Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-03-09 -
Įvyko Pagėgių savivaldybės Bendruomenės sveikatos tarybos posėdis

Kovo 6 dieną įvyko Pagėgių savivaldybės Bendruomenės sveikatos tarybos posėdis, pirmininkaujamas Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojo, Bendruomenės sveikatos tarybos pirmininko Sigito Stonio.

Posėdyje dalyvavo Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro (toliau - Biuras) specialistai, kurie supažindino su 2017 metų visuomenės sveikatos priežiūros veikla Pagėgių savivaldybėje, pateikė Pagėgių savivaldybės visuomenės sveikatos stebėsenos, vaikų sergamumo rodiklius. Taip pat pristatyta Biuro vykdomos Visuomenė sveikatos priežiūros veiklos Pagėgių savivaldybėje ataskaita.


 

Posėdžio metu  Pagėgių savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė sveikatai ir sanitarijai Irena Levickienė pristatė Pagėgių savivaldybės 2017 m. visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos (toliau - Programos) lėšų panaudojimo ir Programos priemonių vykdymo ataskaitą, pateikė informaciją apie Pagėgių savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšas, kurios numatytos skirti 2018 m.  savivaldybės visuomenės sveikatos programoms finansuoti, supažindino su Narkotikų kontrolės komisijos veikla 2017 m., nes viena iš Bendruomenės sveikatos tarybos funkcijų yra - koordinuoti savivaldybės teritorijoje sveikatos ugdymo, tabako, alkoholio ir narkotikų kontrolės, visuomenės sveikatos saugos ir sveikatos stiprinimo, ligų profilaktikos priemonių rengimą ir įgyvendinimą.

Į šį posėdį buvo kviečiami ir Pagėgių savivaldybės asmens sveikatos priežiūros įstaigų atstovai, kad galėtų susipažinti su Pagėgių savivaldybėje vykdomos visuomenės sveikatos priežiūros veiklomis ir pasiektais rezultatais. Posėdyje dalyvavo administracijos direktoriaus pavaduotojas Alvidas Einikis, kuriam yra priskirta koordinuojama sveikatos priežiūros sritis ir Pagėgių savivaldybės tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Laima Lukošienė.

Taip pat buvo pristatytos ir aptartos praėjusiais metais visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos vykdytos priemonės, programos priemonių ataskaitos bei aptarti šios programos rezultatai.

Diskutuota dėl 2018 metų numatomų vykdyti Programos veiklų, aptartos šioms veikloms numatomas skirti lėšas. Pasidalinta gerąja patirtimi, pasiektais rezultatai bei aptartos tolimesnės sveikatinimo veiklos galimybės ir perspektyvos, siekiant rūpintis Pagėgių savivaldybės gyventojų sveikata.

Parengta pagal Pagėgių savivaldybės

 vyriausios specialistės sveikatai ir sanitarijai

pateiktą informaciją

 

 

 
Atgal   Spausdinti