Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-01-09 -
Projektas ,,Vaikams – laimingą vaikystę“

Šilgalių kaimo bendruomenė 2017 metais gavo finansavimą iš valstybės biudžeto, vykdydama Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projektą, skirtą naujai įsteigtų vaikų dienos centrų veiklai.

Šilgalių daugiafunkcio centro patalpose įsikūrusį vaikų dienos centrą 2017 metais lankė 15 vaikų (iš 10 šeimų).


 Vaikai po pamokų ateina į dienos centrą, dalyvauja ugdomuosiuose užsiėmimuose, žaidžia, norintys ruošia pamokas.  Dienos centre vaikai pamaitinami, propaguojama sveika gyvensena, fizinis aktyvumas, meilė gamtai.

Lankydamiesi Vaikų dienos centre vaikai sulaukia pozityvaus suaugusiųjų dėmesio. Pagrindinė darbo su vaiku sąlyga yra santykio užmezgimas ir stiprinimas. Santykiui užmegzti viena iš palankiausių veiklų yra individualūs užsiėmimai, pokalbiai, pagalba ruošiant namų darbus. Darbuotojai teikia socialinių ir gyvenimo įgūdžių ugdymo, sociokultūrines ir kitas su vaiko ugdymu, jo teisių apsauga, integracija į šeimą, visuomenę susijusias paslaugas (socialinių, higienos įpročių formavimas, pagalba ruošiant pamokas ).  Esant poreikiui, atliekamas individualus darbas su tėvais. Dienos centre siekiama išugdyti kuo tvirtesnius socialinius, bendravimo įgūdžius. Kadangi vaikai centre jaučiasi gerai, jie labai greitai įsitraukia į įvairias darbuotojų siūlomas veiklas. Ugdymas dienos centre vyksta siūlant įvairiausius užsiėmimus, kurių metų vaikai mokosi bendrauti, buitinių įgūdžių, savarankiškumo, atsakomybės, atskleisti asmeninius gebėjimus.  Be muzikos, šokio, piešimo, dailės, darbelių gaminimo, įgyvendinamos ir tokios socialinės edukacinės programos kaip įvairios išvykos ir žygiai, sportinės varžybos, dalyvauja ir vasarą organizuojamose stovyklose. Minimos tradicinės metų šventės – surengta advento popietė, antrą Kalėdų dieną vaikai vaidino, dainavo, bendravo su Kalėdų seneliais.

Projektas bus tęsiamas ir 2018 metais. 

Šilgalių kaimo bendruomenė informacija

 
Atgal   Spausdinti