Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2020-05-18 -
NUOTOLINĖ ANGLŲ KALBOS PAMOKA

“We don’t grow when things are easy, we grow when we face challenges”. Unknown author

Ar nuotolinis mokymas pakeis tradicinę pamoką?

Šių metų gegužės 13 dieną mūsų gimnazijos mokiniai turėjo netradicinę anglų kalbos pamoką – diskusiją. Kaip įprasta per šiuos pastaruosius du mėnesius pamoka vyko virtualioje Zoom platformoje. Diskusijos tema „Nuotolinis mokymas“. Mokiniai dirbo keturiose grupėse pagal skirtingas potemes. Pirmoji grupė pristatė nuotolinio mokymo privalumus, antroji - nagrinėjo šio mokymo neigiamus aspektus. Kitai grupei teko išskleisti potemę „Nuotolinio mokymo panaudojimas žmonėms su negalia ar žmonėms, esantiems toli vienas nuo kito ugdymui“. Ketvirtieji ieškojo atsakymo į klausimą , „Ar nuotolinis mokymas gali pakeisti tradicinę pamoką“.


Diskusijoje dalyvavo JAV ambasados Lietuvoje diplomatė Catherine Cullinan ir ambasados atašė Tommy Cullinan. Mokiniai pateikė tvirtus argumentus savo temomis. Dauguma vaikų pripažino, kad informacinės technologijos nepakeis tiesioginio kontakto su mokytoju ir tradicinė mokykla visada išliks svarbi kokybiškame ugdyme. Pamokos svečiai pasidžiaugė aktyviais mūsų mokiniais ir pripažino, kad Lietuvoje nuotolinis mokymas vykdomas gerai. Diplomatai pasidalijo savo darbo specifika karantino metu ir papasakojo apie švietimo organizavimą bei bendrą  situaciją JAV pandemijos metu. Diskusijos metu pripažinta, kad nuotolinis mokymas turi ir privalumų, ir trūkumų. Akcentavo, jog  kuriais atvejais nuotolinis mokymas turi efektyvesnių panaudojimo galimybių nei tradicinis mokymas, tačiau visiškai pakeisti tradicinio mokymo  negali.

Džiaugiamės aktyviais mokiniais ir svečiais, kuriems dar kartą noriu padėkoti už bendravimą ir draugišką palaikymą. Nuotolinis mokymas yra tikrai puiki priemonė tiesti tiltus tarp žmonių.

 

 

Anglų kalbos vyr. mokytojos Ona Mikašauskienė, Gitana Degutienė

 

 
Atgal   Spausdinti