Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


Gerbiamų tėvelių dėmesiui!

Prasidėjo registracija į nemokamus Pagėgių savivaldybės administracijos su partneriais vykdomo projekto “Bendruomeninės kompleksinės paslaugos šeimai Pagėgių savivaldybėje” praktinius mokymus/seminarus pozityvios tėvystės temomis. Planuojama, kad susitiksime 10-12 kartų po 2-2,5 val., du kartus per mėnesį. Pirmasis susitikimas įvyktų spalio 18 (trečiadienis) dieną. Derinant Jūsų šeimos ir darbo įsipareigojimus, susitikimus planuosime kiek įmanoma Jums patogesniu laiku. Preliminariai planuojama, kad viena grupė galėtų prasidėti apie 15 val., (Pagėgiuose), kita apie 17.30 val. (pvz. Vilkyškiuose ar kitoje vietovėje). Grupės dydis iki 15 - 20 asmenų.

Jei Jums įdomu ir norite geriau suprasti savo vaiką, kviečiame registruotis į praktinių seminarų ciklą, kuriame, remiantis praktiniais pavyzdžiais, bus aptariama: tai kaip elgtis, ką daryti, kad išaugintume pasitikinčius savimi vaikus, ką reikia žinoti, į ką reikia atkreipti dėmesį auginant vaiką? Dėl ko dažnai jaučiame nerimą bendraudami su kitais, turime viešumo baimę, stresuojame ir dažnai bandomi metodai nepadeda susidoroti su stresu.

Seminarų lektorė Jolita Pundziuvienė - psichologė, šeimos konsultantė, lektorė. Psichologinio darbo pradžia nuo 1998 m. medicinos psichologo konsultacinis darbas kardiologijos klinikoje. Individualus psichologinis konsultavimas suaugusiems, patiriantiems tarpasmeninių santykių, nerimo, panikos, miego sutrikimus, psichosomatines bei kitas problemas. Konsultaciniame darbe taiko Geštalt terapijos, kūno psichoterapijos, dailės terapijos metodus, veda pasitikėjimo savimi stiprinimo užsiėmimus. Dirba ir konsultuoja Vilniuje bei Klaipėdoje.

Plačiau apie lektorę:

Apie kitas projekto veiklas, tokias kaip šeimų klubai, individualios psichologo konsultacijas, šeimų vasaros stovyklas, mediacijos paslaugas ir t.t. aptarsime, sulaukus Jūsų susidomėjimo projektu. Atkreipiame dėmesį, kad visos paslaugos nemokamos.

Labai kviečiame tuo naudotis ir laukiame Jūsų skambučio, ar el. laiško, ar atvykstant išsamesnei informacijai asmeniškai.

Mūsų adresas: Bendruomeniniai šeimos namai, Vilniaus gatvė 4 a, Pagėgių miestas (Pagėgių savivaldybės socialinių paslaugų centro patalpos). Pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 15 iki 18 val., penktadieniais nuo 14 iki  17 val.

Pastaba. Jūsų patogumui pritaikysime laiką susitikimui ar pokalbiui telefonu ir sulaukus Jūsų asmeniškai ir įprastu darbo laiku, tai yra nuo 8 val.