Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-06-07 -
Paminėtos draugystės sukaktys tarp Pagėgių ir Bad Iburgo

Gegužės 24-26 dienomis Bad Iburge (Vokietija) iškilmingai paminėta Pagėgių ir Bad Iburgo 25-erių metų mokyklų draugystė ir 10-ies metų miestų partnerystė.


Iškilmingame sukakčių minėjimo renginyje Bad Iburgo miesto merės Annette Niermann kvietimu dalyvavo: Europos Parlamento pirmininkas Dr. Hans-Gert Pottering, Lietuvos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Vokietijos Federacinėje Respublikoje Darius Jonas Semaška, Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, Pagėgių savivaldybės kultūros centro direktorė Svetlana Jašinskienė, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos mokytojai, Loreta Svirbienė, Juozas Žuklija, p. Verneris Kiupelis ir kiti garbingi svečiai, kurių dėka puoselėjama draugystė.

Savivaldybės meras Virginijus Komskis sveikindamas iškilmingo minėjimo dalyvius kalbėjo, kad ilgametė mokyklų ir miestų draugystė, tai aktyvių ir iniciatyvių žmonių bendravimo vaisius. Ne valdžios institucijos ir atsitiktiniai kontaktai, o nuoširdūs ir geranoriški žmonės kuria draugystės ryšius. Žmonių gerovės siekis, atsakomybė ir noras padėti vieni kitiems jau peržengė valstybių sienas. Draugystės sukakčių minėjimas, dar kartą patvirtina, kad 1993-ųjų metų mokyklų ir 2008-ųjų metų miestų partnerystės aktų deklaracijos gyvuoja ir klesti ir taip tęsiami draugiški ryšiai ir prisidedama prie visų žmonių subūrimo taikiai suvienytoje Europoje.

Anot mero, didžiulis rūpestis ir parama jaučiamas iš krašto bičiulio Vernerio Kiupelio, jo žmonos Heidės bei jų artimų draugų, kurių dėka Pagėgių kraštą pasieka parama bažnyčioms, įstaigoms ir krašto bendruomenei. Pagerbdamas Vernerio Kiupelio indėlį ir nuopelnus Pagėgių kraštui Savivaldybės meras įteikė medalį „Už nuopelnus Pagėgių kraštui“.

Renginio metu visi garbingi svečiai paliko įrašus „Auksinėje knygoje“.

Daugiau nuotraukų (ir vokišką tekstą) rasite čia:
https://photos.app.goo.gl/8MmDJPBPiyHbcBwp1

Mero patarėja Rita Vidraitė


 
Atgal   Spausdinti