Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-11-19 -
NATKIŠKIŲ KAIMO BENDRUOMENĖS VEIKLOS 15-KOS METŲ JUBILIEJUS

 

Lapkričio mėn. 9 d. Natkiškių kaimo bendruomenė minėjo savo 15-kos metų veiklos jubiliejų. 10.00 val. Natkiškių kaimo bendruomenės patalpose vyko edukacinė programa ,,Susikurk Kalėdinę nuotaiką“, kurios metu dalyviai galėjo patys pasidaryti Kalėdinį vainikėlį. Ačiū Jurgitai ir Romutei už nuostabią edukaciją. 19.00 val. visi svečiai ir bendruomenės nariai rinkosi į Natkiškių kultūros namus į 15-kos metų jubiliejaus šventę ,,Bendruomenė – tai  viena šeima“.


 ,,Visa, kas gražu Žemėje, - iš saulės; visa, kas gera, - iš Žmogaus“, tokiais žodžiais šventinį vakarą pradėjo renginio vedėja Rasa Armonienė. Buvo  uždegtos vakaro Ramybės, Tikėjimo, Meilės, Darnos, Gerumo ir Vilties žvakės. Susirinkusius sveikino Natkiškių kaimo bendruomenės pirmininkė Nida Bušniauskienė, Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, Lietuvos Respublikos seimo narys Ričardas Juška, VVG Pagėgių kraštas administratorė Rasa Stonienė, bei buvęs šios grupės pirmininkas Sigitas Stonys, Pagėgių savivaldybės tarybos nariai Ramutė Valančienė, Remigijus Špečkauskas ir Arūnas Bušniauskas, Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautienė, Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinės mokyklos direktorė Genovaitė Švalkūnienė, Natkiškių kultūros namų vadovai ir saviveiklininkai. Pirmininkė Nida Bušniauskienė įteikė padėkos raštus, dovanėles, gėles ir rėmėjų dovanas buvusiems trims bendruomenės pirmininkams: bendruomenės įkūrėjui Vincui Sudeikiui, tęsėjams Valdui Armonui ir Nijolei Irenai Dargienei. Šie mintimis pasidalijo apie savo sėkmes ir nesėkmes. Gyvename tik kartą, džiaukimės tuo, ką turime šiandien: gyvenimu ir žmonėmis, kurie tampa tavo gyvenimo dalimi, tavo draugais. Bendruomenę sveikino ir didelis būrys kaimyninių bendruomenių pirmininkų ir jų atstovų.

Susirinkusiems savo koncertą dovanojo Natkiškių kultūros namų kvartetas (vadovas Valdas Armonas) ir Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinės mokyklos mokiniai (vadovė Dalia Kriščiūnienė). Vakaro eigoje buvo ištarti žodžiai, jog negerai žmogui būti vienam. Tik dirbant komandoje pasiekiami geriausi rezultatai ir nudirbami sunkiausi darbai. Tokį indėlį į bendrą veiklą įdeda Natkiškių seniūnija, Natkiškių kultūros namai, Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinė mokykla, Natkiškkių kaimo biblioteka, paštas, medicinos punktas, sporto klubas ,,Aitvaras“, ,,Moterų seklyčia“. Pirmininkė šiems įstaigų vadovams ir atstovams įteikė po dovanėlę dėkodama už bendrystę.

Padėkota ir rėmėjams, kurie finansais, daiktais, pagalbos darbais prisideda prie bendruomenės gerbūvio kūrimo.

Prieš prasidedant linksmybėms, kurias dovanojo gero užtaiso grupė ,,Nešpėtni bernai“ padėkota šventės rėmėjams, organizatoriams ir pagalbininkams.

Kiekvieno žmogaus didesnis ar mažesnis indėlis į bendrą kultūrą, jos plėtojimą, bendruomeniškumą yra be galo svarbus. Dirbame dėl savo kaimo žmonių. Organizatorių vardu dėkoju visiems, kurie tą vakarą buvo kartu. Linkiu visiems šeimyniškumo, santarvės ir bendrystės.

Lėšas projektui įgyvendinti  skyrė Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija ir Pagėgių savivaldybės NVO.

 

  

Nuotraukos iš renginio

 

Organizatorių vardu  Rasa Armonienė

 
Atgal   Spausdinti