Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2017-09-07 -
Kūrybinė stovykla Klaipėdoje

Rugpjūčio 23-25 d. Pagėgių meno ir sporto mokyklos merginų vokalinis ansamblis bei solistas Rokas Kondrotas (mokytoja Regina Pilkionienė) vyko į kūrybinę vasaros stovyklą – vaikų ir jaunimo festivalio ,,Muzika  kviečia kiekvieną‘‘ III etapą, kurį organizavo Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija.


 

50  geriausių jaunųjų muzikantų  iš Vakarų Lietuvos meno ir muzikos mokyklų, kurie įveikė projekto I ir II etapo atrankas, tris dienas gyveno mokyklos  bendrabutyje ir su patyrusiais konservatorijos pedagogais bei svečiais iš užsienio ruošė koncertinę programą baigiamajam projekto koncertui, kuris vyks lapkričio 18 d. Klaipėdos koncertų salėje.

Su vokalistais dirbo Rostoko (Vokietija) muzikos akademijos dainavimo dėstytoja, operos solistė Auksė Marija Petroni. Stovyklos programa buvo labai intensyvi – meistriškumo pamokos, kūrybinis darbas klasėse, repeticijos su orkestru, koncertas Giruliuose, ekskursija. Baigiamajam koncertui Pagėgių merginų vokalinis ansamblis parengė kūrinį ,,Vyturys‘‘, kuriam pritars žinomas Lietuvos saksofonininkas Danielius Praspaliauskis  ir du bendrus kūrinius su orkestru bei kitais stovyklos dainininkais. Solistas Rokas Kondrotas koncerte atliks solinį kūrinį ,,Skaičiuotės‘‘ bei du bendrus kūrinius su kitais vokalistais ir orkestru.

Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos chorinio dainavimo mokytoja Regina Pilkionienė bei jos mokiniai labai džiaugiasi, kad įsijungė į projekto ,,Muzika kviečia kiekvieną‘‘ veiklą, įveikė III etapus, gavo neįkainojamos patirties, buvo įvertinti ir pakviesti  dainuoti baigiamajame koncerte, kurio labai laukia.

 

 

                                                                    Evelina Norkienė
Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos direktorė

 
Atgal   Spausdinti