Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-12-17 -
Pagėgių krašto gyventojai mokėsi skaitmeninio raštingumo nemokamuose kursuose Pagėgių krašto bibliotekose

2019 m. gruodžio 2-12 dienomis Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje vyko paskutiniai šiais metais kompiuterinio raštingumo mokymai gyventojams.Kurso dalyviai mokėsi naudotis kompiuteriu, rengti tekstinius dokumentus, saugiai naršyti internete bei rasti aktualios informacijos, naudotis elektroninėmis paslaugomis, bendrauti internetu su artimaisiais bei draugais ir kt.


 

Šio skyriaus vedėja Asta Andrulienė po kompiuterinio raštingumo mokymų kursų dalyviams Nerijui Ašakėnui, Nijolei Barančiukienei, Robertui Brunevičiui, Rasutei Klumbienei, Jovitai Kurpavičienei, Pranciškui Ličkui, Arvydui Stankevičiui, Dariui Stroliui, Mariui Stroliui, Vidai Šimkevičienei, Arūnui Totilui įteikė specialius patvirtinančius pažymėjimus, kuriuos parengė projekto „Prisijungusi Lietuva“ atstovai.

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje ir filialuose vykdant projektą „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ skaitmeninio raštingumo mokymuose apmokyta 1300 Pagėgių krašto gyventojų. Šių kursų dėka, dalyviai ne tik įveikė naujų technologijų baimę, bet ir galėjo pabendrauti su bendraminčiais bei smagiai ir turiningai praleisti laiką.

Projektas #PrisijungusiLietuva finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis. Jo tikslas – skatinti Lietuvos gyventojus įgyti reikalingų įgūdžių efektyviai, įvairiapusiškai, saugiai ir atsakingai naudotis internetu, į šias veiklas aktyviai įtraukiant vietos bendruomenes.

Visus pageidaujančius įgyti skaitmeninio raštingumo pagrindus ar pagilinti turimas žinias, kviečiame registruotis į mokymus Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje ir filialuose.

 

  

  Asta Andrulienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

Bibliografijos-informacijos skyriaus vedėja

 

 

 

Nuotraukos iš Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos archyvo

 
Atgal   Spausdinti