Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-07-11 -
Pagėgių savivaldybės delegacijos vizitas Estijoje

Liepos 5-8 dienomis Pagėgių savivaldybės delegacija vadovaujama Savivaldybės mero Vaido Bendaravičiaus svečiavosi Kose (Estija) savivaldybėje, kur kartu su kitais Kose savivaldybės partneriais dalyvavo šventiniuose renginiuose. Dalyvauti šventiniuose renginiuose partnerių delegacijas pakvietė Kose savivaldybės Tarybos pirmininkas Uno Silberg ir Kose savivaldybės merė Merle Pussak.

Vizito metu didžiausias dėmesys buvo skirtas XXVII Dainų ir šokių šventei, kuri tomis dienomis vyko Estijos sostinėje, Taline. Tai viena didžiausių ir labiausiai estų tautą vienijanti šventė, kurioje susirenka apie 200 000 dalyvių. Neatsiejamas šios šventės akcentas, – tai iškilminga eisena, kurioje dalyvauja apie 50 000 eisenos dalyvių.


 

Pagėgių savivaldybės atstovai kartu su Ilavos (Lenkija) delegacija iškilmingoje šventės eisenoje dalyvavo šalia Kose savivaldybės įstaigų, įmonių ir organizacijų. Ši eisena nuo Talino senamiesčio iki Dainų šventės slėnio tęsėsi apie 7 kilometrus.

Kose savivaldybės merė Merle Pussak džiaugėsi, kad savivaldybės partneriai noriai atsiliepė į jų kvietimą ir sėkmingai sudalyvavo šioje šventėje, nes kita šventė vyks tik po ketverių metų. Anot merės, visada norisi draugams ir bičiuliams parodyti tai, kuo didžiuojamasi labiausiai.

 

Liepos 6-osios vakarą, būdami dainų šventėje Taline, Pagėgių savivaldybės delegacijos atstovai prisijungė prie „Tautiškos giesmės“ giedojimo ir kartu su visais pasaulio lietuviais sugiedojo Lietuvos himną.

 

 

Mero patarėja Rita Vidraitė

2016 m. rugsėjo 24 d. Pagėgių ir Kose savivaldybės pasirašė tarpusavio bendradarbiavimo sutartį, kurioje numatyta siekti ilgalaikio ir naudingo abiems šalims bendradarbiavimo verslo, ūkinės veiklos, ekonomikos, kultūros, švietimo, turizmo, sporto ir socialinėje srityje.

 
Atgal   Spausdinti