Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-01-23 -
Svarbiausi metų darbai: Šilgalių kaimo bendruomenė tarp 17-os apdovanotųjų

Sausio 19-20 dienomis Druskininkų krašte vyko Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos renginys. Daugiau kaip 100 renginio dalyvių sveikino LR Seimo narė Guoda Burokienė, Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius.


 

Renginyje dalyvavo ir Pagėgių krašto atstovai – vietos veiklos grupės administracijos vadovė Rasa Stonienė, Šilgalių kaimo bendruomenės pirmininkė Kristina Dvarvytienė bei bendruomenės narė Laima Bagdonienė.

Apžvelgus sąjungos metų svarbiausius darbus, buvo pasveikinti konkurso „2017 m. Kaimo bendruomenių, vietos veiklos grupių pasiekimai ir projektų idėjos“. Iš daugybės pateiktų projektų buvo atrinkti 17-os projektų autoriai ir vadovai. Džiugu pranešti, kad tarp apdovanotųjų ir Pagėgių savivaldybės Šilgalių kaimo bendruomenė, kuri įkūrė vaikų dienos centrą. Jiems įteikta Seimo padėka „Už bendruomeninę iniciatyvą įgyvendinant projektus „Vaikams – laiminga vaikystė“ ir „Šilgalių kaimo bendruomenės treniruoklių salės įrengimas“. Už nuopelnus bendruomenei įteiktas ir stiklo meistrės iš Kauno rajono Valdos Vareikaitės autorinis darbas – skulptūrėle „Lietuva“.

Šilgaliečius apdovanojimui pateikusi Rasa Stonienė sako, kad dauguma Pagėgių krašto bendruomenių už savo veiklas yra vertos apdovanojimų, tačiau šį kartą labiausiai verta buvo Šilgalių bendruomenė.

Renginio dalyviai susipažino su Lietuvos vietos bendruomeninių organizacijų sąjungos fotokonkurso „Vietos bendruomenių džiaugsmai, rūpesčiai ir pasiekimai“ kaimo bendruomenių geriausiomis nuotraukomis ir jų autoriais, kuriuos apdovanojo Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos (LVBOS) pirmininkė Reda Kneizevičienė.

Dvi dienas Druskininkų VVG ir VŠĮ "Sūrūs vėjai" komandos džiugino susirinkusius Lietuvos bendruomenininkus išskirtinėmis krašto bendruomenių edukacinėmis programomis, vietos bendruomenių, kitų partnerių sutelktu darbu, vaišingumu ir gera nuotaika!

 

VVG „Pagėgių kraštas“ informacija

 
Atgal   Spausdinti