Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-10-11 -
Seminare pristatyti daugiabučių namų atnaujinimo aspektai

Spalio 10 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje vyko seminaras, skirtas gyventojams, juos atstovaujančioms ir vienijančioms organizacijoms, kuriame buvo aptariama daugiabučių atnaujinimo (modernizavimo) tema. Seminare taip pat dalyvavo Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius.

Pranešimus skaitė lektorius A.Šiaučiūnas, inžinierius-praktikas, turintis daugiametę patirtį statybos procesų valdymo ir konsultavimo srityje, lekt. R. Klimavičius, Būsto rūmų teisininkas, turintis didelę patirtį daugiabučių namų valdymo, teisinių ginčų sprendimo bei atstovavimo teismuose ir lekt. E. Bindokas, ekonomistas, daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimo (modernizavimo) ekspertas.


 

Lektoriai pristatė daugiabučių namų atnaujinimo energetiniu-statybiniu požiūriu žingsnius, dalinosi patarimais, kaip pasiruošti renovacijai, kokios pasitaikančios klaidos, kalbėjo apie teisinius aspektus, supažindino su valstybės paramos teikimo galimybėmis, kalbėjo apie paramą nepasiturintiems, diskutavo apie projekto riziką ekonominiu požiūriu, investicijas, kaip pasirinkti finansuotojus, aptarė kitus aktualius klausimus.

 

 

 

Inga Kuzmarskienė 

Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vyriausioji specialistė

 

 
Atgal   Spausdinti