Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-12-03 -
Regioninis anglų kalbos oratorių konkursas „Actions work“

Lapkričio 28 dieną Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos mokiniai - Skaistė Girdvainytė, Agnetė Bergner, Neringa Petkutė, Tomas Latvaitis, Beatričė Mickutė, Mantas Simanauskas, Dovilė Marčinskaitė, Karina Butavičiūtė, Emilija Kuisytė - vyko į regioninį anglų kalbos oratorių konkursą, kuris vyko Tauragės Žalgirių gimnazijoje.


 Renginyje dalyvavo Tauragės miesto gimnazijų, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos bei Šilutės rajono Usėnų pagrindinės mokyklos mokiniai.  Geriausio oratoriaus vardo siekė aštuntų klasių bei pirmų-ketvirtų gimnazinių klasių moksleiviai. Šiais metais renginio tema „Actions Work“.  Mokiniai kalbėjo apie svarbiausias planetos problemas (klimato atšilimą, plastiko naudojimą ir jo žalą), savanorystę ir savo dalyvavimą savanoriškoje veikloje, kai kurie mokiniai dalijosi savo ateities planais. Džiaugiamės, jog jaunesniųjų dalyvių kategorijoje mūsų gimnazistas Tomas Latvaitis,   IIag klasės mokinys,  laimėjo trečiąją vietą, o vyresniųjų kategorijoje  trečią vietą iškovojo IIIag klasės mokinys Mantas Simanauskas. Mūsų gimnazijos mokiniai buvo puikiai pasiruošę konkursui, pateikė daug įvairių klausimų kalbėjusiems. Visi dalyviai buvo įvertinti atskiromis nominacijomis ir apdovanoti ne tik pažymėjimais, bet ir dovanėlėmis. Didžiuojamės savo šauniaisiais mokiniais.

Nuotraukos

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos anglų kalbos mokytojos

 

 
Atgal   Spausdinti