Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2020-09-15 -
NAUJA KOMANDA, TIE PATYS TIKSLAI

VšĮ „Pagėgių krašto turizmo informacijos centras“ kartu su partneriu – Sovetsko miesto savivaldybės administracija, nuo 2019 rugpjūčio 10 d. pradėjo įgyvendinti tarptautinį projektą Nr. LT-RU-1-031 „Tikslinės turizmo traukos vietovės tarp rytų ir vakarų Europos sukūrimas, propagavimas ir plėtra“, finansuojamą 2014-2020 m. Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programos lėšomis (toliau – EKPP).  VšĮ ,,Pagėgių krašto turizmo informacijos centras“ yra pagrindinis paramos gavėjas. Bendra projekto vertė -698 867,00 eurai, iš kurių - 628.980,30 EUR yra finansuojama ES lėšomis. Projekto įgyvendinimo trukmė – 24 mėnesiai.


 

Rugsėjo 3-ąją dieną  Pagėgių krašto turizmo informacijos centre  vyko projekto darbo grupės susirinkimas, kurio metu aptartos jau įvykdytos ir planuojamos artimiausiu metu veiklos, patikslintos darbuotojų pareigybės, aptarti darbo grafikai, darbo vidaus taisyklės. Susirinkime buvo pristatyta ir keletas naujų projekto darbuotojų. Pristatyta nauja projekto LT-RU-1-031  vadovė Ligita Kazlauskienė. Taip pat, buvo pakeistas darbuotojas dirbantis ir su projekto viešaisiais pirkimais, naująja projekto viešujų pirkimų specialiste tapo Jūratė Milašauskienė.

Nuo tarptautinio projekto LT-RU-1-031 pradžios prabėgo vieneri metai, tad pusė kelio nukeliauta. Tačiau, sulėtinti tempo neketinama. Su atsinaujinusia projekto darbuotojų komanda, yra tikimasi pasiekti labai aukštų rezultatų, susijusių su projekto įgyvendinimu bei viešinimu bendrai žmonių auditorijai. Dėl esamos situacijos Lietuvoje bei situacijos pas partnerius iš Sovetsko miesto, nėra numatomos artimiausios datos, rengiant bendrus darbo grupės susirinkimus bei veiklų aptarimus. Tačiau, naujajai projekto vadovei Ligitai Kazlauskienei pasiūlius, buvo nuspręsta darbo grupės susirinkimus daryti kiekvieną mėnesį (esant būtinybei ir dažniau).  Pasak vadovės, tai būtina norint efektyviau vykdyti projekto veiklas bei jas kuo sklandžiau įgyvendinti.

 

 

 

Informaciją parengė

Projekto LT-RU-1-031 viešinimo specialistas Evaldas Mockus

 

------------

Skelbiamas tekstas neredaguotas.

 
Atgal   Spausdinti