Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-05-16 -
Pagerbti žiniasklaidininkai

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Stonys kartu su administracijos direktore Dainora Butvydiene lankėsi Šilutės ir Pagėgių krašto žiniasklaidos atstovų redakcijose.


 

Aplankytos tiek „Pamario“, tiek „Šilokarčemos“ redakcijos, įteiktos gėlės bei saldžios dovanos redaktoriams.

Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Stonys, sveikindamas žiniasklaidininkus su švente, teigė, jog neretai žiniasklaida yra ne antroji, trečioji ar ketvirtoji, o net pirmoji valdžia, formuojanti visuomenės požiūrį į kasdienius įvykius. Vicemeras palinkėjo plunksnos aštrumo, kritinio mąstymo ir teisingo žodžio.

Administracijos direktorė Dainora Butvydienė linkėjo, kad rašomi tekstai būtų teisingi, o redakcijos girdėtų visų nuomones ir mintis. Palinkėta, kad publikacijas lydėtų sveikos kritikos spygliai, kurie objektyviai badytųsi ir tuo pat metu būtų švelnūs. Redakcijoms padėkota ir už tai, kad jos nepamiršta Pagėgių krašto bei pateikia informaciją pagėgiškiams aktualiomis temomis, nepaisant to, kad yra įsikūrusios Šilutėje ir didžiąją dalį dėmesio skiria būtent Šilutei ir Šilutės rajonui.

Redakcijos šiltai priėmė svečius, dėkojo už prasmingus sveikinimus, dovanas bei džiaugėsi Pagėgių savivaldybės valdžios atstovų vizitu. 

Viešųjų ryšių specialistas
Evaldas Fetingis


 
Atgal   Spausdinti