Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-07-15 -
Kviečiame neformaliojo vaikų švietimo teikėjus, ketinančius pretenduoti į neformaliojo vaikų švietimo programų (toliau–NVŠ) finansavimą, teikti NVŠ programas vertinimui

Kviečiame neformaliojo vaikų švietimo teikėjus, ketinančius pretenduoti į neformaliojo vaikų švietimo (toliau – NVŠ) programų finansavimą 2019 m. rugsėjo-gruodžio mėn., teikti NVŠ programos(ų) atitikties reikalavimams paraiškas (formą rasite čia). Pasirašytą ir užpildytą paraiškos originalą su prašymu ir kitais dokumentais, įrodančiais teisę ir galimybes vykdyti NVŠ veiklą, reikia pristatyti į Pagėgių savivaldybės administraciją (adresu: 203 k., Vilniaus g. 11, Pagėgiai) iki 2019 m. rugpjūčio 9 d. NVŠ teikėjas gali teikti kelias NVŠ programas. Kiekvienai programai pildoma atskira NVŠ programos atitikties reikalavimams paraiškos forma.


 

Nauji NVŠ teikėjai turi:

1. Įsiregistruoti Švietimo ir mokslo institucijų registre (ŠMIR). Dėl to kreipiasi į Pagėgių savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyrių.

2. Parengti NVŠ programą ir ją įregistruoti kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre (toliau - KTPRR). Programą registruoja pats teikėjas per www.ktprr.smm.lt, elektroniniu būdu užpildydamas prašymą tapti KTPRR vartotoju ir pasižadėjimą saugoti asmens duomenų paslaptį (dokumentų formas galima rasti adresu www.ktprr.smm.lt.). Pasirašyti dokumentai siunčiami Švietimo informacinių technologijų centrui, Suvalkų g. 1, 03106 Vilnius.

3. Kai NVŠ programa registre įregistruojama, teikėjas gauna KTPRR programos kodą, kurį turi įrašyti į programos paraišką, teikiamą Pagėgių savivaldybės administracijai.

4. Pasirašytą NVŠ programos paraiškos originalą pristatyti Pagėgių savivaldybės administracijai.

NVŠ teikėjai, kurie vykdo programas:

Mokinių registras

Jeigu teikėjas su tėveliais pasirašęs neterminuotą sutartį ir vaikai nuo rugsėjo vėl mokysis toje pačioje programoje (ir programos kodas, ir pavadinimas tas pats), tai išregistruoti mokinių nereikia. Būtina tik pažymėti NVŠ tikslinio finansavimo galiojimo iki datą. Artėjant rugsėjui (rugpjūčio pabaigoje), galėsite mokinius perkelti į naujus 2019-2020 m. m., į naujai sukurtas grupes.

Jeigu NVŠ teikėjai su tėveliais pasirašę sutartį, tarkim, iki 2019-05-31, tokiu atveju, mokiniai išregistruojami. Jeigu mokinys atvyks rugsėjo mėnesį į tą pačią mokymo programą, pas tą patį NVŠ teikėją, tai mokinys bus įregistruotas į Mokinių registrą, kaip naujai atvykęs su nauja sutartimi.

 KTPRR:

Rekomenduojama uždaryti vykdymo vietų galiojimą (jeigu jis nėra uždarytas). Prieš pradedant NVŠ programą rudenį vėl atidaryti vykdymo vietų rodymą ir įvesti naują tvarkaraštį.

Kilus klausimų, galite kreiptis į Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistę Solveigą Budrikienę, el.p. s.budrikiene@pagegiai.lt, tel. (8 441) 70417

 

 
Atgal   Spausdinti