Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-03-27 -
Potvynio atskirtiems gyventojams suteikta pagalba

Kartu su šiltėjančiais orais Pagėgių savivaldybės apylinkes aplankė ir pavasarinis potvynis. Buvo tikimasi, jog jis bus mažesnis nei vidutinis, tačiau viršytos visos prognozės. 2018 m. kovo 19 d. buvo sušaukta savivaldybės ekstremalių situacijų komisija, kuri bendru pritarimu dėl užsitęsusio potvynio paskelbė Pagėgių savivaldybėje ekstremalią situaciją.

 


Dėl susiklėsčiusios padėties nuo sausumos bei išorinio pasaulio atskirti daugiau nei 100 kraštiečių. Esant šiai neeilinei situacijai, Stoniškių seniūnijos seniūno pavaduotojas Gintautas Stančaitis kartu su seniūnijos darbuotojais pradėjo dėlioti planus, kaip padėti potvynio įkalintiems gyventojams. Kaip ir anksčiau, šį kartą buvo skambinama kiekvienai apsemtose teritorijose gyvenančiai šeimai bei klausiama, kuo galima padėti, kokiais daiktais bei produktais pasirūpinti. Nuo pat kovo 23 dienos ryto kraštiečius lankė Stoniškių seniūnijos ūkio reikalų specialistė Dalė Lukošienė. Ji pristatė viską, ko pageidavo gyventojai. D. Lukošienės teigimu seniūnija esant reikalui visada padeda žmonėms.

Pagalbą gyventojams seniūnija teikė bendradarbiaudama su Pagėgių priešgaisrine gelbėjimo tarnyba. Šį kartą ugniagesiams – gelbėtojams neužteko vien didelio pravažumo automobilių, teko naudoti katerį. Pasak Pagėgių tarnybos viršininko Alvydo Mikašausko situacija yra stabili, vandens lygis po truputį mažėja. Viršininkas teigia, jog ugniagesiai kasdien vyksta į potvynio zoną, padeda gyventojams pasiekti namus ar kitas vietas, kartu su Stoniškių seniūnija aprūpina gyventojus įvairiais produktais bei daiktais, reguliariai tikrina esančią padėtį ir vandens lygį, stebi ir ruošia savo techniką gelbėjimo darbams, esant reikalui gelbsti ir gyvūnėlius.

Viešųjų ryšių specialistas
Evaldas Fetingis

Nuotraukų autorius Evaldas Fetingis

 
Atgal   Spausdinti