Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-08-08 -
Lumpėnuose visus sušildė vasaros šventė

 

Paskutiniam vasaros mėnesiui prasidėjus, seniūnijų švenčių maratonui įsibėgėjus lumpėniškiai sukvietė visus į savo kaimo šventę gražiu pavadinimu „Pieno lašo kelias“.

Tuo pačiu pavadinimu šventės svečius intrigavo ir edukacinis užsiėmimas, kuriame ūkininkas, Pagėgių savivaldybės narys Remigijus Kelneris kvietė visus norinčius pakeliauti pieno lašo keliu – nuo bidonėlio balto pieno iki geltonos grietinės, skanaus pieno kokteilio ir gardaus sūrio.
Na o scenoje išradingoji renginio vedėja Lina Krūminienė suko linksmybių ir smagių pramogų suktinį. Šventę pradėjusi seniūnė Danguolė Mikelienė dėkojo savo kaimo žmonėms už gražų sugyvenimą, už darnią kaimynystę, tvarkingą ir puoselėjamą kaimo aplinką.Šventę pagerbę ir nuoširdžiai pasveikinę lumpėniškius Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius ir administracijos direktorė Jūratė Mažutienė, vedini seniūnės, spaudė ranką naujiems Lumpėnų seniūnijos gyventojams, šiemet gimusiems mažylių tėvams. Neužmiršti liko ir garbingų jubiliejinių sukakčių sulaukę Lumpėnų seniūnijos gyventojai, o pieno mintį tęsiant, prie scenos išsirikiavo senesnių laikų fermų melžėjos. Smagus ir šiltas momentas buvo stebint tą gražų paprasto žmogaus pagerbimą. Žmogaus, atidavusio gražiausius savo metus ir jėgas sunkiam darbui ir valstybei.
Tradiciškai susirungusius sportinėse varžybose Pagėgių sporto ir turizmo centro vardu sveikino tarybos narys Remigijus Špečkauskas. Prieš šventę dviratukais lenktyniavusius mažuosius lumpėniškius seniūnė apdalino medaliais ir ledais. Be dėmesingosios seniūnės dovanų neliko ir greičiausiai sviestą sumušęs, ilgiausiai sūrį išlaikiusieji, taikliai užrištomis akimis puodynes daužiusieji.
Netrūko pramogų ir linksmybių, vakaro nuotaika buvo smagi. Nuo scenos buvo padėkota nuolatiniams šventės talkininkams, rėmėjams. Nuostabu buvo žiūrėti į mokyklos vaikus, kurie šoko ir dainavo, nuostabu buvo klausyti saviškių lumpėniškių dainininkių ir bent trumpam susibūrusios „Lumpelės“ kaimo kapelos dainų ir muzikavimo. Todėl juos pakeitę šalies šou pasaulio atstovai galėjo tik mėgautis jau sukurta ir paruošta jaukumo ir malonios lumpėniškių ir jų svečių draugijos dvasia.

Šventė finansuota iš „Lumpėnų, Natkiškių ir Bitėnų kaimų gyventojų bendruomeniškumo ugdymo, panaudojant krašto kultūros ir istorijos paveldą“ projekto lėšų. Paraiška „Lumpėnų, Natkiškių ir Bitėnų kaimų gyventojų bendruomeniškumo ugdymas, panaudojant krašto kultūros ir istorijos paveldą“ buvo pateikta pagal VSP priemonės „regioninių produktų rinkodara ir kūrimas panaudojant krašto kultūros ir istorijos paveldą“.

 Nuotraukos iš renginio

Vyriausioji specialistė kultūrai
Ingrida Jokšienė

 
Atgal   Spausdinti