Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2020-01-14 -
Regioninė kultūros taryba jau greit teiks kvietimą kultūros projektams

Kreipiamės į visus norinčius Pagėgių krašte vykdyti kultūrinius renginius, leidybinius, kraštotyrinius irk t. projektus.

2018 metais startavęs naujas Lietuvos kultūros ministerijos inicijuotas ir Lietuvos kultūros tarybos vykdomas kultūrinių projektų finansavimo modelis jau nebėra “pilotinis”. Kultūros projektų finansavimas tapo orientuotas į regionus, į kiekvieno Lietuvos etnografinio regiono ypatumus, išskirtinumą ir pan. Lėšų, skiriamų kultūros veiklai, vis daugiau patenka į regionus, jų “nebenugvelbia” didieji šalies miestai. O naujai sukurtos Regioninės kultūros tarybos, šiuo atveju – Tauragės regioninė kultūros taryba – jau išgrynino ilgalaikę regiono kultūros plėtotę bei strategiją, krašto kultūrinių paslaugų prioritetus, paraiškų vertinimo kriterijus ir kt. Šie akcentai pirmiausia atliepia Tauragės regiono ateities gaires.


 

Pagėgių savivaldybė priskirta Tauragės regioninei kultūros tarybai (RKT), kurią sudaro po du narius iš Tauragės, Jurbarko, Šilalės savivaldybių. Kvorumui ir sutarimui pasiekti į apskrities tarybą deleguotas vienas narys iš Lietuvos kultūros tarybos. Pagėgius regioninėje kultūros taryboje atstovauja Pagėgių kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Danutė Bardauskienė (RKT pirmininkė) ir Pagėgių savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Ingrida Jokšienė (RKT narė). Kiekvienas Regioninės kultūros tarybos narys yra kultūrinių paraiškų vertintojas. Paraiškos vertinamos individualiai, už šį darbą yra apmokama iš Lietuvos kultūros tarybos biudžeto. Po individualaus vertinimo taryba renkasi į bendrą posėdį ir paraiškos peržiūrimos dar kartą. Dera paminėti, kad posėdžiai kaskart vyksta vis kitoje savivaldybėje, labiausiai kraštą reprezentuojančiame, turistų pamėgtame objekte.

2019-2020 metų finansavimo laikotarpiui paskirta metinė 214 800 eurų kvota. Pirmajame etape, praeitų metų rudenį, buvo pateiktos 52 paraiškos, kurioms paskirta 60 procentų metinės kvotos. Atlikus vertinimą, finansavimas skirtas 36-ioms paraiškoms. Pagėgių savivaldybės įstaigos, teikusios paraiškas, taip pat gavo dalinį finansavimą renginiams iš RKT fondo. Šios lėšos sudarė 9600 eurų.

Pridėtoje medžiagoje galite susipažinti su esama Tauragės apskrities kultūros situacija, ateities gairėmis. Informuojame, kad 2019-2020 finansavimo laikotarpio pavasario kvietimas teikti kultūrines paraiškas bus skelbiamas jau vasario 1 dieną. Paraiškos bus priimamos iki kovo 1 dienos.

Pateiktoje medžiagoje taip pat rasite tris pagrindinius prioritetus, į vieną kurių turi būti orientuotos jūsų būsimų kultūrinių paraiškų veiklos. Šiam etapui skiriamos lėšos sudaro 85 920,00 eurų.

 

Tauragės regiono kultūros tarybos pirmininkė Danutė Bardauskienė

Tauragės regiono kultūros tarybos narė Ingrida Jokšienė

 

 

Nuotraukoje: Tauragės regioninės kultūros tarybos nariai po posėdžio Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejuje.

Tauragės apskrities kultūros situacija.

 
Atgal   Spausdinti