Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-03-22 -
Žemės diena Pagėgių savivaldybės kultūros centre

Trimito, marakasų, kastenečių, barškučių garsais žemę žadino mažieji Pagėgių krašto gyventojai. Pasak kultūros centro direktorės S. Jašinskienės „pažadinsime žemę – sulauksime pavasario žalumos ir energijos, kuri mumyse po tamsios gūdžios žiemos taip pat miega“.


Patriukšmavę vaikai ėmėsi darbo. Užsiėmimo tikslas – iš antrinių žaliavų sukurti meno kūrinį ar kūrinius. Užsiėmimo vadovė, Piktupėnų pagrindinės mokyklos mokytoja, Janeta Marozienė veiklą pradėjo citata: „Mes kiekvienas gimstame kūrybingi, o nekūrybiškumo esame išmokomi“ bei parengė metodinę medžiagą apie tai, kaip kūrybingai ir išradingai galima panaudoti antrines žaliavas. Tuomet iš krepšių vaikai traukė kamštelius, plastikinius butelius, įvairiausias pakuotes ir atvėrė kūrybai vartus.

Nutarta gaminti paukščius, tai dar vieni pavasario šaukliai. Veikloje dalyvavo dvi Pagėgių lopšelio-darželio vaikų grupės, kurias lydėjo auklėtojos, Pagėgių pradinės mokyklos mokiniai lydimi socialinės pedagogės ir Piktupėnų pagrindinės mokyklos mokytoja Janeta Marozienė bei jos mokomi mokiniai. Keletą minučių dėmesio mažiesiems skyrė ir į Pagėgių viešosios bibliotekos renginį skubėjęs Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis. Meras kvietė mažuosius būti tikrais savo žemės šeimininkais, nešiukšlinti, nelaužyti, o tik grąžinti ją.

Dvi valandos kūrybai – mažoka. Tik po valandos atsiveria fantazijos klodai, o kur dar gamybos procesas. Tačiau paukščių sukurta spalvingų, gražių ir jaunieji kūrėjai tikrai nusipelnė saldžių dovanų, spalvinimo knygelių, kurias vaikams dovanojo Tarptautinės žemės dienos progai skirto suėjimo organizatoriai Pagėgių savivaldybės Kultūros centro darbuotojai.

Pagėgių savivaldybės kultūros centro informacija


 
Atgal   Spausdinti