Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2017-02-15 -
Finaliniame turnyre rungėsi Pagėgių krašto pajėgiausios tinklininkės

Pagėgių krašto tinklinio pirmenybių finale, vasario 9-ąją dalyvavo keturios komandos iš Šigalių, Natkiškių, iš VSAT Pagėgių rinktinės ir Pagėgių meno ir sporto mokyklos. Komandą sudarė 11 dalyvių įskaitant ir komandos vadovą.


 

Prieš tai buvo žaidžiama trijų ratų sistema, po to pirmosios vietos laimėtojai su antrosios vietos laimėtojais, antrosios vietos laimėtojai – su likusiais ketvirtoje vietoje.

Finalinėje kovoje dėl trečios vietos susitiko Natkiškiai - Šilgaliai (rezultatas 1 – 3) ir dėl pirmos, antros vietų Pasienietis – Meno ir sporto mokykla (rezultatas 3-2).

Abejingų nepaliko techniškas Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos auklėtinių, treniruojamų trenerio Antano Musvydo, žaidimas. Kova buvo itin įnirtinga ir rezultatas nuolat svyravo poros taškų skirtumu. Vis dėlto nugalėjo patirtis ir ištvermė. Valstybės sienos apsaugos tarnybos moterų rinktinė eilinį kartą nuskynė pergalės vainiko žiedus ir įrodė, kad jų pergalės nėra atsitiktinės.

Varžybų eigą moderavo Pagėgių savivaldybės tarybos narys Remigijus Špečkauskas.

Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Stonys, sveikindamas dalyvius ir žiūrovus, išsakė padėkos žodžius tiek organizatoriams, tiek dalyviams ir džiaugėsi, kad Pagėgių kraštas neveltui vadinamas sportininkų kraštu. Kad čia puikiai įsitvirtinusios sporto propagavimo tradicijos.

Ketvirtąją vietą užėmusias natkiškietes nuoširdžiai sveikino ir drąsino seniūnė Vilyta Sirtautienė padovanojusi merginoms saldėsių ir įteikusi po gėlės žiedą, tarsi ženklą, kad visos jaunų mergaičių pergalės dar ateityje.

Sveikinimo kalbą tarusi Meno ir sporto mokyklos direktorė Evelina Norkienė, juokavo, kad didelė dalis šių varžybų nugalėtojų komandoje yra buvusios  Meno ir sporto mokyklos auklėtinės, kurios šį vakarą ir sutriuškino jaunesnes savo pasekėjas.

 

 

Vyriausioji specialistė kultūrai
Ingrida Jokšienė

 
Atgal   Spausdinti