Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2017-10-03 -
Seminaras apie vaistažoles ,,SVEIKAS GYVENIMO BŪDAS“

Rugsėjo 14 d. 11 val. į Pagėgių savivaldybės Neįgaliųjų draugijos patalpas rinkosi draugijos nariai. Jie su dideliu susidomėjimu dalyvavo seminare ,,SVEIKAS GYVENIMO BŪDAS“, kurį vedė pirminės sveikatos priežiūros specialistė Gražina Sauspreikšaitienė. Sveikatos priežiūros specialistė į seminarą atsinešė daugybę maišelių su džiovintomis vaistažolėmis, kibirą su užmerktomis vaistažolėmis bei žolelių nuovirą kojų vonelėms.


 

Seminaro metu Sveikatos priežiūros specialistė pasakojo apie įvairias vaistažoles, rodė jų pavyzdžius, aiškino, kada ir kur jas rinkti, kurios jų dalys tinkamos gydimui. Po vaistažolių pristatymo buvo užplikytos įvairios arbatos, kurias skanavo susirinkusieji. Po arbatos ragavimo, seminaro dalyviai mirkė kojas šiltame vandenyje su žolelių nuoviru.

Seminaras visiems labai patiko. Žmones praturtino savo žinias, pabendravo, paskanavo įvairių arbatų. Daugelis išėjo nešini maišeliais su džiovintomis vaistažolėmis. Jos tikrai pravers. Juk jau ruduo...

 

 

Pagėgių savivaldybės Neįgaliųjų draugijos informacija

 
Atgal   Spausdinti