rambyno kalno Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, Jurbarko savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir Šilalės rajono savivaldybės meras Algirdas Meiženis pasirašė Tauragės regiono plėtros tarybos steigimo sutartį, kuria įsipareigojo atstovauti bendriems Tauragės regiono ir jo gyventojų interesams nacionaliniu mastu, kartu spręsti Tauragės regiono problemas ir siekti konstruktyvios diskusijos su nacionaline valdžia, ieškant viso regiono plėtrai palankių sprendimų.

Dar šių metų vasarą priimti Regioninės plėtros įstatymo pakeitimai numatė naujų regioninio lygmens kompetencijas turinčių subjektų – regionų plėtros tarybų – įsteigimą, kurių pagrindu užtikrinama efektyvi regioninės politikos sistema. Kartu su naujuoju įstatymu regionų plėtros taryboms suteiktas teisinis statusas, sudaryta galimybė visa apimtimi įgyvendinti viešojo juridinio asmens teises ir pareigas bei išspręsta egzistavusi neapibrėžtos atsakomybės už regiono tikslų ir uždavinių įgyvendinimo rezultatus problema.

Daugiau

2020-12-01  Selbimas

Informuojame, kad viešas susirinkimas su visuomenės atstovais dėl „Pagėgių pramonės zonos Draugystės gatvės, buitinių nuotekų ir vandentiekio tinklų statybos techninio projekto“ turėjo įvykti 2020 m. gruodžio 4 d. 14 val. 30 min. Pagėgių savivaldybės administracijos patalpose, Vilniaus g. 9. Lietuvos Respublikos vyriausybei pratęsus karantiną dėl COVID-19, projektinių sprendinių pristatymas ir aptarimas su visuomenės atstovais perkeliamas į nuotolinę erdvę, į klausimus atsakant telefonu arba el. paštu.

Daugiau

 
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gruodis
    2021     

Prisijungimas gyventojams