Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-09-25 -
KVIETIMAS BENDRUOMENINĖMS ORGANIZACIJOMS PASIDALINTI GEROSIOS PATIRTIES PAVYZDŽIAIS

Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija, siekdama skatinti bendruomeninių organizacijų plėtrą šalyje ir užtikrinti savivaldybių institucijų bendradarbiavimą su bendruomeninėmis organizacijomis stiprinant gyvenamųjų vietovių bendruomenių narių sutelktumą ir gerinant vietos bendruomenių gyvenimo kokybę, taip pat atsižvelgdama į Nacionalinės pažangos programos vieną iš prioritetinių tikslų – didinti bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų vaidmenį, kviečia teikti Vidaus reikalų ministerijai bendruomeninių organizacijų, teikiančių socialines paslaugas gyventojams, gerosios patirties pavyzdžius.


 

Gerosios patirties pavyzdys (toliau – Pavyzdys) – tai socialinių paslaugų gyventojams, ypač socialiai pažeidžiamoms grupėms (neįgaliesiems, socialinės rizikos šeimoms, vienišiems ir senyviems žmonėms, daugiavaikėms šeimoms, bedarbiams, vaikams, mažamečius vaikus auginančioms šeimoms ir kt.), teikimas, užtikrinęs veiksmingą pagalbą ir pagerinęs vietos bendruomenės gyvenimo kokybę, kurio įgyvendinimo metodai, modelis, procedūros ir kitokio pobūdžio pažangi patirtis gali būti pritaikyta kitų bendruomeninių organizacijų veikloje.

Vidaus reikalų ministerija vertins, atrinks ir viešai pristatys Pavyzdžius tam, kad ši geroji patirtis paskatintų savivaldybes ir bendruomenines organizacijas aktyviau bendradarbiauti gerinant vietos bendruomenių gyvenimo kokybę.

Bendruomeninės organizacijos, kurių veikla šioje srityje bus įvertinta geriausiai, bus apdovanotos.

Pavyzdžius prašome pateikti pagal pridedamą formą iki 2019 m. spalio 3 d. el. paštu g.kazakeviciene@pagegiai.lt.

 
Atgal   Spausdinti