Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-08-30 -
Pagėgių savivaldybės švietimo įstaigų vadovų pasitarime aptartos mokyklų problemos

Rugpjūčio 29 dieną Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos skaitykloje vyko savivaldybės švietimo įstaigų vadovų pasitarimas.

Jame taip pat dalyvavo Pagėgių savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Mažutienė. Susitikimo metu pasidžiaugta artėjančiais naujais mokslo metais, diskutuota apie ugdymo aplinką, mokyklų veiklą, pedagogų rengimo pertvarką, adekvatų atlyginimą mokytojui, SEK įtaką siekiant geresnių mokymosi rezultatų. Vyko diskusija dėl mokyklinių autobusų maršrutų: kaip suderinti patogesnį maršrutą mokiniams ir kartu racionaliai panaudoti turimus resursus. Administracijos direktorė nuramino, kad visi klausimai yra išsprendžiami ir bus ieškoma optimalaus sprendimo.


 Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Virginija Sirvidienė rugpjūčio 27 d. dalyvavo savivaldybių švietimo konferencijoje „Socialinis teisingumas švietime – bendros pastangos dėl kiekvieno vaiko sėkmės“ ir susirinkusiems pristatė konferencijoje aptartas įžvalgas.

Pagėgių savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Mažutienė artėjančios šventės proga mokyklų vadovams perdavė sveikinimus jų bendruomenėms, palinkėjo, kad šiuos mokslo metus visus lydėtų abipusė pagarba, draugiškumas, noras dalintis patirtimis ir atradimais.

 
Atgal   Spausdinti