Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-10-14 -
Futbolo entuziastams nėra blogo oro

Šeštadienį, spalio 12 d., Pagėgių miesto stadione vyko tradicinis asociacijos „Pagėgių bendruomenė“ rengiamas futbolo turnyras Pagėgių bendruomenės taurei laimėti. Nors visą dieną lijo ir žaisti futbolą teko labai nepalankiomis sąlygomis, futbolo aistruoliams tai ne kliūtis: žaidėjų noras ir entuziazmas buvo be galo didelis, žaidimo metu jie rodė savo meistriškumą ir norą nugalėti. 

Tokie turnyrai, jau turintys gilias tradicijas, Pagėgiuose rengiami nuo 2001 metų, tiesa, pastaruoju metu būta kelių pertraukų. Futbolo turnyro iniciatorius ir organizatorius – Pagėgių bendruomenės pirmininkas Edmundas Incius.

Turnyro pradžioje visus susirinkusius sveikino Pagėgių seniūnas Dainius Maciukevičius,  asociacijos „Pagėgių bendruomenė“ nariai, Pagėgių parapijos Šv. Kryžiaus bažnyčios klebonas Kazys Žutautas.


 

Tylos minute pagerbti 2019 metais anapilin išėję Pagėgių futbolo bendruomenės veteranai  Pranas Budginas, Antanas Jucius ir futbolo siela – Arūnas Gečas.

Turnyre įnirtingai rungėsi dvi komandos „Pirmoji“ ir „Antroji“, kurios sudarytos tokiu būdu: vyriausias ir jauniausias futbolo lyderiai iš visų susirinkusių futbolo mėgėjų, profesionalų bei veteranų išsirinko narius į savo komandas. Komandose savo profesionalumą demonstravo įvairaus amžiaus futbolo žaidėjai, jauniausiajam žaidėjui buvo 21 m., o vyriausiajam – 70 m. Turnyre dalyvavo ir  svečiai iš Sovetsko miesto (Rusijos Federacija).

Po atkaklios kovos rezultatu 7:6 nugalėjo „Antroji“ komanda. Apdovanojus nugalėtojų komandą, specialūs prizai įteikti jauniausiajam futbolininkui – Simui Gečui (21 m.) ir vyriausiajam – Vladimirui Rudakovui (70 m.). Futbolo veteranas V. Rudakovas dalinosi prisiminimais, kaip prieš 30 metų žaidė šiame stadione, taip pat džiaugėsi galimybe atvykti ir dalyvauti turnyre. Padėkota teisėjams Pranui Juodžiui ir Arūnui Totilui už pagalbą organizuojant šį turnyrą. Atminimo dovanėlės įteiktos svečiams iš Sovetsko.

Turnyro nugalėtojus sveikino ir apdovanojimus įteikė Pagėgių savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Mažutienė, taip pat padėkojo asociacijai „Pagėgių bendruomenė" už gražų renginį, pasidžiaugė, kad net ir blogos oro sąlygos nesutrukdė turnyrui įvykti bei palinkėjo tęsti šią gražią tradiciją ir kitais metais.

Šventė baigėsi tradiciniu renginio akcentu – visi šventės dalyviai pavaišinti gardžiais cepelinais.

Renginio rėmėjai – asociacija „Pagėgių bendruomenė“ ir Pagėgių savivaldybės administracija.

  

 

 

 


 

 

 

Inga Kuzmarskienė

Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vyriausioji specialistė

 
Atgal   Spausdinti