Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


archyvas
  2017   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2017-06-30  KANDIDATAI Į PAGĖGIŲ KAIMIŠKOSIOS IR MIESTO SENIŪNAITIJŲ SENIŪNAIČIUS
2017-06-30  Tarybos posėdis (atnaujinta)
2017-06-29  Mažosios Lietuvos regiono heraldikos sukūrimas – finišo tiesiojoje

Šią savaitę Klaipėdos etnokultūros centre posėdžiavo regiono etninės kultūros tarybos nariai ir atsakingieji iš savivaldybių dėl Mažosios Lietuvos heraldikos.

Primename, kad Pagėgių savivaldybė kartu su kitomis Mažosios Lietuvos etninio regiono savivaldybėmis 2015 metais pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl Mažosios Lietuvos heraldikos sukūrimo. Minėtoje sutartyje numatyti konkretūs veiksmai, finansiniai savivaldybių įsipareigojimai heraldikos kūrimo kaštams (istoriniam tyrimui ir ženklo sukūrimui) padengti bei darbų atlikimo terminai.

Daugiau

2017-06-29  Pasikeis autobuso maršruto Šiauliai-Šilutė per Kelmę, Tauragę, Pagėgius eismo tvarkaraštis

Informuojame, jog nuo 2017 m. liepos 12 d. keičiamas maršruto M-738 Šiauliai-Šilutė, per Kelmę, Tauragę, Pagėgius 2-ojo reiso autobusų eismo tvarkaraštis.

Daugiau

2017-06-28  RESPUBLIKINIS ŠOKIŲ FESTIVALIS „ŠOKIŲ PYNĖ“
2017-06-28  Nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinei mokyklai reikalingi fizikos ir informacinių technologijų mokytojai
2017-06-28  Skelbimas
2017-06-27  Rambynas. Joninės Mažojoje Lietuvoje

Būtent tokiu pavadinimu šiemet startavo tradicinės Joninės ant Rambyno kalno, kurios iki šiol  Pagėgių krašto kultūrininkų buvo vadinamos „Tradicijų pynė pagal Vydūną“.

Šiemet ši įspūdinga šventė, o tiksliau šios šventės organizatoriai – Pagėgių savivaldybės kultūros centras – dar kartą apgynė puikių kultūrinių renginių organizatorių vardą. Įspūdingame šventės atidaryme (režisierė kultūros centro direktorė Svetlana Jašinskienė) kaip ir kasmet buvo atspindėti Vyriausybės skelbiamų metų akcentai - šiemet tai Reformacijos 500 metų jubiliejus ir Tautinio kostiumo metai, simbolinę šventąją Rambyno ugnį įžiebė Pagėgių garbės pilietis Martynas Purvinas su žmona Marija, abu jie pasirašė Amžinojoje Rambyno knygoje. Kalną, kaip ir propagavo Vydūnas, užliejo lietuviška daina, atliekama chorų.

Daugiau

2017-06-27  Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejus vykdo tęstinį projektą „Knygrišystės amato paslaptys ir šių dienų galimybės“

Daugiau

2017-06-26  Skelbimas
2017-06-26  Pagėgių savivaldybės viešojoje bibliotekoje – dailės mokytojų kūrybos popietė

Bibliotekos bendruomenė ir Pagėgių savivaldybės dailės mokytojų metodinio būrelio nariai meno mylėtojus pakvietė į jau tradicija tampančios jungtinės Pagėgių krašto mokyklų dailės mokytojų kūrybos darbų parodos „Atokvėpio valandėlė“ pristatymą. Direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė pasidžiaugė, jog „renginys jau tampa tradicinis, įgauna naujų spalvų, sulaukiama vis daugiau visuomenės susidomėjimo, plečiasi – į Pagėgių krašto dailės mokytojų kolektyvą puikiai įsikomponavo technologijų mokytojų darbai“.

Daugiau

2017-06-23  Skelbimas
2017-06-22  Pagėgiškiai dalyvavo Vilniuje, vieno eksponato parodoje

Antradienį Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis lankėsi Lietuvos Martyno Mažvydo bibliotekoje, kur visuomenei buvo pristatytas Amžinosios Rambyno kalno knygos originalas.

Primename, kad ši knyga sveria 18,5 kg, o su mediniu dėklu, kurioje laikoma, – 28,5 kg. Odiniu viršeliu ir metalo puošyba išsiskirianti knyga buvo pagaminta 1928 m. Klaipėdos „Ryto“ spaustuvėje ir saugoma sunkioje, specialiai jai pritaikytoje medinėje dėžėje su užraktu. Ši rankraštinė knyga buvo skirta svečiams, kurie per Joninių šventes susirinkdavo ant Rambyno kalno ar užsukdavo pas Mažosios Lietuvos patriarchu vadintą Martyną Jankų. Pirmas knygoje įrašą paliko filosofas Vydūnas. Per 11 metų daugybė žmonių iš įvairiausių kraštų įrašė savo linkėjimus ir sveikinimus knygoje pačiomis įvairiausiomis kalbomis. Šis autentiškas Mažosios Lietuvos žmonių likimus atspindintis dokumentas pasakoja tiek krašto, tiek visos valstybės istoriją.

Daugiau

2017-06-22  PAGĖGIŲ SENIŪNIJOS SENIŪNAITIJŲ KANDIDATŲ Į SENIŪNAIČIUS SĄRAŠAS
2017-06-20  Pagėgių savivaldybės viešoji biblioteka kviečia aplankyti tradicinę jungtinę Pagėgių krašto mokyklų dailės mokytojų kūrybos darbų parodą „Atokvėpio valandėlė“
2017-06-19  Naudinga išvyka į mišką ir pievas

Saulėtą birželio 15 dienos popietę, nemažas būrys Pagėgių savivaldybės gyventojų ir Vaikų globos namų ugdytinių dalyvavo visuomenės sveikatos specialiosios programos projekto ,,Sveikas senėjimas“ renginyje ,,Išvyka į mišką ir pievas“. Renginį organizavo Lietuvai pagražinti draugijos Pagėgių skyriaus narės.

Daugiau

2017-06-19  Giesmių šventė

Birželio 17 d. Šilutės Martyno Liuterio evangelikų liuteronų bažnyčioje vyko tradicinė Lietuvos evangelikų liuteronų ir reformatų bažnytinių chorų bei ansamblių giesmių šventė, kurią kasmet organizuoja Lietuvos evangeliškos bažnytinės muzikos sandrauga (vadovė Laura Matuzaitė – Kairienė).  Joje dalyvavo 11 chorų iš Vilniaus, Klaipėdos, Jurbarko, Tauragės, Šilutės, Pagėgių  bei Lipės krašto (Vokietija).

Daugiau

2017-06-16  Neužmirškime savo šalies skaudžios istorijos

Ankstų birželio 14-osios rytą Pagėgių miesto Birutės gatvėje vyko Gedulo ir vilties dienos minėjimas. Pagėgių kultūros centro darbuotojai paruošė Gedulo ir Vilties dienai skirtą kompoziciją – Gediminaičių stulpus vainikavo Lietuvos trispalvė, Taikos vėliava, Politinių kalinių ir tremtinių sąjungos vėliava, lauko gėlių puokštė ir didžiulė žvakė. 

Daugiau

2017-06-16  Tarybos posėdis (atnaujinta)
2017-06-16  Vienos knygos paroda „Amžinoji Rambyno kalno knyga“

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Dokumentinio paveldo tyrimų departamentas pradeda renginių ciklą „Vienos knygos paroda“. Juo sieksime supažindinti visuomenę su retais, išskirtiniais, vertingais bibliotekoje saugomais leidiniais. Joninių proga atveriame kultūros paveldo skrynią ir siūlome susipažinti su vienu iš čia saugomų unikalių objektų – „Amžinąja Rambyno kalno knyga“. Ar žinote, kad tai pati sunkiausia Lietuvos knyga?

Daugiau

2017-06-16  Pagėgių savivaldybės viešoji biblioteka kviečia į Pagėgių krašto mokyklų dailės mokytojų kūrybos darbų parodos „Atokvėpio valandėlė“ pristatymą
2017-06-16   Vasaros stovykla Mociškiuose

Birželio 13-14 dienomis jau antrus metus iš eilės Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos 60 aktyviausių mokinių, 10 mokytojų ir būrelis tėvelių dalyvavo fizinio aktyvumo bei kūrybinėje vasaros stovykloje Mociškiuose.
Stovyklos atidarymo metu stovyklautojai buvo supažindinti su veiklos programa, elgesio taisyklėmis ir suskirstyti į keturis būrius, kurie išsirinko savo būrio vadus ir susigalvojo pavadinimus. Taigi visos stovyklos metu tarpusavyje rungtyniavo ,,Dobilai‘‘, ,,Simsonai‘‘, ,,Dangaus žydrynė‘‘ ir ,,Gaivusis Neptūnas‘‘.  Po atidarymo vyresni mokiniai išplaukė į gamtos stebėjimo žygį baidarėmis Jūros upe, jaunesni liko stovykloje ir dalyvavo  kvadrato bei smiginio varžybose, užsiėmė kūrybine veikla su dailės mokytojomis. Grįžus po pasiplaukiojimo baidarėmis, buvo surengtas tinklinio turnyras.

Daugiau

2017-06-16   Atlaidai Rukų Šv.Antano Paduviečio parapijoje
2017-06-15  Pagėgių savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriaus informacija
2017-06-15  Lietuvos vaikų sveikatos stebėsenos informacinė sistemos įgyvendinimas Pagėgių savivaldybėje

Pagėgių savivaldybės mokyklose ir ikimokyklinio ugdymo įstaigoje nuo 2017 metų pagal Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos 2009-2014 m. Norvegijos finansinio mechanizmo programos Nr. LT11 ,,Visuomenės sveikatai skirtos iniciatyvos“ įgyvendinamą projektą ,,Vaikų sveikatos stebėsenos informacinės sistemos ( toliau- VSS IS), skirtos sistemingam vaikų sveikatos būklės stebėjimui ir kryptingam sveikatos politikos formavimui, sukūrimas ir įgyvendinimas“ (toliau- Projektas), kurio metu buvo sukurta ir įdiegta nacionalinė VSS IS, Pagėgių savivaldybės visuomenės sveikatos priežiūros specialistai (toliau-Specialistai), vykdantys mokinių sveikatos priežiūrą, jau naudojasi VSS IS. Į šią sistemą bus suvedami mokinių profilaktinio sveikatos tikrinimo apibendrinti sveikatos duomenys.

Daugiau

2017-06-15  Informacija Pagėgių savivaldybės gyventojams

 Siekiant užtikrinti kokybišką Pagėgių gyventojų sveikatos priežiūrą, sveikatos politikos įgyvendinimą savivaldybės lygiu ir gerinant sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą, VšĮ ,,Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centras“ optimaliai įvertino 2016 m. finansinę padėtį ir siekdama gerinti paslaugų kokybę bei racionaliai naudoti iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo gaunamas lėšas 2017 m. vasario mėnesį priėmė sprendimą sujungti Šilgalių medicinos punktą su Rukų Bendrosios praktikos gydytojo kabinetu ir taip optimizuoti darbuotojų darbo krūvį, bei užtikrinti sveikatos priežiūros ekonominį, komunikacinį, organizacinį priimtinumą gyventojams ir medicinos darbuotojams. Šio sujungimo metu pacientai nepajus jokių nepatogumų. Rukų BPG kabinetas ir Šilgalių medicinos punktas lieka ir toliau dirbti ir nei vienas iš jų nėra uždaromas.

Daugiau

2017-06-14  Skelbimas
2017-06-14  Pagėgiškiai Vakarų Lietuvos dainų šventėje

Birželio 10, 11 dienomis Klaipėdoje vyko Vakarų Lietuvos krašto dainų šventė skirta Mažosios Lietuvos dainų šventės 90-mečiui paminėti. Pagėgių kultūros centro vyresniojo amžiaus žmonių liaudiškų šokių grupė „Marguva“(vad. Gražina Paliokienė) jau ne pirmą kartą dalyvauja šioje šventėje. Birželio 10 dieną visi kolektyvai dalyvavo generalinėje repeticijoje, o 11 dieną  vyko pati šventė. Ji prasidėjo iškilminga eisena kurioje, visi dalyviai su savo krašto atributika, žygiavo miesto gatvėmis.

Daugiau

2017-06-13  Pagėgių savivaldybės viešoji biblioteka maloniai kviečia: „Priimk Vasaros skaitymo iššūkį ir laimėk puikių prizų!!!
2017-06-13  Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos bendruomenė – XVI Žemaitijos bibliotekininkų sąskrydyje

Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos bendruomenė 2017 m. birželio 9 d. dalyvavo Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos organizuotame XVI-ąjame Žemaitijos bibliotekininkų sąskrydyje „Parubežio nuotykiai: kultūrinis-sportinis eksperimentas“, kuris vyko Taurų nuotykių parke (Tauragės r.).

Daugiau

2017-06-13  INFORMACIJA APIE GYVENTOJŲ SERGAMUMĄ GRIPU IR ŪMIOMIS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJOMIS (ŪVKTI) (2017.06.105-2017.06.11)
2017-06-12  Lietuvos Vakarų krašto dainų šventė

Birželio 10-11 d. Klaipėdoje vyko Lietuvos Vakarų krašto dainų šventė, skirta Mažosios Lietuvos lietuvių dainų šventės 90 – mečiui. Ši šventė į pajūrį sukvietė tūkstančius dainininkų, šokėjų bei muzikantų iš visos Lietuvos. Šventės pradžioje Vytautas Grubliauskas, Klaipėdos -2017 m. Lietuvos kultūros sostinės meras sakė: ,,Džiaugiamės, kad būtent Klaipėdoje susibūrę įvairūs kolektyvai leis geriau pažinti platų lietuvių kultūros spektrą, prisiminti gilias Mažosios Lietuvos dainų šventės tradicijas‘‘.

Daugiau

2017-06-12  Skelbimas
2017-06-12  Įsibėgėjo projekto „Apleistos teritorijos už kultūros centro Pagėgių mieste konversija ir pritaikymas rekreaciniams, poilsio ir sveikatinimo poreikiams“ įgyvendinimas

Pagėgių savivaldybės administracija įgyvendina projektą „Apleistos teritorijos už kultūros centro Pagėgių mieste konversija ir pritaikymas rekreaciniams, poilsio ir sveikatinimo poreikiams“ Nr. 07.1.1-CPVA-R-905-71-0001.

Nors projektą numatyta įgyvendinti iki 2019 m. bet  jau darbai pasistūmėjo ganėtinai į priekį ir atlikta beveik 70 proc. visų darbų.

Daugiau

2017-06-12  Sertifikuoti amatininkai Pagėgių savivaldybėje

Senieji amatai – tai tokio pobūdžio dirbinių gamyba, kai amatininkas savo rankų darbu, pasitelkęs iš kartos į kartą perduodamus įgūdžius bei technologijas ir vietos žaliavas, sukuria dirbinius. Amatininkai yra smulkaus verslo atstovai, galintys kurti individualias ar nedidelės grupės narių įmonėles.

Daugiau

2017-06-09  Pagėgių seniūnijos seniūnaitijų seniūnaičių rinkimų grafikas
2017-06-09  Pagėgių savivaldybės administracija skelbia konkursą Jaunimo ir Rambyno gatvių Pagėgiuose infrastruktūros sutvarkymo darbams įsigyti

Pagėgių savivaldybės administracija skelbia konkursą Jaunimo ir Rambyno gatvių Pagėgiuose infrastruktūros sutvarkymo darbams įsigyti. Pirkimas atlie­kamas 2014-2020 metų Europos fondų investicijų veiksmų programos priemonės  6 prioriteto „Darnaus transporto ir pagrindinių tinklų infrastruktūros plėtra“ 06.2.1-TID-R-511 priemonės „Vietinių kelių vystymas“ projektui ,,Jaunimo ir Rambyno gatvių Pagėgiuose infrastruktūros sutvarkymas“.

Pirkimas vykdomas CVP IS priemonėmis

Daugiau

2017-06-09  Europos regionų komiteto narių veikla

Birželio 1-2 dienomis, Savivaldybės meras Virginijus Komskis kaip Europos regionų komiteto narys ir NAT (NAT-gamtos išteklių komisija) komisijos narys dalyvavo 14-ajame NAT komisijos posėdyje ir konferencijoje turizmo klausimais, kurie vyko Palma de Maljorkoje, Ispanijoje.

Daugiau

2017-06-09  Vilkyškių seniūnijos seniūnaitijų seniūnaičių rinkimų grafikas
2017-06-08  Savivaldybės atstovai dalyvavo tarptautiniame verslo forume „Ternopil Invest 2017“

2007 metais Tauragės apskritis su Ternopilio srities (Ukraina) valstybine administracija pasirašė bendradarbiavimo susitarimą, kurio tikslas - sukurti kuo palankesnes sąlygas tarptautiniam bendradarbiavimui, kuo plačiau pristatant ekonominį potencialą ir investicines galimybes tarp užsienio partnerių. Nuo to laiko užmegzta daug naujų ryšių viešojo sektoriaus ir verslo srityse. Sėkmingą bendradarbiavimo procesą tarp partnerių koordinuoja Regioninės plėtros departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Tauragės apskrities skyrius.

Daugiau

2017-06-08  Savivaldybės atstovai lankėsi Kose savivaldybės (Estija) šventiniuose renginiuose

Gegužės 19-21 dienomis 9 asmenų Pagėgių savivaldybės delegacija vadovaujama Pagėgių savivaldybės mero Virginijaus Komskio Kose (Estija) savivaldybės Tarybos pirmininko Uno Silberg ir merės Merle Pussak kvietimu dalyvavo Kose savivaldybės 25-mečio šventiniuose renginiuose. Vizito metu delegacija dalyvavo verslo kontaktų mugėje, lankėsi verslo įmonėje, kuri gamina ledus, kur stebėjo įmonės veiklą ir susipažino su produkcija. Taip pat vyko apžiūrėti sėkmingai įgyvendintų projektų, dalinosi gerąja patirtimi įsisavinant lėšas.

Daugiau

2017-06-08  Vykdomas „Kraštovaizdžio apsaugos gerinimas Pagėgių savivaldybėje“ projektas

Tarp Pagėgių savivaldybės administracijos ir Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos valdymo projektų agentūros 2017 m gegužės  23 d. buvo pasirašyta Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 05.5.1-APVA-R-019-71-0004 „Kraštovaizdžio apsaugos gerinimas Pagėgių savivaldybėje“ finansavimo ir administravimo sutartis.

Daugiau

2017-06-08  Mažosios Lietuvos paveikslų sode įsikūrusi vasaros stovykla

2017 m. birželio 7 d. Mažosios Lietuvos paveikslų sode - galerijoje po atviru dangumi startavo Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro vasaros stovykla. Stovyklautojai Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejaus teritorijoje įkūrė palapinių miestelį. Kraštotyrinė ekspedicija ir savanoriškos veiklos stovykla vyks iki penktadienio.

Daugiau

2017-06-08  Skelbimas
2017-06-07   Mokslo metų pabaigos šventė Pagėgių meno ir sporto mokykloje

2017 m. birželio 2 dieną Pagėgių savivaldybės Kultūros centre vyko Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos 2016/2017 mokslo metų pabaigos šventė.

Daugiau

2017-06-07  INFORMACIJA APIE GYVENTOJŲ SERGAMUMĄ GRIPU IR ŪMIOMIS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJOMIS (ŪVKTI) (2017.05.29-2017.06.04)
2017-06-07  Pasirašyta projekto „Pagėgių miesto Turgaus aikštės įrengimas ir prieigų sutvarkymas“ Nr. 07.1.1-CPVA-R-905-71-0002 sutartis

Siekiant pagerinti Pagėgių miesto infrastruktūrą, padidinti gyventojų užimtumą bei prisidėti prie palankių sąlygų verslo ir paslaugų sektoriaus kūrimui ir plėtrai, inicijuotas projektas „Pagėgių miesto Turgaus aikštės įrengimas ir prieigų sutvarkymas“ Nr. 07.1.1-CPVA-R-905-71-0002 (toliau – Projektas).

Daugiau

2017-06-06  Pagėgių savivaldybės viešoji biblioteka maloniai kviečia aplankyti Lietuvos valstybės himno „Tautiška giesmė“ ekspoziciją
2017-06-06  Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius kviečia aplankyti Pagėgių savivaldybės Meno ir sporto mokyklos Dailės skyriaus absolventų baigiamųjų kūrybinių darbų parodą „Pabaiga yra visko Pradžia“
2017-06-06  Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius kviečia aplankyti Tauragės moksleivių kūrybos centro dailės klasių mokinių kūrybinių darbų parodą „Skiriu bendruomenei“
2017-06-06  6-OJI REGIONINĖ LIAUDIŠKŲ KAPELŲ ŠVENTĖ ,,LINKSMOJI ARMONIKA-2017“

Birželio 3 dieną Natkiškių kaimo parkelyje vyko šeštoji regioninė liaudiškų kapelų šventė ,,Linksmoji armonika - 2017“. Šiemet šventė buvo skirta ne tik Tėvo dienai paminėti, bet buvo pažymimi ir tautinio kostiumo metai. Šventę pradėjo savo sveikinimo žodžiais vedėjos Rasa ir Danutė bei solistas Rokas savo dainą paskyręs visiems tėveliams. Bendram kūriniui atlikti į sceną buvo sukviesti net 7 kolektyvai iš skirtingų Lietuvos rajonų: Šilutės, Tauragės, Telšių, Šakių, Jurbarko, Kelmės ir Pagėgių savivaldybės.

Daugiau

2017-06-06  Kviečiame teikti paraiškas pagal Pagėgių savivaldybės 2016-2018 m. strateginio veiklos plano 6 programos „NVO, BENDRUOMENIŲ IR SVV RĖMIMO PROGRAMA“ 06.01.01. uždavinį „Remti Pagėgių savivaldybės NVO ir kitų bendruomenių programas“
2017-06-05  Pagėgių savivaldybės viešojoje bibliotekoje – Gineso rekordo siekiantis Tarptautinės vaikų gynimo dienos minėjimas

2017 m. birželio 1 d. Pagėgių savivaldybės viešoji biblioteka, minėdama Tarptautinę vaikų gynimo dieną bei Sporto metus, pakvietė vaikus į rytmetį „Apkabinkime sveiką vaikystę!“. Renginio metu biblioteka taip pat prisijungė prie visoje Lietuvoje vykstančios pilietinės akcijos „Taikos glėbys“. Patys aktyviausi rytmečio dalyviai buvo auklėtojų lydimi Pagėgių savivaldybės Pagėgių lopšelio-darželio ugdytiniai.

Daugiau

2017-06-05  Atidarytas paplūdimio tinklinio sezonas

Šaltas pavasaris neprikvietė šiltos vasaros, tačiau tradicijos yra stipresnės už klimato pokyčius, todėl gausus būrys Pagėgių sporto entuziastų visiškai neišsigandę atšiauraus vėjo, pirmąją šių metų vasaros dieną Benininkų laisvalaikio aikštelėje vykdė paplūdimio tinklinio atidarymo sezono turnyrą.

Daugiau

2017-06-02  Pagėgių savivaldybės viešojoje bibliotekoje – unikalios Lietuvos valstybės himno instaliacijos „Tautiška giesmė“ pristatymai

Pasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, 2017 m. gegužės 29-30 dienomis Pagėgių savivaldybės viešoji biblioteka, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija ir Pagėgių savivaldybės kultūros centras kvietė kraštiečius, moksleivius bei miesto svečius į himno instaliacijos „Tautiška giesmė“ pristatymus. Per dvi dienas surengti net penki pristatymai. Šis mokslo, meno ir technologijų sferas apjungiantis bei analogų viso pasaulio mastu neturintis kūrinys rekordiškai eksponuotas jau per 90 įvairių erdvių – pasak autoriaus, tai daugiausiai po pasaulį keliaujantis kūrinys. Briuselyje (Belgija) ši instaliacija pristatyta daugiau nei 600-ams registruotų dalyvių. Šio projekto vadovą, instaliacijos idėjos autorių, poetą, tarpdisciplininių menų kūrėją Julių Žėką (Vilnius) sveikino ir lankytojams pristatė Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė.

Daugiau

2017-06-02  Mero sveikinimas
2017-06-02  Tauragės miesto šventė
2017-06-01  Pagėgių savivaldybės viešojoje bibliotekoje – kraštiečių kūrybos sklaidos popietė

Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos bendruomenė krašto gyventojus ir svečius atkeliaujančią vasarą pasitikti kvietė pristatant jau gražia tradicija bibliotekoje tampančią Pagėgių palaikomojo gydymo, slaugos ir senelių globos namų gyventojų bei Dienos užimtumo centro lankytojų spalvingąją rankdarbių parodą „Ant kūrybos sparnų“.

Daugiau

2017-06-01  Apdovanoti gabiausi Pagėgių savivaldybės mokiniai

Pagėgių savivaldybėje tradiciškai Vaikų gynimo dienos išvakarėse pagerbiami krašto gabiausieji, darbščiausieji mokiniai, kurie savo akademiniais, meniniais pasiekimais garsina Pagėgių savivaldybę ne tik regione, bet ir visoje šalyje bei už jos ribų.

Renginyje sveikinimo žodį taręs Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis džiaugėsi gabių mokinių gausa, dėkojo jiems už sunkų kasdienį darbą vardan mokslo šviesos, vardan Pagėgių krašto ir visos Lietuvos ateities. Savivaldybės vadovas mokiniams linkėjo užsibrėžti gyvenimo tikslą ir atkakliai jo siekti, niekada nepamiršti Pagėgių krašto.

Daugiau

2017-06-01   Pagėgių savivaldybės viešoji biblioteka kviečia aplankyti Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos IV g klasių gimnazistų kūrybos darbų parodą.
2017-06-01  Pagėgių savivaldybės viešoji biblioteka kviečia aplankyti tauragiškio Valentino Jankauskio tapybos darbų parodą „Menas – tai mano emocijos“
2017-06-01  Mero sveikinimas

Nuoširdžiai sveikinu visus vaikus, jų tėvus ir artimuosius Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga ir linkiu, kad gražiausias žmogaus gyvenimo etapas – vaikystė, būtų kupinas nevaržomo pažinimo ir atradimo džiaugsmo.

Mylėkime, gerbkime, globokime, ugdykime ir saugokime savo vaikus. Pasirūpinkime, kad vaikai augtų saugioje, taikioje ir kultūringoje aplinkoje.

Ta proga visus maloniai kviečiu 12.00 ir 20.00 val. prisijungti prie vienybės ir susitaikymo akcijos „Taikos glėbys“.

Pagėgių savivaldybės meras

Virginijus Komskis

Daugiau

2017-06-01  Pagėgiškiai vėl įrodė, kad gyvena sportiškame mieste

Savaitgalį Palangoje įvyko jau tradicinis, 23 metus vykstantis kasmetinis sporto mėgėjų festivalis „Sportas visiems“. Jį organizuoja Lietuvos asociacija „Sportas visiems“.

Pagėgių sporto entuziastai ir VšĮ „Sporto ir turizmo centras“ darbuotojai puikiai atstovauja Pagėgius visuose sporto renginiuose, jei tik turi tam galimybes ir nesutampa su kitais sportiniais renginiais.

Daugiau

Dienos klausimas
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272801020304
Vasaris
    2018     

Prisijungimas gyventojams