Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-08-08 -
Šeimoms, auginančioms vaikus su sunkia negalia

Siekiant stiprinti šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinį saugumą, Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2019-06-27 įsakymu Nr. A1-365 patvirtintas Šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką tvarkos aprašas (toliau – Aprašas).

Vadovaujantis šiuo Aprašu, gali būti pritaikomas būstas ir gyvenamoji aplinka vaikams su sunkia negalia (nebūtinas slaugos poreikis), turintiems judėjimo ir (arba) apsitarnavimo funkcijų sutrikimų. Taip pat pagal šią programą Šeimoms yra galimybė įsigyti sensorinės pagalbos priemonių, t. y. visko, kas sunkios negalios vaikams gali palengvinti sensorinius, fizinius ar emocinius poreikius.
Tai gali būti spaudimo, supimo ir panašūs įrenginiai, pasunkintos antklodės, liemenės, garso slopinimo įranga, vizualinių stimuliacijų įranga ir pan. Šių priemonių įsigijimui yra būtina gydytojo pažyma. Šias priemones galima įsigyti, jei jų neteikia Techninės pagalbos neįgaliesiems centras prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Šių priemonių įsigijimą organizuoja pats pareiškėjas, o jų įsigijimo išlaidos padengiamos iš valstybės biudžeto, savivaldybės administracijai pateikus jų įsigijimą patvirtinančius dokumentus.
 Šiems darbams atlikti ir sensorinės pagalbos priemonėms įsigyti bus skiriamos valstybės biudžeto lėšos, kurių Būsto pritaikymo darbams gali būti skiriama ne didesnė nei 140 bazinės socialinės išmokos dydžio suma (5 320 eurų), o sensorinių priemonių įsigijimui ne didesnė nei 50 bazinės socialinės išmokos dydžio suma (1 900 eurų).
Laisvos formos prašymai pritaikyti būstą neįgaliems vaikams su sunkia negalia priimami Pagėgių savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje. Prašyme turi būti nurodytas pareiškėjo vardas, pavardė, vaiko su sunkia negalia, kuriam prašoma pritaikyti būstą, vardas, pavardė, gyvenamosios vietos ir prašomo pritaikyti būsto adresas. Taip pat pareiškėjas turi patvirtinti, kad nėra pateikęs kito prašymo pritaikyti būstą tam pačiam neįgaliam vaikui. Kartu su prašymu pareiškėjas pateikia:
asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;

  • neįgaliojo pažymėjimą;
  • laisvos formos rašytinį būsto savininko sutikimą leisti pritaikyti būstą neįgaliajam;
  • išrašą iš asmens medicininių dokumentų (forma Nr. 027/a), jei vaikui su sunkia negalia reikalingos sensorinės pagalbos priemonės. 

Reikalinga informacija teikiama Pagėgių savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje, adresu: Vilniaus g. 46, Pagėgiai arba telefonu 8 441 56 021.

 Socialinės paramos skyriaus informacija

 
Atgal   Spausdinti