Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-08-14 -
Sueigoje pas Martyną Jankų...

Kaip ir kasmet šiltas ir jaukus pasibuvimas įvyko Martyno Jankaus muziejuje, kur į kasmetę Sueigą pas Martyną Jankų buvo sukviesti visi neabejingi menui, profesionaliai muzikai ir jaukiai bendrystei.

Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejaus direktorė Liudvika Burzdžiuvienė pasitikusi visus Bitėnų kapinių prieigose, kvietė rimčiai ir apmąstymams šalia Martyno Jankaus ir Vydūnos kapų. Žvakelėmis ir gėlėmis susirinkusieji pagerbė Martyno Jankaus, kurio 161-ąsias metines mini visa Lietuva ir Vydūno, 151-ųjų metinių minėjimui parengtus kapus. Minutė tylos priminė šių tautos šviesuolių gyvenimus ir kvietė darbui vardan savo krašto ir tautos.


 

Šiemet pleneras vienijo dešimt menininkų. Muziejaus direktorė Liudvika Burzdžiuvienė pristatė menininkus prie jų jau sukurtų darbų savo paveikslus dovanojo ir juos šiltai susirinkusiems pristatė kauniečiai Elena Balsiukaitė Brazdžiūnienė, Ausma Bankauskaitė, Linas Jurčiukonis, vilnietės – grafikė Marija Marcelionytė-Paliukė ir jos mokinė Kristina Asinavičiūtė, panevėžiečiai – Rūta Povilaitytė ir Ramūnas Grikevičius, klaipėdiškis Ernestas Žvaigždinas, menininkas iš Liepojos (Latvija) Martinš Kruminš ir pagėgiškiams puikiai pažįstama Liucija Bungardienė.

Menininkai vieningai kalbėjo apie Mažosios Lietuvos ir Pagėgių krašto unikalios gamtos grožį, ypatingą šio krašto istoriją, apie aplankytas regiono senąsias bažnyčias ir jose pajaustą ypatingą energetiką, kuri įkvėpė juos darbams ir dėkojo už šiltą priėmimą, globą ir rūpestį Pagėgių savivaldybės merui Vaidui Bendaravičiui, vicemerei Ligitai Kazlauskienei, administracijos direktorei Jūratei Mažutienei ir pavaduotojui Virginijui Komskiui. Nuoširdžiai padėkota Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejaus direktorei Liudvikai Burzdžiuvienei ir visiems muziejaus darbuotojams.

Nuo pat ryto tamsus dangus kaip tik šiam renginiui liovėsi pilti lietų ir pamalonino susirinkusiuosius giedru oru ir vakaru, kurį, kaip visada muziejuje būna, užbaigė Jos Didenybė Muzika. Šiemet abejingų nepaliko iš Kauno ir Klaipėdos atvykusios menininkės, kurios koncertinėmis kanklėmis, violančele, bei švelniu bliuziniu balsu malonino klausytojų širdis, o akis džiugino ypatingas šokis..

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus

Vyriausioji specialistė

Ingrida Jokšienė 

 
Atgal   Spausdinti