Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-11-25 -
Apdovanoti trys geriausi Pagėgių krašto ūkiai

Lapkričio 22 d. Kaune apdovanoti konkurso „Metų ūkis 2019“ geriausi šalies, tarp kurių ir trys geriausi Pagėgių krašto ūkiai. Irmos ir Romaldo Mančų ūkis (Kentriai) pripažintas geriausiu savivaldybėje – I vieta, II vieta – Palmiros Kondrotienės ūkis (Natkiškiai), III – Audronės ir Giedriaus Pakalniškių ūkis (Anužiai). Į renginį vyko ir nusipelniusius krašto ūkininkus sveikino Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius bei pasidžiaugė, kad Pagėgių savivaldybėje yra stiprių, darbščių ir atsidavusių darbui ūkininkų. Renginyje taip pat dalyvavo ir kraštiečius sveikino Pagėgių savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėjas Algirdas Uselis, LŪS Pagėgių krašto skyriaus pirmininkas Remigijus Kelneris.


 

Konkursas „Metų ūkis“ šiemet rengiamas jau 26-tą kartą, konkurse dalyvauti kviečiami Lietuvos ūkininkai, įregistravę savo ūkius ūkininkų registre bei aktyviai ūkininkaujantys tose savivaldybėse, kur yra veiklą vykdanti rajono Ūkininkų sąjunga. Konkurso tikslas – skatinti ūkininkus pažangiai ūkininkauti, siekiant gamybos efektyvumo ir ekologinės pusiausvyros, taip pat išsiaiškinti geriausius savivaldybėse. Konkursą organizuoja Lietuvos ūkininkų sąjunga. Daugiau informacijos apie konkurso sąlygas: http://lus.lt/skelbiamas-konkursas-metu-ukis-2019/.

Daugiau apie renginį: https://manoukis.lt/naujienos/renginiai/metu-ukis-2019-sventeje-pagarba-geriausiems-ir-astri-kritika-valdziai.

  

 

Inga Kuzmarskienė

Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vyriausioji specialistė

 
Atgal   Spausdinti