Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-05-11 -
Administracija ruošiasi tekti paraiškas trečiajam Interreg V-A Lietuva – Lenkija programos kvietimui

Paskelbus naująjį Interreg V-A Lietuva – Lenkija programos kvietimą, Pagėgių savivaldybės administracijos direktorė Dainora Butvydienė iniciavo ir Strateginio planavimo ir investicijų skyriui pavedė  pradėti trijų projektų rengimą.

Kartu su priešgaisrinės tarnybos viršininku Ričardu Bartkevičiumi buvo aptariamas priešgaisrinės tarnybos sustiprinimas, modernizavimas ir galimas bendradarbiavimas bei patirties priešgaisrinėje veikloje apsikeitimas su partneriais iš Lenkijos Respublikos Nowy Dwor savivaldybės priešgaisrine tarnyba.


 

Antroji projekto idėja nukreipta į sveikatos sritį. Kartu su Pagėgių savivaldybės PSPC direktore Vilte Miškiniene aptartas projektas bendraujant ir dalinantis patirtimi su Birštono ir Punsko savivaldybėmis.

Trečioji iniciatyva nukreipta į Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejaus, kaip  gamtos ir kultūros paveldo objekto, efektyvesnį panaudojimo veikloms galimoms pagal programos I prioritetinį tikslą. Kartu su muziejaus direktore Liudvika Burzdžiuviene, vyriausiąja architekte Ernesta Maier, aptartas bendradarbiavimo stiprinimas projekte su Punsku, sutvarkant ir pritaikant abiejų savivaldybių muziejus platesniam ir efektyvesniam jų, kaip gamtos ir kultūros objektų panaudojimui. Tai būtų pirmoji dalis darbų, atkuriant visą buvusią Martyno Jankaus sodybą.

Džiaugiamės, kad projektų įgyvendinimas ir naujų rengimas vyksta sklandžiai ir glaudžiai bendradarbiaujant su partneriais iš Lenkijos. Tik tokio bendradarbiavimo dėka vykdome du finansuotus antrojo kvietimo projektus, todėl tikimės sėkmės ir šiame kvietime.

 

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus informacija 

 
Atgal   Spausdinti