Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2017-09-08 -
Naujuose vaikų namuose naujovė

Pagėgių vaikų globos namai, kurių steigėjas yra Pagėgių savivaldybė, prieš porą metų persikėlė į naujas patalpas miesto pradžioje. Trys globotinių šeimynos įsikūrė atskiruose trijų aukštų nameliuose. Kiekvienos šeimynos namelyje gyvena po 9-10 vaikų; broliai ir seserys gyvena kartu, o vieną šeimyną sudaro vaikai iš kelių šeimų. Kiekviena šeimyna savo namelyje turi virtuvėlę, valgomąjį, 4-5 miegamuosius kambarius, poilsio – užimtumo erdvę, bendrą holą, sandėliukus, rūbinėles, socialinių pedagogų ir socialinių darbuotojų kambarius bei sanitarines patalpas.


 

Pasak direktorės Elenos Pūtienės, nors Pagėgių savivaldybės vadovų ir administracijos specialistų dėka ir gyvenama gražiuose namuose, atnaujintose ir jaukiose erdvėse, nors gyvenimas globos namuose virte verda (čia vaikai ir eiles kuria, ir pyragus kepa, daro rankdarbius, žaidžia judriuosius ir kompiuterinius žaidimus ir visaip kaip atskleidžia ir realizuoja savo gebėjimus ir pomėgius), tačiau būtinai reikėjo dar vienos patalpos. Patalpos, kurioje tvyrotų tyla, rimtis ir ramybė. Šiemet pavyko įgyvendinti Direktorės idėją – įkurti relaksacijos kabinetą. Šiame kabinete vietą rado ir prieš porą metų Savivaldybės vadovų padovanotos smėlio lempos, kurios itin tinka jautraus vaiko  dėmesio koncentracijai didinti.

Pasak Pagėgių savivaldybės administracijos direktorės Dainoros Butvydienės, vaikų globos namai, tai įstaiga, kuriai visuomenės ir savivaldybės vadovų bei politikų dėmesio reikia daugiausiai. Džiugu, kad įstaigos auklėtiniai nėra blogai vertinami miesto bendruomenės akiratyje, kad vaikai tinkamai ruošiami gyvenimui. Vertinga tai, kad įstaigoje dirba kūrybingi žmonės, gebantys rasti galimybių ugdymo ir kūrybingos veiklos poreikiams tenkinti, nes ir relaksacijos kabinetas įrengtas nereikalaujant papildomų lėšų iš savivaldybės biudžeto, o panaudojant lėšas gautas iš gyventojų vaikų namų sąskaiton pervestų dviejų procentų pajamų mokesčio.

Kaip sako vaikų namų psichologė Sandra Leonovienė, šio kabineto čia gyvenantiems 25-eriems globotiniams ir psichologui labai reikėjo, nes pati psichologo darbo specifika reikalauja atskirtumo, individualumo bei rimties. Kabinete stovi šildoma vandens lova, jau minėtos smėlio lempos, televizoriaus ekrane, skambant ramiai meditacinei muzikai „plauko“ žuvys – tai, pasak psichologės vaikus ramina, stabilizuoja, nuteikia ramiam pokalbiui.

Vaikai pamėgo šį kabinetą, noriai jame bendrauja su specialiste. Individualiuose pokalbiuose tapo atviresni, noriau išsako savo vidinius pergyvenimus, problemas, pageidavimus ir kasdienius rūpesčius.

Vyriausioji specialistė kultūrai
Ingrida Jokšienė

 
Atgal   Spausdinti