Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-05-10 -
Savivaldybės vadovai sveikino šiandienos knygnešius

Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, administracijos direktorė Dainora Butvydienė, pavaduotojas Alvidas Einikis spaudos atgavimo dieną vyko į Martyno Jankaus muziejų, kur įvyko jau tradiciniu tapęs renginys „Knygnešių keliais 2018“. Šiemet tai jau regioninis renginys, nes į muziejininkų - pagrindinių organizatorių – kvietimą atsiliepė ir aplinkinių savivaldybių komandos. Dvi komandas atvyko iš Šilutės rajono (Katyčių ir Juknaičių) mokyklų ir viena komanda iš Smalininkų (Jurbarko r.).


 

Renginyje šiemet dalyvavo per 250 dalyvių, kuriems Savivaldybės vadovai linkėjo gerų emocijų, smagių varžytuvių ir pergalės. Meras muziejaus direktorei Liudvikai Burzdžiuvienei ir komandų vadovams įteikė naujai išleistą M. Purvino istorinę knygą, o administracijos vadovė kiekvienam komandos kapitonui įteikė linksmus suvenyrus, linkėdama smagaus pasibuvimo Pagėgių krašte.

Veiklų gausa, pikti žandarai ir jų bausmės, Tauragės folkloro kolektyvo „Jūrupė“ programa, Pagėgių pasienio rinktinės kinologų pasirodymai nepaliko abejingų. Nors ir pavargę nuo kaitinančios saulutės, dalyviai nestokojo gražių žodžių organizatoriams, o pasieniečių išvirtas plovas gražino jėgas ir gerą nuotaiką.

Pasak muziejaus direktorės, kitąmet šis renginys taps respublikiniu, nes knygnešystės tema muziejuje puikiai plėtojama edukacijomis, ekspozicijomis, o šis žygis tampa itin populiarus, nes yra atraktyvus ir vaikams priimtinas.

Palinkėsime sėkmės muziejininkams rengiant projektus Lietuvos kultūros tarybai ir gaunant finansavimą šio gražaus renginio organizavimui.

 

 

 

 

Vyriausioji specialistė kultūrai
Ingrida Jokšienė

 
Atgal   Spausdinti