Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2021-04-22 -
LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIME APTARTI PAGĖGIŲ KRAŠTUI SVARBŪS KLAUSIMAI

Š.m. balandžio 21 dieną Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Edgaras Kuturys darbo vizito metu Vilniuje susitiko su Lietuvos Respublikos Seimo nariais ir aptarė Pagėgių kraštui svarbius klausimus.

Susitikimo metu su Valstiečių frakcijos seniūne Aušrine Norkiene, LR Seimo nariais Dainiumi Gaižausku ir Ligita Girskiene mero pavaduotojas Edgaras Kuturys aptarė šiandienos iššūkius ir problemas, susijusias su socialinių išlaidų Pagėgių krašte didėjimu bei savivaldybės finansinėmis perspektyvomis, taip pat aptarta vakcinavimo eiga ir kiti klausimai.


Su LR Seimo nare Aušrine Norkiene aptartos galimybės pristatyti Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejaus rengiamą parodą, skirtą muziejaus 40-mečiui paminėti. Paroda pirmą kartą bus pristatyta š.m. rugpjūčio mėnesį. LR Seime parodą planuojama pristatyti šį rudenį. Parodos akcentas: 40 muziejaus gyvenimo metų, pagrindiniai įvykiai, asmenybės.

Darbo vizito metu taip pat susitikta su Pagėgių krašte išrinktu LR Seimo nariu Ričardu Juška, kalbėta apie šiuo metu visai šaliai aktualų klausimą, susijusį su Konstitucinio teismo priimtu sprendimu dėl tiesioginių mero rinkimų rengimo.

  

 
Atgal   Spausdinti