Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-11-27 -
Veteranų tinklinio turnyre Pagėgiuose – sportinis azartas ir puiki nuotaika

Lapkričio 23 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje vyko tradicija tapęs Pagėgių savivaldybės kalėdinis veteranų (40+) tinklinio turnyras, į kurį susirinko gausus tinklinio mėgėjų vyrų būrys, taip pat prie jų prisijungė ir dvi moterys. Į kasmet VšĮ „Sporto ir turizmo centras“ organizuojamą turnyrą dalyviai atvyko ne tik iš Pagėgių savivaldybės, bet ir iš Šilutės, Tauragės bei Radviliškio savivaldybių.

Buvo išrinkti keturi komandų vadovai: Linas Gedvilas vadovavo komandai „VETERANAI“,– Stasys Šeputis – komandai „MAŽOJI LIETUVA“, Georgijus Drožeanu – komandai „PAGĖGIAI“ ir Dainius Maciukevičius – komandai „BENDRUOMENĖ“. Likusieji dalyviai traukė burtus, į kurią komandą paklius ir taip visi tinklininkai buvo suskirstyti į keturias komandas (po penkis žaidėjus), kurios rato sistema sužaidė tarpusavyje iki dviejų laimėtų setų. Tokia burtų sistema pasiteisino ir Pagėgiuose tapo tradicine ne tik tinklinio turnyre, bet ir kitose sporto šakų varžybose.


Kadangi komandos buvo maždaug vienodo pajėgumo, todėl ir varžybos buvo atkaklios ir įtemptos, tarp dalyvių buvo jaučiamas didžiulis sportinis azartas, kiekvienas demonstravo savo profesionalumą ir pranašumą, o kiekvienas pelnytas taškas – palydėtas sušukimais ir rankos paspaudimu savo komandos nariui.

Suskaičiavus galutinius rezultatus, paaiškėjo, kad komanda „VETERANAI“ (Linas Gedvilas, Pranas Juodis, Vaclovas Mišeikis, Algis Gudavičius, Rimantas Petrauskas) nepatyrė nei vieno pralaimėjimo ir tapo absoliučiais šio turnyro nugalėtojais.

Komanda „MAŽOJI LIETUVA“ (Stasys Šeputis, Virginijus Ratkevičius, Zigmas Gaubys, Gintautas Šarauskas, Rolanda Maciukevičienė, Vytautas Kasiliauskas) išplėšė II vietą, o komanda „PAGĖGIAI“ (Georgijus Drožeanu, Albinas Kriščiūnas, Romas Berčiūnas, Renatas Serapinas, Zigmas Genys, Remigijus Špečkauskas) laimėjo prizinę III vietą.

Po varžybų dalyvius pasveikino ir apdovanojimus nugalėtojams, bei paguodos prizą IV vietą užėmusiai komandai įteikė Pagėgių savivaldybės tarybos narys Remigijus Špečkauskas ir Pagėgių seniūnijos seniūnas Dainius Maciukevičius. Taip pat turnyro žaidėjus sveikino ir prisiminimais apie ankstesnius turnyrus dalijosi tinklinio entuziastas, ilgametis tinklinio turnyrų dalyvis ir vyriausias šio veteranų tinklinio turnyro žaidėjas Vaclovas Mišeikis.

Varžyboms teisėjauti padėjo Kęstutis Bytautas ir Elvyra Šulcienė.

  

  

 

 

 

 

Inga Kuzmarskienė

Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vyriausioji specialistė

 
Atgal   Spausdinti