Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


naujienos
2020-04-08 VIEŠAS KREIPIMASIS DĖL KORONAVIRUSO COVID-19 (informacija reguliariai atnaujinama)

Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius reiškia susirūpinimą dėl sparčiai Europoje plintančio koronaviruso ir kviečia Pagėgių savivaldybės gyventojus būti sąmoningais, atsakingais ir pilietiškais bei prašo vadovautis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis.

2020 m. kovo 2 d. Savivaldybės meras pasirašė potvarkį Nr. M1-14 „Dėl renginių, organizuojamų uždarose patalpose, atšaukimo", kuriuo įpareigoja Savivaldybės įstaigas atšaukti kultūrinius renginius, organizuojamus uždarose patalpose, kurie atviri visuomenei iki š.m. kovo 31 dienos.

2020 m. kovo 23 d. Pagėgių savivaldybės meras pasirašė potvarkį NR. M1-15 „Dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymo priemonių“.

ASMENŲ, SERGANČIŲ COVID-19 LIGA (KORONAVIRUSO INFEKCIJA), ASMENŲ, ĮTARIAMŲ, KAD SERGA COVID-19 LIGA (KORONAVIRUSO INFEKCIJA), AR ASMENŲ, TURĖJUSIŲ SĄLYTĮ SU SERGANČIUOJU COVID-19 LIGA (KORONAVIRUSO INFEKCIJA), IZOLIAVIMO NAMUOSE AR KITOJE GYVENAMOJOJE VIETOJE TAISYKLĖS.

Daugiau

2020-04-08 ATNAUJINTI SVARBŪS KONTAKTAI

Daugiau

2020-04-08 SVARBŪS KONTAKTAI

Daugiau

2020-04-08 IŠPLĖSTINĖS SENIŪNAIČIŲ SUEIGOS APSISPRENDĖ DĖL PRIORITETINIŲ PROJEKTŲ

Pagėgių savivaldybės seniūnijose vyko išplėstinės seniūnaičių sueigos, kuriose apsispręsta priimti prioritetines veiklas dėl Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo.

Kiekviena seniūnaičių sueiga protokolu patvirtino šias prioritetines veiklas:

Seniūnija

 

Protokolo data, Nr.

Prioritetinės veiklos

Pagėgių seniūnija

 

2020-03-27 protokolas Nr. 8-18

11.5., 11.3., 11.1. veiklos

Lumpėnų seniūnija

 

2020-03-24 protokolas Nr. K12-7

11.5., 11.3., 11.1. veiklos

Vilkyškių seniūnija

 

2020-03-25 protokolas Nr. 15-1

11.5., 11.4., 11.1., 11.2., 11.3. veiklos

Natkiškių seniūnija

 

2020-03-25 protokolas Nr. VN-5

11.1., 11.2., 11.3., 11.4., 11.5. veiklos

Stoniškių seniūnija

 

2020-03-26 protokolas Nr. 6-6

11.3., 11.4., 11.1., 11.2., 11.5. veiklos

Veiklos aprašytos Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. kovo 9 d. įsakymo Nr. A1-250 „Dėl nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Pagėgių savivaldybėje aprašo patvirtinimo“ II skyriuje.

Daugiau

2020-04-07 INFORMACIJA NEVYRIAUSYBINĖMS ORGANIZACIJOMS DĖL APSAUGOS PRIEMONIŲ

Dauguma nevyriausybinių organizacijų, vykdydamos savo veiklą, teikdamos socialinės reabilitacijos ar kitas gyventojams būtinas paslaugas savivaldybėje, dirba tiesiogiai su neįgaliaisiais, socialinę riziką patiriančiomis šeimomis, kitais lengvai pažeidžiamais gyventojais ir teikia jiems pagalbą namuose ar padeda apsirūpinti būtinais maisto produktais ir medikamentais. Todėl ypač svarbu, kad šios gyvybiškai būtinos paslaugos būtų teikiamos saugiai.

Atsižvelgiant į tai, prašome Pagėgių savivaldybėje veikiančių nevyriausybinių organizacijų, kurios šiuo sunkiu laikotarpiu labai prisideda prie pagalbos gyventojams teikimo, pranešti apie poreikį asmens apsaugos priemonių, reikalingų apsisaugoti nuo naujojo koronaviruso (COVID-19).

Apie poreikį apsaugos priemonių prašome pranešti elektroniniu paštu g.kazakeviciene@pagegiai.lt, laiške nurodant kokia nevyriausybinė organizacija kreipiasi (nurodykite ir kontaktus), kaip šiuo metu prisidedate prie pagalbos gyventojams, kokių ir kiek apsaugos priemonių reikia.

Daugiau

2020-04-07 SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRAS KVIEČIA SUREMTI PEČIUS

Pagėgių savivaldybės socialinių paslaugų centras savo veiklą – teikti paslaugas jų reikalingiems gyventojams – tęsia ir per karantiną. Darbuotojai suvokia būtinybę dirbti saugiai, kad rūpindamiesi žmonėmis netaptų koronaviruso nešiotojais ir patys „neiškristų iš rikiuotės“, – juk profesionali socialinė pagalba per pandemiją yra būtinybė.

Socialines paslaugas teikti iš namų vargiai įmanoma. Įstaigos darbuotojams negalioja „karantinas“. Vieni darbuotojai dirba įstaigoje, kiti lanko klientus jų namuose. Tik 2-3 darbuotojai turi galimybę dirbti darbo laiko dalį nuotoliniu būdu.

Jausdami atsakomybę prieš darbuotoją ir įstaigos klientą, karantino pradžioje, susisiekėme  su visais paslaugų gavėjais ar jų artimaisiais, ragindami mažinti paslaugų apimtis, palikti tik gyvybiškai būtinas paslaugas (kad būtų kuo mažesnis kontaktų atvejų). Keletas paslaugų gavėjų susistabdė paslaugas, jais rūpinasi artimieji.  Tačiau turime ir tokių atvejų, kuomet vėl pasiprašė paslaugas teikti įprastu „ritmu“.

Daugiau

2020-04-06 DEZINFEKUOJAMOS PAGĖGIŲ MIESTO VIEŠOS ERDVĖS

Šiandien, balandžio 6 d., Pagėgių seniūnijos darbuotojai dezinfekavo viešąsias Pagėgių miesto erdves, žaidimų aikšteles, miesto parko suoliukus.

Žaidimų aikštelės ne tik dezinfekuotos, bet ir aptvertos STOP juosta – žmonių prašoma šiais įrenginiais nesinaudoti.

Daugiau

2020-04-03 PAGĖGIŲ ASMENS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGŲ DARBUOTOJOS DALYVAVO MOKYMUOSE DĖL COVID-19

Reaguodamos į COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimą Lietuvoje, Pagėgių savivaldybės asmens sveikatos priežiūros įstaigos prisijungė prie COVID-19 ligos valdymo: šių įstaigų darbuotojos gilino žinias specialiuose mokymuose, kuriuose įgijo ir teorinių, ir praktinių žinių.

2020 m. balandžio 3 d. Pagėgių savivaldybės asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojos dalyvavo Vilniaus visuomenės sveikatos biuro organizuojamuose mokymuose dėl saugaus tepinėlių iš paciento nosiaryklės ir ryklės paėmimo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) laboratoriniams tyrimams atlikti.

Daugiau

2020-04-03 SAVIVALDYBĖJE SPRENDŽIAMOS PROBLEMOS DĖL COVID-19 LIGOS VALDYMO

Pagėgių savivaldybės  meras Vaidas Bendaravičius ir savivaldybės ekstremaliosios situacijos operacijų vadovas – administracijos direktorius Virginijus Komskis kartu sprendžia problemas, su kuriomis susiduria savivaldybė. Šiuo metu viena opiausių problemų – vadinamosios karščiavimo klinikos įsteigimas.

LR Sveikatos apsaugos ministro įsakymu visos šalies savivaldybės įpareigotos įsisteigti tokias karščiavimo klinikas arba ieškoti būdų užtikrinti tokios paslaugos teikimą, sudarant sutartį dėl tokių paslaugų teikimo su kita savivaldybe. Karščiavimo klinikose bus atliekami išsamesni tyrimai viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų turintiems pacientams, įtariant koronavirusinę infekciją (COVID-19).

Pagėgių savivaldybės vadovai susitarė su Tauragės rajono meru dėl sutarties, kad karščiavimo klinikos paslaugas Pagėgių savivaldybės gyventojams teiks Tauragėje steigiama karščiavimo klinika. Šiuo metu intensyviai bendradarbiaujama su Tauragės PSPC, kuri jau kitą savaitę planuoja atidaryti tokią kliniką.

Operatyvus bendradarbiavimas vyksta ir su Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centru, Pagėgių šeimos centru bei Pagėgių palaikomojo gydymo, slaugos ir senelių namais, kurie geranoriškai prisijungia prie COVID-19 ligos valdymo.

Daugiau

2020-04-02 DĖL PRIKLAUSOMYBĖS KONSULTAVIMO PASLAUGŲ TEIKIMO

Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras primena apie teikiamas nemokamas priklausomybės konsultavimo paslaugas rizikingai ir žalingai alkoholį vartojantiems asmenims ir jų artimiesiems.

Paskelbus karantiną šalyje, priklausomybės konsultavimo paslaugos teikiamos telefonu. Jums paskirtu laiku priklausomybės konsultantas su Jumis susisieks telefonu. Pagėgių savivaldybės gyventojai į priklausomybės konsultantą gali kreiptis kiekvieną penktadienį 8.00 val. - 14.00 val.

Registracija konsultacijoms vykdoma tel: 8 659 01468.

Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija

Daugiau

2020-04-02 DĖL UAB TAURAGĖS REGIONO ATLIEKŲ TVARKYMO CENTRO PADALINIŲ DARBO LAIKO KARANTINO METU

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės teisės aktais dėl šalyje paskelbto karantino, UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras informuoja, kad nuo 2020 m. kovo 25 d. karantino režimo galiojimo laikotarpiu Lietuvoje iš gyventojų ir juridinių asmenų nebus priimamos atliekos į Tauragės, Jurbarko, Šilalės, Pagėgių didžiųjų atliekų surinkimo aikšteles. Karantino laikotarpiu iš gyventojų atliekos nepriimamos į Tauragės regiono nepavojingų atliekų sąvartyną.

Tauragės regiono nepavojingų atliekų sąvartyno darbo laikas juridiniams asmenims:

Pirmadienis – penktadienis 8.00 – 20.00.

Šeštadienis – nedarbo diena.

Sekmadienis – atliekų priėmimas vykdomas tik iš UAB „Ekonovus” iš anksto suderinus priėmimo laiką telefonu.

Pranešame, kad mišrių komunalinių atliekų, pakuočių atliekų surinkimas ir išvežimas vyksta įprasta tvarka, t.y. pagal patvirtintus 2020 m. atliekų išvežimo grafikus.

Daugiau

2020-04-02 IŠDALINTI APSAUGINIAI RESPIRATORIAI FFP2

Pirmosiomis balandžio mėn. dienomis Pagėgių savivaldybė įsigijo apsauginių respiratorių FFP2, kuriuos išdalino savivaldybės teritorijoje veikiančioms savivaldybės institucijoms, įstaigoms ir organizacijoms, Asmens sveikatos priežiūros įstaigoms, Tauragės AVPK Pagėgių policijos komisariatui, prioritetą teikiant institucijoms ar įstaigoms, tiesiogiai įsitraukusioms į COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymą.

Iš viso išdalinta 1000 FFP2 apsauginių respiratorių. Šiuo metu asmens apsaugos priemonės yra viena perkamiausių prekių, todėl jų trūksta, laukiama dar vienos užsakytos siuntos.

Daugiau

2020-03-25 PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA SKELBIA KONKURSUS Į PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS NATKIŠKIŲ ZOSĖS PETRAITIENĖS IR PAGĖGIŲ SAV. STONIŠKIŲ PAGRINDINIŲ MOKYKLŲ DIREKTORIŲ PAREIGAS

 

Archyvas

 

 

 

Dienos klausimas
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Balandis
    2020     

Prisijungimas gyventojams