Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2021-04-29 -
Įvyko Pagėgių savivaldybės VI-ojo šaukimo tarybos 26-asis posėdis

Balandžio 29 d. įvyko nuotolinis Pagėgių savivaldybės VI-ojo šaukimo tarybos 26-asis posėdis. Posėdyje dalyvavo 15 Pagėgių savivaldybės tarybos narių, 2 Tarybos nariai nedalyvavo dėl svarbių priežasčių. Posėdžio metu priimti 26 sprendimai. 

Posėdžio metu pristatytos ir patvirtintos Pagėgių savivaldybės Tarybos ir Mero bei Administracijos direktoriaus ir administracijos 2020 m. veiklos ataskaitos, VšĮ „Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centras“ 2020 metų veiklos ataskaita, patvirtinti Pagėgių savivaldybės tarybos reglamento pakeitimai, Pagėgių savivaldybės teritorijoje savivaldybės infrastruktūros plėtros įmokos tarifai, kt. sprendimai.


Savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, pristatydamas Tarybos ir Mero veiklos ataskaitą, akcentavo, kad praėję 2020-ieji metai buvo įtempti, kupini iššūkių ir netikėtumų dėl netikėtai atsiradusios sunkiai valdomos koronaviruso infekcijos, todėl daug dėmesio skirta epidemiologinei situacijai Pagėgių savivaldybėje valdyti. Savivaldybės tarybos darbas, atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją savivaldybėje, vyko tiesioginiu arba nuotoliniu būdu. „2020-aisiais metais keitėsi politinė situacija, suformuota nauja koalicinė dauguma, tačiau pradėti darbai buvo tęsiami ir sėkmingai įgyvendinami.“ – teigė Meras. Savivaldybės meras taip pat pristatė svarbiausias Tarybos ir Mero veiklas, aptarė 2020-aisiais metais atliktus darbus, įgyvendintus projektus, pasidžiaugė Tarybos narių indėliu priimant reikšmingus sprendimus įvairiose srityse.

Administracijos direktorius Virginijus Komskis pristatė Administracijos direktoriaus ir administracijos 2020 m. veiklos ataskaitą, išskyrė svarbiausius praėjusių metų darbus, su kokiais sunkumais buvo susiduriama, kaip sprendė iškilusias problemas.

Posėdžio metu taip pat patvirtinti Pagėgių savivaldybės tarybos reglamento pakeitimai, vadovaujantis LR vietos savivaldos įstatymo pakeitimais, įsigaliojusiais nuo š.m. sausio 1 dienos. Reglamento nuostatuose pasikeitė administracijos direktoriaus ar pavaduotojo atleidimo iš pareigų praradus politinį pasitikėjimą ar tarnybinio nusižengimo tyrimo procedūros. Nuostatuose nebeliko tarybos kompetencijos dėl švietimo įstaigų vadovų skyrimo ir atleidimo, ši kompetencija atitenka Merui. Reglamento nuostatuose apibrėžta Tarybos nario nepriekaištingos reputacijos sąvoka. Su visais priimtais reglamento nuostatų pakeitimais galima susipažinti www.pagegiai.lt (sprendimo Nr. T-81).

Priimtas sprendimas Nr. T-98 „Dėl Pagėgių savivaldybės infrastruktūros plėtros įmokos tarifų patvirtinimo“. Šiuo sprendimu patvirtinti Pagėgių savivaldybės teritorijoje savivaldybės infrastruktūros plėtros įmokos tarifai.

Posėdžio metu priimtas sprendimas T-103 „Dėl Pagėgių savivaldybės vaiko globos centro pavadinimo pakeitimo ir nuostatų patvirtinimo“. Šiuo sprendimu pakeistas Pagėgių savivaldybės vaiko globos centro pavadinimas ir įstaiga pavadinta Pagėgių savivaldybės  šeimos gerovės centru.

Su šiais ir kitais posėdžio metu priimtais sprendimais galima susipažinti Teisės aktų registre ir Pagėgių savivaldybės interneto svetainėje www.pagegiai.lt.

 

Pagėgių savivaldybės mero patarėja Inga Kuzmarskienė

 
Atgal   Spausdinti