Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


naujienos
2020-05-26 APTARTOS TILŽĖS TAIKOS SUTARTIES ĮVYKIO ĮAMŽINIMO PAGĖGIŲ KRAŠTE GALIMYBĖS

Š.m. gegužės 18 d. Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė, sudarytos darbo grupės dėl Tilžės taikos pasirašymo įvykio įamžinimo Pagėgių krašte pirmininkė, vykusiame šios darbo grupės posėdyje kartu su darbo grupės nariais aptarė planuojamo 1807 m. Tilžės taikos sutarties įvykio įamžinimo Pagėgių krašte galimybes.

Posėdyje dalyvavo darbo grupės nariai: Pagėgių savivaldybės mero patarėja Rita Vidraitė, Pagėgių savivaldybės M. Jankaus muziejaus direktorė Liudvika Burzdžiuvienė, Pagėgių savivaldybės turizmo informacijos centro direktorė Ilona Meirė, Pagėgių savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Ingrida Jokšienė.

Daugiau

2020-05-26 ĮVYKO PIRMASIS PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ TARYBOS POSĖDIS

Gegužės 20 dieną įvyko pirmasis Pagėgių savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybos posėdis. Dėl šalyje paskelbto karantino posėdis vyko nuotoliniu būdu.

Posėdžio metu buvo išrinktas nevyriausybinių organizacijų tarybos pirmininkas – Sigitas Stonys, Pagėgių savivaldybės tarybos deleguotas atstovas. Pirmininko pavaduoja išrinkta Reda Tamašauskienė, Vilkyškių seniūnijos NVO susirinkimo deleguota atstovė.

Posėdžio metu tarybos pirmininkas Sigitas Stonys pristatė tarybos funkcijas ir teises bei trumpai jas aptarė.

Daugiau

2020-05-26 ĮVYKO NUOTOLINIS PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ PARAIŠKŲ VERTINIMO KOMISIJOS POSĖDIS

Šių metų gegužės 19 dieną įvyko nuotolinis Pagėgių savivaldybės nevyriausybinių organizacijų paraiškų vertinimo komisijos posėdis.

Posėdžio metu buvo išrinktas komisijos pirmininkas – Romaldas Mančas, Kentrių kaimo bendruomenės pirmininkas, pirmininko pavaduotoja – Rasa Stonienė, Vietos veiklos grupės „Pagėgių kraštas“ pirmininkė, sekretorė – Lina Krūminienė, Lumpėnų kaimo bendruomenės pirmininkė.

Daugiau

2020-05-26 SAM PRIMENA, KAIP ELGTIS VIEŠOSE VIETOSE IR ORGANIZUOTI ASMENINES ŠVENTES

Švelnėjant karantino sąlygoms, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) primena rekomendacijas, kaip saugiai elgtis viešose vietose bei organizuoti asmenines šventes ne viešose vietose.

Būnant viešoje vietoje yra rekomenduojama vengti tiesioginio kontakto su žmonėmis, su kuriais įprastai nebendraujama, palaikyti ne mažiau kaip dviejų metrų atstumą, dėvėti nosį ir burną dengiančias asmens apsaugos priemones. Neturint galimybės plauti rankų su muilu ir vandeniu, naudoti dezinfekavimo priemones užtikrinant rankų higieną. Esant galimybei riboti naudojimąsi viešuoju transportu, vengti žmonių susibūrimo vietų arba riboti laiką būnant tokiose vietose, skirti prioritetą veikloms atvirose erdvėse.

Daugiau

2020-05-25 PAGĖGIUOSE NUSTATYTAS ANTRASIS KORONAVIRUSO ATVEJIS

Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius pranešė apie antrąjį koronaviruso atvejį savivaldybėje.

Šią žinią šiandien, gegužės 25 d., patvirtino Nacionalinės visuomenės sveikatos centras (NVSC). Atvejis įvežtinis. Asmuo, kuriam nustatytas COVID-19, praėjusią savaitę grįžo iš užsienio ir nuo pirmos grįžimo dienos į Lietuvą yra saviizoliacijoje. Asmuo jaučiasi gerai, COVID-19 ligos simptomų nejaučia, saviizoliuojasi savivaldybės numatytose patalpose.

Pirmasis koronaviruso atvejis Pagėgių savivaldybėje buvo patvirtintas š.m. kovo 29 d., atvejis vidinis, asmuo turėjo kontaktą su galimai sergančiais COVID-19. Šiuo metu asmuo yra pasveikęs.

Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius kreipiasi į visus Pagėgių krašto gyventojus ir kviečia būti sąmoningais, pagarbiais ir atsakingais dėl savo ir artimųjų sveikatos, ragina vengti susibūrimų, bendraujant gyvai išlaikyti atstumą, laikytis higienos rekomendacijų, prašo laikytis patikslintų rekomendacijų dėl elgesio parkuose ir apsipirkimo prekybos vietose, rekomenduoja viešose vietose būti su veidą dengiančiomis apsauginėmis priemonėmis.

Daugiau

2020-05-25 Gegužės 25 d. – tarptautinė dingusių vaikų diena

Gegužės 25 d. – tarptautinė dingusių vaikų diena, kurios tikslas - ne tik užjausti tuos, kurių vaikai dingo be žinios, bet ir skatinti užkirsti kelią šiam reiškiniui. Dingusių žmonių šeimų paramos centras kviečia aplankyti šalia Lietuvos ir vaikų jaunimo centrą esančią skulptūrą „Mama...!”, pakalbėti su vaikais apie jų patiriamus sunkumus, informuoti apie pavojus, gresiančius už namų ribų.

Dingo vaikas? Skambink nemokamu visą parą veikiančiu numeriu 116 000.

Daugiau

2020-05-22 VYKDOMAS PROJEKTAS „ELEKTRONINĖ DEMOKRATIJA − SĄLYGA EFEKTYVIAM PAGĖGIŲ IR SOVETSKO VIETOS VALDŽIOS INSTITUCIJŲ IR PILIEČIŲ DIALOGUI“

Pagėgių savivaldybės administracija 2020 m. balandžio 20 d. pasirašė sutartį NR. 1S-143 su Jungtiniu Techniniu Sekretoriatu ir Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija dėl projekto Nr. LT-RU-2-058 „Elektroninė demokratija − sąlyga efektyviam Pagėgių ir Sovetsko vietos valdžios institucijų ir piliečių dialogui“ finansavimo.

Daugiau

2020-05-21 KARANTINO METU IR 3 MĖNESIUS PO JO NEBUS REIKALAVIMO TURĖTI GALIOJANTĮ MOKINIO SVEIKATOS PAŽYMĖJIMĄ

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) informuoja, kad karantino metu ir 3 mėnesiai po jo netaikomas reikalavimas vaikams, ugdomiems pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio, bendrojo ugdymo programas, turėti galiojantį Mokinio sveikatos pažymėjimą. Tai sudarys sąlygas vaikams, kurių sveikatos pažymėjimo galiojimo laikas baigėsi, o profilaktiškai pasitikrinti sveikatos dar negali dėl ribotų gydytojų galimybių šią paslaugą suteikti, sėkmingai dalyvauti ugdymo procese.

Daugiau

2020-05-21 Andrėja Jankauskaitė – pirmojo Lietuvoje interaktyvaus respublikinio jaunųjų muzikantų konkurso "MUZIKA-@" III vietos nugalėtoja

Karantino metu, gegužės mėnesį, Kauno 1-oji muzikos mokykla ėmėsi ambicingo projekto – virtualioje erdvėje  suorganizavo pirmąjį Lietuvoje interaktyvų (online)  respublikinį jaunųjų muzikantų konkursą  "MUZIKA-@", kuriame dalyvavo  net 606 jaunieji  muzikantai iš visos Lietuvos.  Konkurse  įvairiais instrumentais grojantys solistai bei instrumentiniai ansambliai buvo suskirstyti į grupes pagal amžių ir kūrinio žanrą. Jauniesiems muzikantams savo namuose reikėjo pagroti po vieną kūrinį ir jį įkelti į virtualią erdvę.

Daugiau

2020-05-19 Tarybos posėdis

2020 m. gegužės 28 d., 12.00 val., nuotoliniu būdu vyks Pagėgių savivaldybės VI-jo šaukimo tarybos 15-asis posėdis.

Daugiau

2020-05-06 KVIETIMAS TEIKTI PARAIŠKAS 2020 M. PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS VAIKŲ SOCIALIZACIJOS PROJEKTŲ FINANSAVIMO KONKURSUI

Pagėgių savivaldybės administracija kviečia formaliojo ir neformaliojo ugdymo įstaigas teikti paraiškas 2020 metų Pagėgių savivaldybės vaikų socializacijos projektų finansavimo konkursui.

Konkurso tikslas – plėtoti vaikų socializacijos galimybes per mokslo metus ir per mokinių vasaros atostogas.

Daugiau

 

Archyvas

 

 

 

Dienos klausimas
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Gegužė
    2020     

Prisijungimas gyventojams