Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-03-27 -
Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos Šilgalių filiale – skaitymo skatinimo popietė vaikams „Marga saulėtų žaidimų skrynia“

Kovo mėnesį minima rašytojo, poeto Juozo Erlicko 65-erių metų sukaktis, Knygnešio diena, Tarptautinė rašytojų diena ir Pasaulinė poezijos diena. Ta proga Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos Šilgalių filialas pakvietė jaunuosius skaitytojus į literatūrinę popietę „Marga saulėtų žaidimų skrynia“. Renginio metu bibliotekininkė Tatjana Biliūnienė papasakojo apie Juozo Erlicko kūrybą, pristatė autoriaus 1990 m. pasirodžiusią  knygą vaikams „Bilietas iš dangaus“ bei šio rašytojo 65-erių metų sukakčiai paminėti skirtą literatūrinę parodą „Padangėmis skrajoju ir ant debesies eiles rimuoju...“.


Renginiui persiritus į antrąją pusę, surengta viktorina „Knygnešių takeliais“, kurioje dalyvaudami ir stengdamiesi išnarplioti įvairiausius galvosūkius, jaunieji dalyviai galėjo daugiau sužinoti apie Knygnešio dienos minėjimo tradicijas, išsiaiškinti knygnešystės sampratą, svarbą bei šios veiklos istoriją Pagėgių krašte ir Mažojoje Lietuvoje. Viena iš daugiausiai jaunųjų skaitytojų protinių pastangų pareikalavusių užduočių – kryžiažodžio apie spaudos draudimo laikus ir slaptą knygų gabenimą sprendimas. Kryžiažodžio klausimai nebuvo iš lengvųjų, bet siekdami juos įminti, vaikai įgavo daug naudingos ir svarbios informacijos bei žinių apie knygos vertę.

Kiekvienas popietės dalyvis buvo apdovanotas saldžiais prizais ir knygų skirtukais. Renginys palydėtas knygnešiams dedikuotomis poetės Rasos Stankutės eilėmis.

Tatjana Biliūnienė
Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos

Šilgalių filialo bibliotekininkė


 
Atgal   Spausdinti