Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-10-31 -
Įvyko 9-asis tarybos posėdis

Spalio 31 dieną, ketvirtadienį, įvyko Pagėgių savivaldybės VI-ojo šaukimo tarybos 9 posėdis, kuriame dalyvavo 15 tarybos narių, nedalyvavo – 2.  Posėdį stebėjo Lietuvos Respublikos Vyriausybės atstovų įstaigos vyriausiasis patarėjas Tauragės apskrityje Rimas Bytautas.

Posėdžio metu Pagėgių savivaldybės taryba priėmė 10 sprendimų projektų.  Patvirtinta Pagėgių savivaldybės 2019 m. visuomenės sveikatos rėmimo specialioji programa, pritarta partnerystei ir jungtinės veiklos sutarties pasirašymo modeliui įgyvendinant valstybės projektą, skirtą užimtumo skatinimo ir motyvavimo paslaugų nedirbantiems ir socialinę paramą gaunantiems asmenims. Taip pat pritarta mokesčio už vaikų išlaikymą Pagėgių savivaldybės švietimo įstaigose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, nustatymui ir tvarkos aprašo pakeitimui, patvirtintas Pagėgių savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų finansavimo programos tvarkos aprašas bei Pagėgių savivaldybės jaunimo reikalų tarybos nuostatai.


 Po savivaldybės tarybos posėdžio Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) ekspertas  Gediminas Česonis tarybos nariams pristatė pilotinį projektą „Tauragė +“ , papasakojo apie šio projekto strategijos kūrimą. G. Česonis akcentavo, kad tai yra vizija pagrįstas planavimas, orientuotas į regiono poreikius ir, anot jo, bus įgyvendinama tai, ko iš tiesų reikia regionui.  CPVA ekspertas pasidžiaugė, kad susitikimuose dalyvauja ne tik Pagėgių savivaldybės vadovai ir administracijos darbuotojai, bet ir verslo atstovai, kiti suinteresuoti asmenys, taip pat pakvietė tarybos narius aktyviau bendradarbiauti kuriant regiono strategiją.

 

 

 

Inga Kuzmarskienė

Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vyriausioji specialistė

 
Atgal   Spausdinti