Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-03-14 -
Kur tik pažvelgsi – viskas mano – viskas Lietuva...

Su aktyviu Pagėgių krašto švietimo įstaigų mokinių dalyvavimu ir jaunatviška energija baigėsi renginių savaitė, skirta 29-osioms Lietuvos Nepriklausomybės metinėms paminėti.

Stoniškių, Piktupėnų, Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinių mokyklų, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos, Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos moksleiviai bei LKD Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės Pagėgių jaunieji šauliai (vad. Alvydas Mikašauskas) dalyvavo pirmajame jaunimo pėsčiųjų žygyje „Einu kartu su Laisve“. Žygio dalyviai, lydimi savo mokytojų, atėjo pėsčiomis iki paminklinio akmens, skirto šauliams savanoriams atminti. Gausus būrys jaunųjų šaulių atliko pasižadėjimą, buvo pasodintas pirmasis ąžuoliukas būsimoje ąžuolų alėjoje. Nuaidėjo trys šūvių salvės – Už Lietuvą, už Mąžąją Lietuvą, už Pagėgius, kurias iššovė LDK Kęstučio mechanizuoto pėstininkų bataliono kariūnai.


 

Kovo 11 dieną šventinis renginys „Laisvės įkvėpti“ prasidėjo vaizdo įrašu, kuriame darželinukai bei suaugusieji išsakė savo mintis, kaip jie supranta Laisvę ir Nepriklausomybę.

Pagėgių savivaldybės mero Virginijaus Komskio iniciatyva jau 4 metus iš eilės buvo apdovanoti Pagėgių krašto ūkininkai, sportininkai bei kitų profesijų atstovai, regioniniuose, respublikiniuose bei tarptautiniuose konkursuose pelnę įvairius apdovanojimus.

2018 m. konkurso „Metų ūkis“ pirmos vietos nugalėtojais tapo ir buvo padovanoti Nida ir Arūnas Bušniauskai, gyvenantys Natkiškių kaime.

2018 m. konkurso „Metų ūkis“ antros vietos nugalėtojais tapo ir buvo apdovanoti Reda ir Gintautas Šepučiai, gyvenantys Panemunėje.

2018 m. konkurso „Metų ūkis“ trečiosios vietos nugalėtojais tapo ir buvo apdovanoti Vytautas ir Raminta Mišeikiai iš Šilgalių kaimo.

Šiemet pirmą kartą parodos AgroBalt 2018 lankytojai rinko 5 gražiausius parodos gyvūnus, kurie paskutiniąją dieną buvo apdovanoti parodos „AgroBalt 2018“ aukso medaliais. Tai padaryti buvo nelengva, nes rinkimuose dalyvavo net 94 veisliniai ūkiniai gyvūnai, o garduose pristatomi daugiau nei 30 skirtingų gyvulių veislių rūšių veisliniai gyvūnai. Gražiausiu tarp arklių ir ponių tapo Vytauto Ališkevičiaus užaugintas Lietuvos sunkiųjų eržilas, vardu Baikeris ir už garbingą apdovanojimą buvo apdovanotas  ūkininkas Vytautas Ališkevičius iš Mažaičių kaimo.

 Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos anglų kalbos vyresnioji mokytoja Ona Mikašauskienė buvo apdovanota už nuoširdų pedagoginį darbą, puikų mokinių paruošimą zoniniams, respublikiniams ir tarptautiniams konkursams ir gimnazijos vardo garsinimą.

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos matematikos mokytoja Asta Ramonienė buvo apdovanota už nuoširdų pedagoginį darbą, puikų mokinių paruošimą zoniniams, respublikiniams konkursams ir inovatyvių technologijų propagavimą ir diegimą ugdymo procese.

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos kūno kultūros mokytoja metodininkė Svetlana Musvydienė buvo padovanota už nuoširdų pedagoginį darbą, puikų mokinių paruošimą zoniniams, respublikiniams ir tarptautiniams konkursams ir gimnazijos vardo garsinimą.

Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija (direktorė Rima Auštrienė) buvo apdovanota, tapus respublikinio konkurso nugalėtoja „Mokyklų edukacinių erdvių kūrimas-2018“.

Pagėgių meno ir sporto mokyklos treneris Antanas Merkevičius buvo apdovanotas už X tarptautiniame nacionalinių imtynių čempionate Rygoje iškovotus Ej Dar ir Sunna imtynių čempionų titulus.

 Pagėgių kultūros centro vyresniojo amžiaus žmonių liaudiškų šokių grupės „ Marguva“ vadovė Gražina Paliokienė buvo apdovanota už kolektyvo laimėtą Didįjį Grand Prix tarpautiniame šokių konkurse „Internacional dance festival Croatia“.

Pagėgių kultūros centro moterų šokių kolektyvo „Harmonija“ vadovė Gražina Paliokienė buvo apdovanota už kolektyvo laimėtą 2 vietą tarptautiniame šokių konkurse „Internacional dance festival Croatia“.

Šventinį koncertą vainikavo nuotaikingas Pagėgių savivaldybės meno mėgėjų kolektyvų koncertas.

... Kai dainuoja žmonės, šoka ir linksminasi,  suprantame – tai Lietuva...

Nuotraukos iš renginio

 

 

                                                           Pagėgių savivaldybės kultūros centro informacija
Nuotraukų autorė Asta Andrulienė 

 
Atgal   Spausdinti