Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


archyvas
  2018   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2018-12-31  Viešnagė pas Kalėdų Senelį

Kuomet įsižiebia Pagėgių mieto eglė, duris atveria ir Kalėdų Senelio namelis. Simboliška, kad minint atkurtos Lietuvos šimtmetį, jau ne pirmus metus veikiantis namelis, šiais metais sulaukė 106 mažųjų svečių. Sulaukta ne tik vietinių vaikučių, bet ir iš aplinkinių gyvenviečių bei Šilutės, Kauno, Vilniaus miestų.

Daugiau

2018-12-27  Patvirtintas Pagėgių savivaldybės socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje 2019 m. projektams finansuoti skirtų lėšų paskirstymas
2018-12-21  Mero sveikinimas
2018-12-21  Renginių ciklas ,,Pasaulis šaunus, o tu dar šaunesnis

Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla  kasmet visus kviečia į Kalėdinių renginių ciklą ,,Pasaulis šaunus, o tu dar šaunesnis‘‘. Šio ciklo tikslas – įvertinti ir  įsivertinti kas ir kaip  nuveikta per pusmetį, todėl mokykloje aidi muzikos mokinių koncertai ir naujais darbais pasipuošia dailės klasių sienos.

Daugiau

2018-12-21  AŠTUNTASIS KALĖDINIS „ ŽASŲ TURGUS“ MAŽOJOJE LIETUVOJE

„Karšta kafija, krafkės, kėžai ir šmanta, visko – ko širdis geidė galėjome įsigyt aštuntajame Kalėdiniame „ Žasų turguje“ Mažojoje Lietuvoje , Pagėgiuose. Bet ne „kupčystė“ svarbiausia šiame suėjime. Jei ne iniciatyvūs žmonės, prisidėję prie šventės kūrimo, turgus būtų eilinis, kasdieniniams poreikiams tenkinti. O žąsų turguje buvo kitaip; kaip ir dera Tautinio paveldo produkto sertifikatu sertifikuotoje šventėje drožėme šaukštus su meistru Gintu Čekausku, šulmeistrė Lina Ambarcumian, pasivadinusi Bričmeisteriene, savo iniciatyva testavo turgaus dalyvius, tikrino jų išsilavinimo lygį, pagal tarpukario standartus. „Gerokai teko paplušėti besidomint tais standartais“, sakė Lina. Birutė Sudeikienė sako, negaliu nedalyvauti, o tai kur kitur savo gerąją energiją išdalinsiu.“ Ir dalyvauja kasmet. Vaizdavusi pavyzdingą auklę, vežimėlyje Birutė vežiojo ne tik kūdikį bet ir „nelegalų tavorą“. Žandarų, pasienio policijos turguje buvo apstu. Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro improvizacijų studija „ Diskutuotina“, vadovas Arvydas Griškus,  dirbo iš peties, tikrino, grasino „dabokle“ . Ne vienas gavo iškratyti krepšius ir įrodyti, kad nieko nelegalaus neturi, nei „oranžų“, nei „ependrupos“. Prie jų prisijungė Pagėgių žandarai Algis Saročka su jaunaisiais pagalbininkais. „Kupčystę“ vedė Martyno Jankaus muziejaus kolektyvas. Knygas dovanojo Pagėgių savivaldybės Vydūno bibliotekos moterys, kaip garantą imdamos iš skaitytojų piršto anspaudus. Nepakartojamas žydelis Joškė ir jo žmona Sara, apsukrūs, bet vaišingi nepaleido nei vieno turgaus dalyvio nepavaišinę ir kokio reto „ tavoro“ neįsiūlę, bei atidarė šalpos fondą Pagėgių futbolo komandai.

Daugiau

2018-12-21  Kalėdinis futbolo turnyras

Š. m. gruodžio 15 d. Tauragėje vyko Kalėdinis vaikų U-7 amžiaus futbolo turnyras, kuriame dalyvavo Klaipėdos FA, Plungės SC, dvi FC "Džiugas" komandos iš Telšių, šeimininkai - Tauragės SC ir Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos komanda.

Daugiau

2018-12-21  Atrinktas finansavimui dar vienas projektas

Paskutinėmis priešventinėmis dienomis gauta žinia iš 2014-2020 metų Europos kaimynystės priemonės Lietuvos ir Rusijos Federacijos bendradarbiavimo per sieną programos sekretoriato, kad atrinkta finansavimui Pagėgių savivaldybės administracijos ir Pagėgių krašto turizmo informacijos centro rengta paraiška „Tikslinės turizmo traukos vietovės tarp Vakarų ir Rytų Europos sukūrimas, propagavimas ir plėtra“ .

Daugiau

2018-12-20  Skelbimas
2018-12-19  Pagėgių Vydūno bibliotekos teatralizuota šviečiamoji-kultūrinė programa tradiciniame kalėdiniame žąsų turguje Mažojoje Lietuvoje

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos bendruomenė jau antrus metus dalyvavo Pagėgių savivaldybės kultūros centro organizuotame kalėdiniame Žąsų turguje Mažojoje Lietuvoje, atlikdama išskirtinai šiam renginiui parengtą teatralizuotą šviečiamąją-kultūrinę programą „Bibliotekininkystės ir knygnešystės istorijos gijos Pagėgių krašte“.

Daugiau

2018-12-19  Augustas Reikertas – respublikinio konkurso laureatas

Šis pusmetis buvo dosnus Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos dailininkams –  respublikiniais laureatais tapo du vaikinai – Benas Mišeikis ir Augustas Reikertas.

Daugiau

2018-12-19  Kalėdinė dovana – I vieta tinklinio turnyre

2018 m. gruodžio 17 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje vyko Kalėdinis merginų tinklinio turnyras, kurį  organizavo  Pagėgių savivaldybės  meno ir sporto  mokykla.  Turnyre dalyvavo Palangos sporto mokyklos, Šilalės rajono Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos bei Pagėgių meno ir sporto mokyklos tinklininkių komandos.

Daugiau

2018-12-19  Nevyriausybinių organizacijų tarybos posėdis
2018-12-17   Šeimos medicinos rezidentė: rūpintis sveikata reikia net jaučiantis gerai
2018-12-17   Įsibėgėja insulino pompų nuomos kompensavimas: laukia dar viena naujovė
2018-12-17  Gyvybiškai svarbi žinia: kompensuos daugiau slaugos paslaugų namuose
2018-12-17  Skelbimas
2018-12-17  Skelbimas
2018-12-17  Kalėdinis vaikų šachmatų turnyras


Apklausus tėvus ir vaikus bei nustačius poreikį mokyti vaikus žaisti šachmatais, šios veiklos nuo šių metų rugsėjo mėnesio ėmėsi Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla. Mokytojas Antanas Merkevičius parengė neformaliojo vaikų švietimo šachmatų ugdymo programą, kuri buvo akredituota ir jos vykdymui gautas valstybės finansavimas. Šachmatais žaisti mokosi 8 pradinukai.

Daugiau

2018-12-17  TINKLINIO VETERANŲ KALĖDINIS TURNYRAS PAGĖGIUOSE

Paskutinėmis 2018 metų dienomis, vyko  jau tapęs tradiciniu  veteranų tinklinio turnyras. Šiame turnyre šį kartą susirinko rekordinis tinklinio mėgėjų būrys.

Visų dalyvių siūlymu, buvo išrinkti  komandų vadovai,"GĖGĖS" komandai vadovavo Dainius Maciukevičius, "VETERANŲ" - Linas Gedvilas, "MAŽOJI LIETUVA" - Petras Ubartas, o likusieji dalyviai traukė burtus į kurią komandą paklius ir taip, visi  dalyviai buvo suskirstyti į komandas, kurios sužaidė tarpusavyje iki dviejų laimėtų setų. Ši burtų sistema, jau tapo tradicija Pagėgiuose ne tik šiame turnyre, bet ir kitose sporto šakų varžybose.

Daugiau

2018-12-17  Tarybos posėdis (atnaujinta)

2018 m. gruodžio 20 d., 14 val., Pagėgių savivaldybės posėdžių salėje  (Vilniaus g. 11, Pagėgiai) vyks Pagėgių savivaldybės V-jo šaukimo tarybos 47 posėdis.

Daugiau

2018-12-14  Ką reikia žinoti prieš perkant žaislus?

Artėja didžiosios metų šventės, o su jomis – ir dovanų laukimo metas mūsų mažiesiems ... Kad dovanos mažyliams neštų džiaugsmą, o suaugusiųjų neužkluptų netikėti rūpesčiai, norėtume patarti tėveliams ir seneliams, į ką turėtų atkreipti ypatingą dėmesį, perkant tvirtą saugų žaislą...

Daugiau

2018-12-14  Prieššventiniai darbai įgauna pagreitį – į ką reikia atkreipti dėmesį

Šiuo, prieššventiniu laikotarpiu, darbų apimtys ir tempai auga, iki metų galo skubama užbaigti turimas užduotis. Intensyvėja veikla prekybos, aptarnavimo srityse, atsiranda  su šventiniu periodu susiję, specifinio pobūdžio laikini darbai: vyksta Kalėdinės mugės, prekiaujama eglutėmis, fejerverkais, kitais kalėdiniais bei naujamečiais atributais. Atsižvelgdama į šio laikotarpio ypatumus, Valstybinė darbo inspekcija (VDI) primena tiek darbuotojui, tiek darbdaviui aktualias teises bei pareigas.

Daugiau

2018-12-14  Skelbimas
2018-12-13  Kviečiame teikti kūrinius Vaikų literatūros premijai gauti

 Švietimo ir mokslo ministerija kviečia teikti vaikų literatūros kūrinius, kritikos darbus, vaikų literatūros ir skaitymo populiarinimo projektus Vaikų literatūros premijai gauti.

Premijos tikslas – skatinti Lietuvos rašytojus kurti vaikams skirtas knygas, įvertinti švietimo, visuomeninių ar privačių įstaigų bei asmenų indėlį populiarinant vaikų literatūrą ir knygų skaitymą.

Daugiau

2018-12-13  UŽSIBAIGĖ SVEIKOS GYVENSENOS MOKYMŲ PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS GYVENTOJAMS 1 ETAPAS

Vakar, gruodžio 12 d.  Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje įvyko paskutiniai mokymai Pagėgių gyventojams tema "Kraujagyslių  ligų prevencija ir sveikos  mitybos reikšmė sveikai gyvensenai".  Mokymai buvo vykdomi , kaip viena iš veiklų,  regionų planavimo projekto „SVEIKOS GYVENSENOS SKATINIMAS PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖJE“. Projektas finansuojamas iš Pagėgių savivaldybės ir Europos socialinio fondo lėšų.

Daugiau

2018-12-12  Skelbimas
2018-12-12  Pagėgių bendruomenės 19 Kalėdų Senelių keliavo į suvažiavimą Trakuose

2018 m. gruodžio 8 d. Pagėgių bendruomenės trečiojo tūkstantmečio Kalėdų Seneliai su linksma palyda – elniu Rudolfu, lokiais, kiaule, paršeliu ir kitais personažais, dalyvavo  Lietuvos Kalėdų senelių suvažiavime Trakuose.

Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija, kartu su Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga pagėgiškius į Trakus pakvietė jau antrą kartą. Į renginį atvyko ir Lietuvos  Kalėdų Senelių vyriausiasis – Kalėda. Čia buvo pasirašyta Gerumo Deklaracija vaikams. Trakiškiai turėjo progą pašokti aplinkui eglutę su visu pulku Kalėdų Senelių, įsiamžinti įspūdingose nuotraukose, o pagėgiškiai – dar ir traukinuku linksmai pasivažinėjo. 

Daugiau

2018-12-12  Valstybinių miškų urėdijos miškininkai dovanodami eglės šakas primena apie atsakingumą miške
2018-12-12  Skelbimas
2018-12-10  Pagėgių savivaldybės Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinėje mokykloje vyko akcija „Judėk, sportuok ir būsi sveikas“

2018 m. gruodžio 5 d. Pagėgių savivaldybės Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinėje mokykloje vyko akcija „Judėk, sportuok ir būsi sveikas“ baigiamasis „Linksmųjų estafečių“ turnyras. Jame varžėsi priešmokyklinio ugdymo ir 1-4 klasių mokiniai. Mokiniai varžėsi tarp aktyvių ir linksmų estafečių.

Daugiau

2018-12-10  Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijoje vyko konkursas „Sveikame kūne – sveika siela“

2018 m. gruodžio 4 d. Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijoje vyko konkursas „Sveikame kūne – sveika siela“. Konkurse dalyvavo 5-8 klasių mokinių komandos. Konkursas prasidėjo komandos prisistatytu, po to sekė penkios užduotys, kurių metu reikėjo surinkti dėlionę, parašyti kuo daugiau žodžių apie sveiką gyvenimo būdą, įvertinti duotą situaciją, įrašyti praleistus žodžius, sugalvoti ketureilį apie sveikatą.

Daugiau

2018-12-10  Skelbimas
2018-12-10  Skelbimas
2018-12-10  SVEIKOS GYVENSENOS MOKYMAI PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS GYVENTOJAMS

Šiomis dienomis vyksta regioninio planavimo projektas „SVEIKOS GYVENSENOS SKATINIMAS PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖJE“,   finansuojamas iš Pagėgių savivaldybės ir Europos socialinio fondo lėšų.

Gruodžio 10-12 dienomis  vykdomi mokymai savivaldybės gyventojams tema "Širdies ligų prevencija ir sveika mityba".  Mokymus veda medicinos mokslų daktarė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos fakulteto docentė, Kauno klinikų bendrosios praktikos gydytoja,  Auksė Domeikienė.

Daugiau

2018-12-07  Plikledžio traumos pakeliui į darbą ar iš jo. Kaip elgtis?

Sinoptikai prognozėse vis dažniau mini plikledį. Valstybinė darbo inspekcija (VDI) primena, kaip elgtis, į ką atkreipti dėmesį, kad ledui padengus kelius, nepadaugėtų darbuotojų traumų vykstant į darbą arba iš darbo, taip pat ir darbo vietose.

Daugiau

2018-12-07   „Auksinis feniksas“ parskrido į Pagėgių kraštą

2018 metais įmonė mini veiklos 25 – metį. Ši įstaiga 2013, 2015 metais yra tapusi „ Metų prekės ženklu“ . Įstaiga pelniusi dešimtis tarptautinių apdovanojimų. Įstaigos sėkmę lemia mokėjimas dalintis . O tai „Vilkyškių pieninės“ administracija, darbuotojai tikrai moka .

Sėkmingas įstaigos gaminamų produktų žinomumas Lietuvos ir Europos rinkoje, greičiausiai pasiektas ne tik dėl darnos kolektyve, puikaus požiūrio į darbuotojus, puikių darbo sąlygų jiems sukūrimo, komandinio valdymo, bet ir didžiule parama renginiams, akcijoms, konkursams bei kitos iniciatyvoms ne tik Lietuvoje.

Daugiau

2018-12-07  Vilniaus miesto rotušėje paskelbti prestižinio apdovanojimo „Auksinis Feniksas“ nugalėtojai
2018-12-06  Skelbimas

 

NUOSTATAI

Daugiau

2018-12-06  Pradedami mokymai/lekcijos Pagėgių savivaldybės bendruomenėms

 

2018 m. gruodžio 10 d. prasideda mokymų ciklas įgyvendinant projektą „Sveikos gyvensenos skatinimas Pagėgių savival­dybėje“ Nr. 08.4.2-ESFA-R-630-71-0004. Projektas iš dalies finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų - Europos socialinio fondo, valstybės biudžeto ir Pagėgių savivaldybės administracijos lėšomis ir truks iki 2021 m. vasario 3 d.

Projekto tikslas – prisidėti prie sveikatos netolygumų mažinimo, gerinant sveikatos priežiūros kokybę ir prieinamumą tikslinėms Pagėgių savivaldybės gyventojų grupėms bei skatinti jų sveiką senėjimą. Projekto uždavinys – įgyvendinti priemones, gerinančias sveikatos kokybę ir skatinančias sveiką gyvenseną bei senėjimą, Pagėgių savivaldybės tikslinėms gyventojų grupėms. Veiklos – priemonių, skirtų sveikatos netolygumų mažinimui bei gerinančių sveikatos kokybę ir skatinančių sveiką gyvenseną bei senėjimą Pagėgių savivaldybėje, įgyvendinimas. Planuojama atlikti teorinius mokymus ir praktinius užsiėmimus, įsigyti įrangą sveikos gyvensenos puoselėjimui, išleisti informacinius leidinukus. Projekto tikslinė grupė- visi savivaldybės gyventojai.

Mokymai apims tris pagrindines temas: „Kraujotakos ligų prevencija, sveikos mitybos reikšmė sveikai gyvensenai“, „Onkologinių ligų prevencija ir psichologinės pagalbos sprendimo būdai“ bei „Fizinis aktyvumas, jo reikšmė įvairaus amžiaus žmonių sveikatai“. Pirmieji mokymai prasidės jau 2018 m. gruodžio 10 d. 10 val. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos patalpose, adresu Jaunimo g. 3, Pagėgiai, „Kraujotakos ligų prevencija“ ir „Sveikos mitybos reikšmė sveikai gyvensenai“ temomis. 

Pirmųjų mokymų grafikas:

Bendruomenės

Data

Mokymų vieta

Pagėgių Neįgaliųjų draugija

2018 m. gruodžio 10 d. 10 val.

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Natkiškiai

2018 m. gruodžio 10  d. 14 val. 

Natkiškių bendruomenės namuose.
Zosės Petraitienės g. 6-1, Natkiškių k., LT-99232 Pagėgiai

Lumpėnai

2018 m. gruodžio 10 d. 16 val.

Lumpėnų bendruomenės namuose.

Adresas: Lumpėnų k., Lumpėnų sen., Pagėgiai.

 Šilgalių,  Stoniškių bendruomenė, Neįgaliųjų draugijos nariai

2018 m. gruodžio 11 d. 11 val.

Šilgalių bendruomenės namuose.

Adresas: Šilgalių k., Stoniškių sen., Pagėgiai.

Žukai – Kriokiškiai

2018 m. gruodžio 11 d.  14 val.

Žukų bendruomenės namuose.

Adresas: Žukų k., Vilkyškių sen., Pagėgiai.

Vilkyškiai

2018 m. gruodžio 11  d. 16 val. 30 min.

Vilkyškių bendruomenės namuose.

Adresas: Vilkyškių mstl., Vilkyškių sen., Pagėgiai.

Pagėgiai, Piktupėnai

 

2018 m. gruodžio 12  d.  13 val.30 min.  

 Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka.

Daugiau

2018-12-06  Generiniai vaistai: mitai ir tikrovė
2018-12-06  Edukacinė jaunųjų dailininkų išvyka

Prieš šventes ieškodami kūrybinio įkvėpimo Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos dailės skyriaus mokiniai su mokytojomis Lina Ambarcumian, Liucija Bungardiene ir Virginija Kariniauskiene  dalyvavo edukacinėje veikloje – Klaipėdoje Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje mokėsi gaminti grafikos darbus.

Daugiau

2018-12-06  Pagėgių Vydūno bibliotekoje – rašytojo, filosofo Vydūno gyvenimo ir kūrybos vakaras „Mažoji Lietuva – Vydūno šviesoje“

Iš viso matyti, kad tauta teišlieka,
Kada yra joje dvasinės ir doros gyvybės.
Jeigu ta auginama ir tvirtinama.
Vydūnas

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos bendruomenė pakvietė kraštiečius ir miesto svečius į rašytojo, filosofo, kultūros veikėjo, švietėjo Vydūno gyvenimo ir kūrybos vakarą „Mažoji Lietuva – Vydūno šviesoje“. Renginys pradėtas vydūniška gaida – Vitalijos Brazaitienės vadovaujamo Vilniaus mokytojų namų žemaičių folkloro ansamblio „Tyklė“ drauge su renginio dalyviais ir žiūrovais sugiedota Vydūno „Lietuvių giesme“. Įtaigiai ir vaizdingai atliekama literatūrine kompozicija pagal Vydūną „Pražydinkime savyje tai, kas nepragaišta“ susirinkusiuosius žavėjo Pagėgių savivaldybės kultūros centro jaunimo teatro studija „Aidas“ (vadovė – Danutė Bardauskienė). L. e. Vydūno viešosios bibliotekos direktorės pareigas Ramutė Vaitkuvienė pristatė renginyje besisvečiavusius žymius mokslo, raštijos, kultūros veikėjus iš Karaliaučiaus, Vilniaus, Tauragės, Šilutės ir kt. Ji pasidžiaugė 2018 m. bibliotekai tekusia ypatinga garbe – suteikta teise vadintis Vydūno vardo biblioteka ir trumpai apžvelgė Vydūno idėjų reikšmingumą, šio šviesuolio filosofinio, kultūrinio, literatūrinio, publicistinio palikimo svarbą tautos istorinės atminties išsaugojimui bei vertybinių nuostatų formavimui. 2018-ieji metai ypatingi Lietuvai  ne tik Vydūno metais – visa Lietuva šiemet švenčia valstybės atkūrimo šimtmetį bei Mažosios Lietuvos prisijungimo prie Didžiosios Lietuvos akto pasirašymo šimtmetį.

Daugiau

2018-12-06  Pagarbos ir atminties salvės Tilžės akto 100-mečio šviesoje

Tauta gyva, kol mena, kol gerbia, įprasmina. Tautos didžiavyrių nuopelnai, darbai, nulėmę valstybės tėkmę, išlikimą, tapatumą mus įkvepia, orientuoja, įpareigoja. Leidžia būti unikaliais, su savo autentišku tautos veidu tautų vandenyne ir didele viltim, kad dar būsim, kaip tauta dar neišnyksim.

Tokioms mintims ir nuteikė Pagėgių meno ir sporto mokyklos mokinių choro patriotinės dainos bei garbūs svečiai, kurie sveikino pagėgiškius, miesto svečius ir visą Mažąją Lietuvą ypatingo Tilžės Akto 100 – mečio jubiliejaus proga ne bet kur, o pačioje Mažosios Lietuvos širdyje, Pagėgiuose, mieste, kurio savivaldybės teritorija vientisai ir nedalomai priklauso Mažajai Lietuvai.

Daugiau

2018-12-06  Skelbimas
2018-12-06  Skelbimas
2018-12-06  Skelbimas
2018-12-05  Vaikinų kalėdinis tinklinio turnyras

Lapkričio 30 dieną Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje vyko vaikinų kalėdinis tinklinio turnyras. Turnyre dalyvavo stiprios vaikinų komandos iš Palangos sporto mokyklos, Tauragės sporto mokyklos, Šilutės rajono Žemaičių Naumiesčio gimnazija, Pagėgių meno ir sporto mokyklos vaikinų komanda. Po penkių valandų atkaklių kovų be pralaimėjimų pirmąją vietą iškovojo Pagėgių meno ir sporto mokyklos vaikinų komanda. Antrąją vietą -Tauragės sporto mokykla, trečiąją vietą - Šilutės rajono Žemaičių Naumiesčio gimnazija, ketvirtąją vietą - Palangos sporto mokykla. Komandos buvo apdovanotos medaliais ir taurėmis, kurias įteikė Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos direktorė Evelina Norkienė. Turnyrą organizavo ir Pagėgių komandą ruošė mokyklos mokytojas Antanas Musvydas.

Daugiau

2018-12-05  Skelbimas
2018-12-04  PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJŲ PADALINIAMS, ĮSTAIGOMS, ORGANIZACIJOMS, SOCIALINIAMS PARTNERIAMS IR GYVENTOJAMS
2018-12-04  Pagėgių savivaldybės Administracijai skirtas finansavimas trims Lietuva- Lenkija programos 3 kvietimo paraiškoms

Kaip jau buvo informuota, kad š.m. birželio 28 d. Pagėgių savivaldybės administracija, kartu su partneriais, Jungtinian sekretoriatui Vilniuje, pateikė tris paraiškas Interreg VA programos Lietuva – Lenkija bendradarbiavimo per sieną trečiajam kvietimui.

2018 m. lapkričio 27 d. savivaldybės administracija gavo informaciją, kad visoms trims Pagėgiškių rengtoms paraiškoms skirtas finansavimas. Atlikus nežymius Jungtinio techninio  sekretoriato siūlomus pakeitimus bus pasirašytos paramos dalinio finansavimo sutartys.

Daugiau

2018-12-03  2018 m. lapkričio 28 dieną Pagėgių savivaldybės Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinėje mokykloje vyko aktyvių žaidimų popietė

2018 m. lapkričio 28 dieną Pagėgių savivaldybės Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinėje mokykloje vyko aktyvių žaidimų popietė. Popietėje dalyvavo 1-4 klasių mokiniai. Mokiniai žaidė judrius žaidimus, pasidalinę į dvi mišrias komandas, rungtyniavo estafetėse su kamuoliais ir lankais, virvėmis ir teniso raketėmis. Mokiniams buvo linksma ir nesinorėjo grįžti į klases. Abi komandos už dalyvavimą apdovanotos Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro dovanėlėmis.

Daugiau

2018-12-03  Auksinis feniksas

Gruodžio 6 dieną Vilniaus rotušėje , iškilmingos ceremonijos metu bus įteikti Lietuvos kultūros centrų asociacijos apdovanojimai „ Auksinis feniksas“. Vardinė „ Auksinio fenikso“ skulptūra teikiama penkiems nominuotiesiems : „ Metų kultūros politikas“, „ Geriausias metų kultūros centro vadovas“, „ Geriausias metų kultūros ir meno kūrėjas“, „ Geriausias metų kultūros partneris“, „ Metų kultūros rėmėjas“.

„ Auksinis feniksas“ parskris ir į Pagėgių kraštą. Nominacija „ Metų kultūros rėmėjas“ šiais metais atiteks AB „ Vilkyškių pieninė“. Įstaigą apdovanojimų komisijai teikė Pagėgių savivaldybės kultūros centras.

Renginyje dalyvaus šalies politikai, savivaldybių merai ir administracijų vadovai, kultūros koordinatoriai, visų šalies kultūros centrų vadovai, bei jų partneriai .

 Daugiau informacijos pateiksime po iškilmingos „ Auksinio fenikso“ ceremonijos.

Daugiau

2018-12-03  Skelbimas
2018-12-03  KVIETIMAS Nr. 02 TEIKTI PROGRAMAS FINANSINEI PARAMAI GAUTI DĖL PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS STRATEGINIO VEIKLOS PLANO 03 KULTŪROS, TURIZMO IR SPORTO PLĖTOTĖS PROGRAMOS 5 UŽDAVINIO „UGDYTI SVEIKĄ
2018-12-03  KVIETIMAS Nr. 01 TEIKTI PROGRAMAS FINANSINEI PARAMAI GAUTI DĖL PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS STRATEGINIO VEIKLOS PLANO 03 KULTŪROS, TURIZMO IR SPORTO PLĖTOTĖS PROGRAMOS 4 UŽDAVINIO „PLĖTOTI TURIZ
2018-12-03  Kviečiame neformaliojo vaikų švietimo teikėjus, ketinančius pretenduoti į neformaliojo vaikų švietimo programų (toliauNVŠ) finansavimą, teikti NVŠ programas vertinimui.
2018-12-03  Tarybos posėdis

2018 m. gruodžio 7 d., 14 val., Pagėgių savivaldybės posėdžių salėje  (Vilniaus g. 11, Pagėgiai) vyks Pagėgių savivaldybės V-jo šaukimo tarybos 46 posėdis.

Daugiau

Dienos klausimas
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Rugpjūtis
    2020     

Prisijungimas gyventojams