Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2020-01-29 -
Kviečiame dalyvauti pasitarime dėl pilotinio projekto „Tauragė +“

2020 m. sausio 30 d. (ketvirtadienį) 14.00 val. Pagėgių savivaldybės meras ir administracijos atstovai susitiks su Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) konsultantu Gediminu Česoniu aptarti pilotinio projekto „Tauragė +“ pramoninių rajonų investicinio patrauklumo didinimo klausimus ir strategijos rengimo etapus.


 

Maloniai kviečiame dalyvauti verslo, žemės ūkio ir nevyriausybinių organizacijų atstovus ir kitus suinteresuotus asmenis, kuriems rūpi Pagėgių, o tuo pačiu ir Tauragės regiono plėtra ir gyvenimo kokybės gerinimas.

Susitikimas vyks Mero kabinete (Vilniaus g. 11, Pagėgiai, II aukštas).

 

Mero patarėja Rita Vidraitė

 


Informacija apie rengiamą strategiją

 

„Tauragė+“ funkcinės zonos plėtros strategija rengiama siekiant nustatyti Tauragės regiono savivaldybėms svarbius bendrus probleminius klausimus, paskatinti savivaldybes veikti drauge, kartu su socialiniais partneriais ir bendruomenių atstovais ieškoti bendrų regionui ar jo daliai sprendinių, efektyviau pritraukti investicijas ir teikti viešąsias paslaugas. Svarbus aspektas yra tai, kad ši strategija nėra skirta savivaldybių atskiroms problemoms spręsti, strategijos tikslas - kurti pridėtinę vertę visam regionui.

Funkcinės zonos strategijos parengimas yra bandomoji iniciatyva, kurią inicijavo Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija, Vidaus reikalų ministerija, Finansų ministerija ir Centrinė projektų valdymo agentūra kartu su Tauragės apskrities savivaldybėmis. Numatoma, kad bandomųjų iniciatyvų projektams greta kitų finansavimo šaltinių bus skirtas valstybės biudžeto ir Europos Sąjungos investicijų finansavimas.

 

 

 
Atgal   Spausdinti