Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-04-10 -
Vilkyškių bibliotekoje – kūrybinis rytmetis ,,Knygele, papasakok...‘‘

Balandžio 2-oji – Tarptautinė vaikų knygos diena ir garsaus danų rašytojo Hanso Christiano Anderseno gimtadienis, šiemet minimos šio kūrėjo 214-osios gimimo metinės. Šia proga Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Vilkyškių filialas organizavo literatūrinį-kūrybinį rytmetį 1-ų klasių mokiniams „Knygele, papasakok...“. Renginio dalyviai – Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos 1 klasės mokiniai ir jų mokytoja Egidija Jurkšaitienė.


 

Vilkyškių bibliotekoje šie pirmokai lankėsi pirmą kartą, tad ekskursiją po bibliotekos erdves vedusi  bibliotekininkė Laima Norbutienė papasakojo, kaip tapti bibliotekos skaitytoju, kaip tarp daugybės knygų surasti norimą knygelę ir kt. Bibliotekininkė vaikams pristatė rašytojo Hanso Christiano Anderseno sukurtas pasakas, o šio pasakų kūrėjo gyvenimą apžvelgė mokytoja Egidija Jurkšaitienė.

Rytmečio metu vaikai ne tik susipažino su biblioteka, bet ir piešė. Kūrybinė užduotis vaikams buvo piešiniuose pavaizduoti įsimintiniausius knygų personažus. Įvairiomis spalvomis išdabinę savo darbelius, mokiniai jais papuošė biblioteką. Bibliotekos sieną taipogi puošia didelis nupieštas medis, kuris kiekvienais metų laikais pasidabina įvairiausiais vaikų darbeliais. Ne išimtis ir šis kartas – mažieji renginio dalyviai medelį papuošė spalvingais, iš popieriaus iškarpytais gėlių žiedais.


 

Vilkyškių filialo bibliotekininkė Laima Norbutienė

 
Atgal   Spausdinti