Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-01-04 -
Sportininkai dėkoja entuziastui

Baigiantis 2017-iesiems Pagėgių savivaldybės sportininkų bendruomenė atsisveikino su Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės vado pavaduotoju, pulkininku Gintautu Šarausku, įteikdami jam padėką už asmeninį indėlį sportinėje veikloje Pagėgių krašte. Į kitą Lietuvos kraštą išvykstančiam pareigūnui ir puikiam bičiuliui geros kloties linkėjo Pagėgių savivaldybės tarybos narys Remigijus Špečkauskas, Pagėgių seniūnas Dainius Maciukevičius ir Pagėgių seniūnijos sporto metodininkas Pranas Juodis.


 

Gintautas Šarauskas Pagėgių krašte darbuojasi nuo 2010 metų. Pagėgių rinktinė buvo pripažinta sportiškiausia rinktinė Valstybės sienos apsaugos tarnyboje. Šio pareigūno organizuojami sportiniai renginiai tapo masiški ir įsimintini. Į juos buvo įtraukiami ne tik eiliniai rinktinės pareigūnai, bet ir vadovybė, kviečiami Pagėgių krašto bendruomenių nariai ir dalyviai iš kitų institucinių įstaigų. 

Pasak pagrindinio sportinių renginių Pagėgiuose organizatoriaus, VšĮ „Sporto ir turizmo centras“ administratoriaus Remigijaus Špečkausko, Gintautas Šarauskas savo aktyvumu, iniciatyvomis, pagalba, asmeniniu pavyzdžiu puikiai spalvino Pagėgių krašto sportinį gyvenimą. Pagėgių rinktinės pareigūnai tapo vieni iš pagrindinių Pagėgių savivaldybės krepšinio, tinklinio rinktinių žaidėjais, kurių dėka Pagėgių savivaldybės vardas ne kartą skambėjo respublikiniuose sporto renginiuose.

Sporto entuziastai dėkoja Gintautui Šarauskui už produktyvų bendravimą ir bendradarbiavimą ir linki visokeriopos sėkmės kitose darbinėse veiklose bei asmeniniame gyvenime.

Sveikatos ir jėgų, tau Gintautai !

 

Pagėgių krašto sportinė bendruomenė

 

 
Atgal   Spausdinti