Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-06-08 -
Pagėgių savivaldybė apdovanota dviem lyderio apdovanojimais

Š.m. birželio 7 d. Pagėgių savivaldybės atstovai buvo pakviesti į Lietuvos ir Lenkijos savivaldybių, bendradarbiavimo per sieną kongresą. Šį kongresą organizavo „Euroregionas Nemunas“, kuris kartu pažymėjo ir savo veiklos 21 metų sukaktį.


 Kongrese dalyvavo savivaldybės administracijos direktorė Dainora Butvydienė bei Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjo pavaduotoja Loreta Razutienė. Kongresui buvo pateikta anketai su bendradarbiavimo per sieną vykdytais projektais. Administracijos direktorė kartu su savivaldybės partneriu Punsko valsčiaus viršaičiu Vytautu Liškausku dalyvavo  temos „Pasienio regionų bendradarbiavimo iššūkiai: galimybės, stipri partnerystė ir bendros  grėsmės“ diskusijose su savo pranešimais.

Taip pat mūsų atstovės dalyvavo ir „pasienio regionų sveikatos apsaugos“, „Vietos prekės ženklo vaidmuo kuriant pasienio regiono įvaizdį“, „Turizmas, kaip regionų plėtros variklis“ temų diskusijose.

Paskutinė kongreso dalis buvo skirta regiono bendradarbiavimo lyderių apdovanojimams. Čia Pagėgių savivaldybė buvo įvertinta dviejose kategorijose nuo 5 iki 10 tūkstančių gyventojų, kaip pasienio bendradarbiavimo lyderė. Džiugu grįžti su tokiais aukštais bendradarbiavimo įvertinimais ir pasisėmus naujų idėjų su naujais partneriais tęsti bendradarbiavimą bei vystyti naujas idėjas ir projektus.

Nuotraukoje Pagėgių atstovės su partneriais, iš dešinės Seinų ligoninės vadovas iš kairės Punsko valsčiaus viršaitis.

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus informacija


 
Atgal   Spausdinti