Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2020-01-29 -
Televizijoje dainuos mišrus vaikų vokalinis ansamblis

Sausio 16 d. Kelmės kultūros centre vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso ,,Dainų dainelė‘‘ zoninis etapas, į kurį susirinko jaunieji dainininkai iš Jurbarko, Šilalės, Raseinių, Kelmės, Tauragės ir Pagėgių.


Konkurso dalyvius vertino gausi 9 komisijos narių sudaryta vertinimo komisija: po vieną atstovą iš kiekvieno rajono (Pagėgiams atstovavo Natkiškių Z.Petraitienės pagrindinės mokyklos vyr. muzikos mokytoja Dalia Kriščiūnienė) bei trys nariai iš Vilniaus: Žilvinas Meškuotis, Vilniaus M.K.Čiurlionio menų mokyklos gabių menui vaikų centro direktorius, ,,Dainų dainelės‘‘ programos koordinatorius, Rūta Krasauskienė, Vilniaus Žemynos gimnazijos direktorė, muzikos mokytoja ekspertė ir komisijos pirmininkas – Martynas Staškus, Lietuvos operos ir baleto teatro dirigentas.

Į Tauragę vyko 5 Pagėgių savivaldybės kolektyvai, kurie buvo išrinkti konkurso I etapo Pagėgiuose metu: Pagėgių savivaldybės Meno ir sporto mokyklos ansambliai – mišrus vaikų ir merginų, solistai – Rokas Kondrotas ir Gabija Sragauskaitė (vadovė R. Pilkionienė, koncertmeisterės E. Norkienė ir N.Snigir), Pagėgių A. Mackaus gimnazijos mergaičių duetas – Elzė Gružaitė ir Ugnė Garmutė (vadovė I. Ubartienė, koncertmeisterė N. Snigir). Visi konkurso dalyviai atliko po tris dainas.

Sausio 25 d., pasibaigus zoninio etapo konkursams visoje Lietuvoje, buvo paskelbti pereinamieji balai (kurie šiais metais yra itin aukšti) ir III etapo dalyviai. Paaiškėjo, kad iš Pagėgių į TV konkurso ,,Dainų dainelė’’ III etapą televizijoje vyks Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos mišrus vaikų vokalinis ansamblis (K.Putytė, E.Pilkionytė, G.Oberauskaitė, R.Jonelytė, K.Norkutė, R.Milašauskaitė, G.Račkauskaitė, U.Sauspreikšaitytė, G.Gudaitytė, D.Grigelytė, D.Šegždaitė ir M.Sragauskas), kurį parengė mokytoja metodininkė Regina Pilkionienė, koncertmeisterė Evelina Norkienė.

Linkime atlikėjams kuo didžiausios sėkmės televizijoje! Apie jų pasirodymo laiką informuosime, kad visi Pagėgių krašto žmonės galėtų pasidžiaugti jaunaisiais Pagėgių talentais ir palaikyti juos balsuodami.

  

    

 

Evelina Norkienė

Pagėgių savivaldybės Meno ir sporto mokyklos direktorė

 
Atgal   Spausdinti